ОКТОМВРИйки 2020 - тема 3

  • 28 436
  • 754
# 180
Мами, някоя ако е мислила да купува нещо на Медела има 20% намаление в Raya Toys. Аз се възползвах за помпа за кърма, че знам ли кога пак ще я пуснат, но чакам още потвърждение за поръчката.
Виж целия пост
# 181
Май почти всички се оплакваме от контракции Confused
Аз и с първата бременност имах, но тогава бая лежане му ударих, а сега с три годишен разбойник не ми се получава Grinning
От доста време пия по 6 но шпа и по 6 магнерода, но положението не е много добре. Днес бях на фетална морфология и се потвърди, че е момиче. Иначе аг каза, че ако не ми намалеят контракциите ще ме праща на системи в болница. Другото мрънкане ми е за уреоплазма, пуснах и аз и излезе +. Сега ще пия 15 дни антибиотик Disappointed
Виж целия пост
# 182
Tcvetito, кажи моля те какво ти изписаха, за си сверя моето лечение
Виж целия пост
# 183
Защо 14 дни уха
Аз днеска си приключих седемдневния курс Сумомед 500
Виж целия пост
# 184
Моето лечение за утеаплазмата (но не бях бременна) беше 12 дни таваник, макмирор и пробиотик. На мъжа ми беше доксациклин 10 дни по 2х1.след месец пуснахме контрола и двамата и нямаше и помен от нея.
Виж целия пост
# 185
И моят беше с активното вещество на сумомед. Горе долу май пак 7 дни, само че по схема с прекъсване седмица. Първият ден два пъти по едно, втори, трети и четвърти по едно. После седмица почивка и пак същото. Не съм пускала контролни все още, нарочно ще изчакам два- три месеца. Пих и феминел форте, даже мисля пак да си взема профилактично, че ми свърши. Иначе много видове антибиотик повлияват това, но за бременни повечето не стават
Виж целия пост
# 186
Aj-djini,

би ли споделила какво ти каза АГ за уреаплазмата?Опасна ли е?Аз в сряда пуснах уреаплазма,микоплазма и хламидия и в Понеделник трябва да си взема резултатите,но до тогава ще се побъркам.Доста изчетох по темата и честно казано не съм много спокойна.Прочетох доста истории,които не са завършили добре и причината е била точно уреаплазмата и последствията от нея - спукан мехур,преждевременно изтекли води и фатален край(20-24 г.с)


Май почти всички се оплакваме от контракции Confused
Аз и с първата бременност имах, но тогава бая лежане му ударих, а сега с три годишен разбойник не ми се получава Grinning
От доста време пия по 6 но шпа и по 6 магнерода, но положението не е много добре. Днес бях на фетална морфология и се потвърди, че е момиче. Иначе аг каза, че ако не ми намалеят контракциите ще ме праща на системи в болница. Другото мрънкане ми е за уреоплазма, пуснах и аз и излезе +. Сега ще пия 15 дни антибиотик Disappointed
Виж целия пост
# 187
Да така е тя не е без обидна, но хваната навреме според мен няма да има проблем. А иначе АГ каза че специално е моя случай(писала съм назад в темата) не е била тя причината, а и не е задължително като я има тя да създаде проблем и задължително да се стигне до изброените от теб неща. Стискам палци да излезе чиста микробиологията. А на тези които е изляза положителна да се махне още с първия курс на лечение.
Виж целия пост
# 188
Tcvetito, кажи моля те какво ти изписаха, за си сверя моето лечение

Изписаха ми Азакс 2×1 за 15 дни, понеже лесно правя гъбички ще слагам и макмирор.
В аптеката ме питаха дали е сигурна дозировката и звънях на аг. Според нея уреоплазмата е много упорита и по-добре ударна доза, че иначе може да го пия и да си остане. А и килограмите са ми доста и може и това да има значение.
А да ви кажа на мен ми я бяха открили преди 3 години след първото раждане и тогава ме лекува нефролог, но явно не съм я била излекувала ...
Виж целия пост
# 189
И аз да се оплача.Явно месеца е такъв ,че на всички ни върви така .И на мен ми увеличиха магнезия  повече лежане и почивка също.Нз дали е от магнезия но със извинение откакто го увеличих цвета на изпражненията се промени и съм със разтройство.Смятам в понеделник да зв да попитам Аг нормално ли е това .Ако тр да пия нещо.Няйой от вас има ли проблеми след увеличаването на магнезия?
Виж целия пост
# 190
Нормално е при увеличаване на магнезия, имах същия проблем и аг каза, че е от това преди да го питам даже.
Виж целия пост
# 191
Пия магнезий, за да не ми е толкова твърд корема вече една седмица по 3 на ден и чак сега започна да ми отпуска коремчето, че беше доста изпънато. Иначе не съм имала проблем с разстройство. Тези дни даже ми е трудно и съм се запекла малко.
Виж целия пост
# 192
Моят аг ми каза, че трябва в началото да 3по2 за да има насищане и после да намаля на 3по1
Виж целия пост
# 193
Явно понеже сме всички в един период и неразположенията ни са сходни.
И моят корем е твърд, изписаха ми първо 3х2 магнерот да се наситят депата, и след 15 дни 2х2. Също така и нош па и алеракт. Док. каза, че имам контракции.

Ако болката е тъпа, под пъпа и сравнително постоянно с пробождания ог време на време, това контракции ли са? Някой с повече опит (бременности) знае ли? Вчера цяла вечер така го чувствах и нош па не помогна.
Виж целия пост
# 194
И аз да се оплача.Явно месеца е такъв ,че на всички ни върви така .И на мен ми увеличиха магнезия  повече лежане и почивка също.Нз дали е от магнезия но със извинение откакто го увеличих цвета на изпражненията се промени и съм със разтройство.Смятам в понеделник да зв да попитам Аг нормално ли е това .Ако тр да пия нещо.Няйой от вас има ли проблеми след увеличаването на магнезия?

Нормално е. Дори на мен още в началото ми изписаха Биолектра Магнезий в случай на запек и крампи, но реших проблема с приема на плодове. Та има слабително действие магнезия Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия