Лаковe за нокти - 138

  • 35 920
  • 731
# 210


Първи опит с ваденка.
Виж целия пост
# 211
 

Виж целия пост
# 212
Това масло за кожички на SNB  от сайта им ли го поръчвате?
Виж целия пост
# 213


https://www.instagram.com/p/CAcXyI6AzmG/?igshid=1t1hexoswlfou
Miss sporty... Но не знам номер... Няма 🙄😆Pepе  да каже кой е бил, моля ❤️❤️❤️
Ваденки аз поставям с печата!!! След като се отдели от хартията, поставям на печата (прозрачния) и си лепвам директно върху нокътя! Много ми е лесно, защото колкото и да е тънка от едното залепям директно на другото и няма вариант да се развали Simple Smile...
Осмичка... Тази комбинация много ми хареса бяло с брокат! Може ли да изкаже мнение, за брокатите... Още им се чудя на всички ❤️Лошото е, че покрай мен няма никой на Ейвън и няма от кого да си поръчам Sad
Виж целия пост
# 214
Маме, чуден е този лак 💙, 050 е номера -Turquoise Pearls 🙂
Виж целия пост
# 215
Печата вероятно трябва да е по-твърдичък, т.е. не от силиконовите? Не съм слагала ваденки, трябва да го опитам това.
Виж целия пост
# 216
Точно със силиконови, но не натискам много... Просто поставям ваденка та там, където искам да е и след това с пръста си притиска леко, за да се получи по-добре Simple Smile но поне не ми се развалят ваденките
Виж целия пост
# 217
Маме, то и аз нищо не поръчвам на Ейвън нямам познат дистрибутор по принцип. По случайност на една сергия в квартала преди месец продавачката беше сложила каталог, че поръчах от нея Simple Smile Засега само този лак съм пробвала от Кристъл серията. Брокатени са, не особено покривни, но върху основа става добре и наистина прави пясъчен завършек.
Виж целия пост
# 218
Лакове на Avon има в някои онлайн магазини, в Нотино съм ги виждала.
Виж целия пост
# 219
В makeup.bg има и продукти на Ейвън, но не знам за тази серия.
Виж целия пост
# 220
Осмичке, значи му трябва основа от бял лак отдолу, така ли?
Виж целия пост
# 221
Момичета, аз също нямам познат от Ейвън, но си поръчвам от сайта и от там автоматично се свързва с мен най-близкия до моя адрес представител.
Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Аз се снабдявам с Ейвън от една женичка от кварталния магазин Grinning Даже сега съм си поръчала цялата лятна колекция, много свежи и бонбонени ми се видяха. Ще ги снимам като пристигнат, че никъде не ги откривам в сайта Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Виж целия пост
# 224
Грийни, това Младост 4 ли е!?! Много сладък маникюр!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия