СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 20

  • 33 818
  • 755
# 675
Аз бих го карала да излиза повече и бих спряла игрите определено. И на двамата в 7клас им казах без игри на комп или плейстейшън. Сега даже карам дребното да поиграе някой път да се разсее, но отказва, е цъка си на телефона постоянно, което според мен е същото, но..
Виж целия пост
# 676
Ние имахме вече 3 РС, една за малката и 2 за голямата (и трите без камера и с вини Simple Smile ). Първата на голямата беше само с класния, втората беше с класния и учителките по БЕЛ и математика. Ще имаме и обща трета със зам.директорката за НВО конкретно.
Ученически лични карти им издадоха на всички в началото на учебната година, на последната РС ни накараха да проверим дали са налични, имат създадена организация за преиздаване на загубилите ги.
От регалия ми пратиха мейл, че има качени коментари към пробния изпит. Клипчето е 50мин и разказват подробно кой е правилния отговор на всеки въпрос и защо.
Виж целия пост
# 677
Точно щях да кажа, че има качени коментари на Регалия. Не знам моята девойка дали помни какво е писала.
Виж целия пост
# 678
Знам, че като влезна тук веднага ще намеря съмишленици. С глас се смея за конусите и цилиндрите. РД и при нас не се очертава, но с най-голямо удоволствие ще присъствам на организираната от Дидева – там поне няма да има нужда да си маскираме питието в чафи за кафе.
Кога се очаква инструктажа знае ли се? За да си прочета там, че могат да се явяват с паспорт и да мирясам, че нали няма ученическа карта. А всъщност те удостоверяват самоличността на детето и се чудя не може ли да отиде с тази от 6 клас? Нея я пази, но седмокласната собственоръчно я изпрах.
Виж целия пост
# 679
Нашият младеж тъкмо направи 13. Рано му е за лична карта.
Чудя се как да му помогна да си повиши резултатите по БЕЛ в оставащия един месец. Дайте някакви идеи?
Да спира ли изцяло игрите, да излиза ли повече, за да може да е по-концентриран? Това ежедневно целодневно висене пред екрани не е много добро.
Според мен, ако се научи да се проверява в преразказа пълен, кратък член, смислово неясни изречения, това ще му качи резултатът с 1-2 точки. Но хич няма желание да проверява. Дано на изпита е по-съвестен.
Колко да се повиши? Нали ти сподели няколо страници по-назад за 90+точки от ПИ? Къде няма да влезе с такъв резултат и евентуално по-висок по мат? Дали си заслужава да го изнервяш със забрани, защото ти се ще всичко да е на макс?
Виж целия пост
# 680
Лична карта се издава до месец след навършване на 14 г., но ние... закъсняхме заради извънредното положение с десетина дни. Нямаше забележки, нямаше глоби.

Миналата седмица ходиха с тати, чакаха 5-6 човека... за взимането - изобщо! От сряда подаване, получаването беше в петък. Носиха само удостоверението, без копие и не са им искали, но по принцип се носи копие.

Виж целия пост
# 681
Удължен е срокът за издаване на ЛК на 6 месеца, заради ИП.
Виж целия пост
# 682
Точно щях да кажа, че има качени коментари на Регалия. Не знам моята девойка дали помни какво е писала.
   Едни и коментар на теста правят, а някои дори не публикуваха ключове към въпросите  на пробния изпит или поне да информират лично всеки участник. Цената е приблизително еднаква. Стремежът трябва да е към качествена услуга.
Виж целия пост
# 683
Колко да се повиши? Нали ти сподели няколо страници по-назад за 90+точки от ПИ? Къде няма да влезе с такъв резултат и евентуално по-висок по мат? Дали си заслужава да го изнервяш със забрани, защото ти се ще всичко да е на макс?
Ами хич нямам зор да има максимален резултат. Но за съжаление, за да продължи в СМГ (особено с немски) при резултат 91 по БЕЛ трябва да има 100 точки по математика и ще е на ръба.
Виж целия пост
# 684
Колко да се повиши? Нали ти сподели няколо страници по-назад за 90+точки от ПИ? Къде няма да влезе с такъв резултат и евентуално по-висок по мат? Дали си заслужава да го изнервяш със забрани, защото ти се ще всичко да е на макс?
Ами хич нямам зор да има максимален резултат. Но за съжаление, за да продължи в СМГ (особено с немски) при резултат 91 по БЕЛ трябва да има 100 точки по математика и ще е на ръба.
Зависи. Миналогодишните мин. балове са си за мин. година. Ще успее детето, сигурна съм. Пренатягането не е ОК.
Истинските СМГ-чета повече от нас искат да останат в училището. Осигурявайки им спокойствие, само им помагаме 🙂
Виж целия пост
# 685
Точно щях да кажа, че има качени коментари на Регалия. Не знам моята девойка дали помни какво е писала.
   Едни и коментар на теста правят, а някои дори не публикуваха ключове към въпросите  на пробния изпит или поне да информират лично всеки участник. Цената е приблизително еднаква. Стремежът трябва да е към качествена услуга.
Дам, и аз бих препоръчала Регалия за ПИ на бъдещите седмокласници. Организация на пи; трудност на пи, отговаряща на нво; получаване на ясна обратна връзка, кой отговор и защо е верен... просто всичко, което един потребител би искал. И цената си е почти същата.
Виж целия пост
# 686
Ако някой има интерес към ТУЕС, пускам линк за някакъв онлайн Фест, на който учениците ще представят свои технологични проекти:
https://tuesfest.bg/?fbclid=IwAR2i8M774tJrLn9T54C9Pds8NUdmsqNg-Y … R87_CQ_7dLMgXQIeM
Виж целия пост
# 687
Аз получих от Регалия входящ номер, потребителско име и пароло, но неразбрах къде трябва да се логна с тях....
На сайта през он-лайн тестове не успявам.
Виж целия пост
# 688
В петък ще получите още един мейл с инструкции. Там е описано подробно. На regalia6.eu ще се логне детето в деня на изпита.
Виж целия пост
# 689
В петък ще получите още един мейл с инструкции. Там е описано подробно. На regalia6.eu ще се логне детето в деня на изпита.
Благодаря Мария!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия