На море в България 2020 г.! - 3

  • 47 304
  • 756
# 165
Туристическата агенция се свърза с мен и ми съобщи, че хотелът отваря в средата на юни, като ми предложи 2 варианта - да сменя датите за след 13.09 или ваучер, който да ползвам до края на сезон 2021.

Съни турс..... Несериозни излезнаха и те...


---------
Привет от Слънчака.
Днес времето е супер!
След малко отиваме на плаж.
Хора няма, пълна идилия.


В хотела да има 20 семейства.
Инклузива е по меню, със сервитьори.
Даже виждам пррдимства, въпреки недостатъците.
Не преяждаме и всичко е на момента приготвено. Но до 1ви юни ще е така, после ще има блок маса зад преграда.




Нямаме търпение да дойде следобеда за пързалките Joy
Виж целия пост
# 166
Не ви ли е студен басейна за къпане? Grinning Този хотел ми прилича на  Best Western Plus Premium Inn****
Сега прочетох, че външния басейн е отопляем.
Виж целия пост
# 167
Да, това е хотела.
Този с пързалките е студен, но този до него е топъл наистина.
Докато има слънце е ок. Размазахме се Simple Smile
Много са любезни в хотела, чисто е, доволни сме.
Виж целия пост
# 168
Това звучи супер.Като си помисля като наскачат нахални чужденци юли и август направо изтръпвам.Всеобща е тайната какви чужденци идват на нашето черноморие.Като ги гледам като че ли им подаряват почивката от Социалните служби.Платежноспособните туристи са рядкост по нашето море.
Виж целия пост
# 169
Това звучи супер.Като си помисля като наскачат нахални чужденци юли и август направо изтръпвам.Всеобща е тайната какви чужденци идват на нашето черноморие.Като ги гледам като че ли им подаряват почивката от Социалните служби.Платежноспособните туристи са рядкост по нашето море.
Реално е точно така.
Глупавият български собственик по черноморието не успя да разбера, че туй идват утайката от всички чужденци, предимно. И така лелеяните 20 евро бакшиш, които всеки хотелиер чака да му остави някой чужденец (а те рядко оставят) са в пъти по-малко от това, което биха оставили всички българи, които да речем, почиват по гърция, албания, италия....
Обаче българските хотелиери жадуват за туристите, които им организират туроператорите - 250 алкохолизирани немски пенсионери, 390 пияни английски младежи, за тех това е - ден година храни (в случая - месец).
Виж целия пост
# 170
Това звучи супер.Като си помисля като наскачат нахални чужденци юли и август направо изтръпвам.Всеобща е тайната какви чужденци идват на нашето черноморие.Като ги гледам като че ли им подаряват почивката от Социалните служби.Платежноспособните туристи са рядкост по нашето море.

Има и хотели с цивилизовани чиждестранни гости, в нашето семейство гледаме такива да посещаваме. Последните две години бяхме в Premier Fort във Влас и Wave Resort в Ахелой. И от двата хотела останах изключително доволна (повече от Премиер). Съчетават хем шумът и забавленията, хем спокойствието и тишината.
Виж целия пост
# 171
В Ахелой има ли въобще плаж?
Виж целия пост
# 172
Момичета и момчета, реших да дам още един шанс на родното море. Знаете, че почивката ни в Анталия през май пропадна, а така ми се ходи на море... Моля ви препоръчайте приличен хотел, по възможност с бар на плажа и хубава храна. Анимация не ни интересува (само възрастни сме) проблемът е, че мъжете вече са разглезени, свикнаха на денонощен УОИ и вкусна храна. Има ли нещо, което да работи поне до 24 ч.? Ще съм благодарна на всички, които могат да помогнат. Аз съм организаторът и ако нещо се обърка ще ме побъркат от мрънкане. Албена отпада, не искаме да плащаме паркинг, а и там ОИ е до 23.00 ч. За да избегнем чужденците го замислям от средата на м. Юни.
Виж целия пост
# 173
Е, ОИ дали ще е до 23 ч или до 24 ч...
В Калиакра бийч, Албена е Ултра ОИ, до 24 ч, ако ви устройва.
Паркингът на автогарата в курорта е 5 лв на денонощие. Калиакра бийч отваря на 29 май.
Виж целия пост
# 174
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sentido-goldan-sta … ni-piasaci-19832/
Грифид Енканто Бийч, Златни пясъци

Iseto6, ако ходите на море до 15 юни ще получите 40% отстъпка и безплатен паркинг, а ако сте до 17 юли ще е 30%, но тогава може би ще се плаща паркинга.Веригата Грифид са безупречни.но на мен са ми много скъпи.Ние ходим в активен сезон и ми излиза много.Но, който ходи в междинните , крайни сезони може да получи приемлива цена.
Виж целия пост
# 175
На Златните Грифид Болеро беше с 24 часов УОИ. Там бях отдавна, 2011, сега може нещо да се е променило, може да проверите.
Виж целия пост
# 176
Момичета и момчета, реших да дам още един шанс на родното море. Знаете, че почивката ни в Анталия през май пропадна, а така ми се ходи на море... Моля ви препоръчайте приличен хотел, по възможност с бар на плажа и хубава храна. Анимация не ни интересува (само възрастни сме) проблемът е, че мъжете вече са разглезени, свикнаха на денонощен УОИ и вкусна храна. Има ли нещо, което да работи поне до 24 ч.? Ще съм благодарна на всички, които могат да помогнат. Аз съм организаторът и ако нещо се обърка ще ме побъркат от мрънкане. Албена отпада, не искаме да плащаме паркинг, а и там ОИ е до 23.00 ч. За да избегнем чужденците го замислям от средата на м. Юни.
Мирамар/ Рейна дел Мар в Обзор, Риу Хелиос Парадайс в Свети Влас...
Виж целия пост
# 177
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-belvedere-primorsko-19950/
Хотел Белведере, Приморско
 
Iseto6, какво ще кажеш затова.За първа година отваря, безупречно обслужване и хотел  ще бъде.Много близо до северния плаж на Приморско.

За съжаление Хотел Грифид Болеро нямат в момента отстъпка и паркинга е платен.Иначе там всичко е на 6.

Ето още едно предложение, не е точно на плажа, наоколо 300 метра е хотела.добро обслужване, на ниво. Но в момента май нямат отстъпки.зависи за кога ви трябва.Може да пуснат някой ласт минит, предвид ситуацията, за да понапълнят хотела.
Сънрайз Ол Суитс Ризорт, Обзор
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sanrayz-ol-suit-rezort-obzor-19755/


А този им е другият нов хотел-на 2-3 години, на плажа е.Сравнително нов, също на ниво. До 31 май дават 15% отстъпка.
Сънрайз Блу Меджик Ризорт, Обзор
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sanrayz-blu-medjik … sort-obzor-24103/
Виж целия пост
# 178
Благодаря ви ♥️ в Грифид Болеро бяхме преди няколко години, хотелът наистина беше много добър, но скъп. Бяхме през юни, помня, че уцелихме много кофти време.
Още веднъж Ви благодаря. 🤗 Записвам си хотелите, ще ги прегледам за оферти!
Виж целия пост
# 179
Благодаря ви ♥️ в Грифид Болеро бяхме преди няколко години, хотелът наистина беше много добър, но скъп. Бяхме през юни, помня, че уцелихме много кофти време.
Още веднъж Ви благодаря. 🤗 Записвам си хотелите, ще ги прегледам за оферти!
Да, скъп ми беше и на мен. Ние бяхме там с колеги на конференция и беше платено със служебни пари, иначе едва ли щях да си го позволя. След този хотел бяхме на други ол инклузиви и все ми бледнеят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия