Августинка перчи се с коремче, в него шава малко бебче! Тема 6

  • 22 537
  • 728
# 75
Явно няма начин без оплаквания Simple Smile. Моето спане е кошмарно. Не мога да спя на страни тъй като почва да ме боли жлъчката. Преместих се да спя в другата стая тъй като ставам поне 3-4 пъти да ходя до тоалетната и после ми е трудно да заспя. Не се оплаквам на никой, но вчера се чувствах толкова зле колкото никога до сега не съм се чувствала.
Виж целия пост
# 76
Аз съм от тези с високите дози. Вече два месеца и повече съм на 3х2 но шпа, 4х2 магнерот, 3х1 ферофолгама, и витамини за бременни Blush не виждам да има смисъл от магнезия втвърдява ми се корема, имам крампи в краката ужасяващи.... доктора каза, че ако продължава така, ще променим нещо, усещам, че има впредвид венозно... Иначе бебето си върви точно на термина, аз като цяло съм добре, освен разбира се корема който е нормален сутрин, а вечер е бомба Joy Дано всичко да ни е добре за следващия преглед. И ние тия дни боядисваме и разчистваме детската стая. Надявам се скоро да се засилим с покупките, оказах се супер нерешителна за бебешките неща. Около мене всички ми казват, че е много рано, ама аз обичам да съм подготвена. А и като гледам вие повечето сте почти готови с покупките.
Виж целия пост
# 77
И аз се присъединявам към конските дози Магнерот 3x2 без ефект, 2 пъти лежах в болница на системи Кормагнезин и спазмолитици, в 6 месец и сега в 7-ми, преди 2 седмици, ефект 0, втвърдява ми се корема (повече от 10 пъти на ден - при обръщане, ставане, дори и без да се движа), въпреки че лежа по цял ден. Имам и скъсяване на шийката - 2.5 см и вече не знам какво да правя. При изследване на магнезий ми беше на долна граница, което направо ме потресе и си мисля дали да не сменя Магнерота с нещо друго, например НутриМаг - някой пил ли го е? Казаха ми и за Гинапрал, когато магнезият спре да действа, но намерих само под формата на инжекционен разтвор, няма на таблетки...Колкото до но шпа знам, че скъсява допълнително шийката и гледам да го избягвам.
Виж целия пост
# 78
А дали не го пия правилно този магнезий. Аз пия след хранене. Забравих да спомена и страхотните болки в кръста. Това даже не знаех, че мога да го изпитвам. А сега така ме боли, че като ставам трябва да се подпирам.
Виж целия пост
# 79
Не трябва да консумираш млечни храни, защото пречат на усвояването му, както и между него и приема на желязо трябва да има поне 2 часа, пак по същата причина.
А дали не го пия правилно този магнезий. Аз пия след хранене. Забравих да спомена и страхотните болки в кръста. Това даже не знаех, че мога да го изпитвам. А сега така ме боли, че като ставам трябва да се подпирам.
Виж целия пост
# 80
Боже, то аз като ставам къде само не цвиля на глас Sad Толкова тежко не помня да ми е било предният път Sad
Виж целия пост
# 81
Това с млечните не го знаех. Ще ги огранича все пак. Иначе ги пия часово както трябва. Все пак 8 хапчета магнерот... Много благодаря за информацията Heart
Виж целия пост
# 82
Момипета аз много се чудя дали да поръчам тази количка. 2 фактора влияят на решението..с ММ сме височки около 180 сме и двамата и се чудя да не ни е ниска и другият фактор е как и по какъв начин мога да си сложа чанта за количка на дръжката 🤔🤔🤔 . Вие какво мислите по тез въпроси 🙂

https://www.online4baby.com/cybex-gb-maris-2-fe-bold-travel-system-sports-black
И ние ще гледаме Cybex, но през юни. Техните чанти се окачват на дръжката с някакви клипсове.
*Една мама съветваше, че раниците са по-удобни от чантите, защото и двете ръце са ти свободни за бебето.

Виж целия пост
# 83
Момипета аз много се чудя дали да поръчам тази количка. 2 фактора влияят на решението..с ММ сме височки около 180 сме и двамата и се чудя да не ни е ниска и другият фактор е как и по какъв начин мога да си сложа чанта за количка на дръжката 🤔🤔🤔 . Вие какво мислите по тез въпроси 🙂

https://www.online4baby.com/cybex-gb-maris-2-fe-bold-travel-system-sports-black
И ние ще гледаме Cybex, но през юни. Техните чанти се окачват на дръжката с някакви клипсове.
*Една мама съветваше, че раниците са по-удобни от чантите, защото и двете ръце са ти свободни за бебето.



И ние си взехме Cybex, моделът е Priam обаче. Много готина количка,лесно се бута,много маневрена, голям кош за съхранение,лесно се събира, НО е за голям багажник и не е лека. Sweat Иначе и аз си купих раница,а не чанта. В baby.bg намерих много готини.
Виж целия пост
# 84
Имате ли опит или намерение да пазарувате дрешки от английски сайтове - George, Matalan? Много се замислям дали да не поръчам от там, понеже четох мнения от доволни мами.
Виж целия пост
# 85
Аз знаех за желязото, че трябва да се приема с поне 2 часа интервал от млечните, както и от магнезия. Но за магнезия не бях чувала, че не трябва с млечни. Дори и тук в болницата съм денонощно на системи с магнезий и си хапвам кисело мляко.

Наистина ли Cybex е тежка? Не е ли около 13 кг. с коша за новородени?
Виж целия пост
# 86
Georgе съм купувала бодита и ръмпарчета. Хубава материя са и качествени, но по мой наблюдения са уголемени. Особено на ръмпарчета все ни висяха стъпалата.
Виж целия пост
# 87
Момичета, някой ползва ли колан за бременни? Доволни ли сте и от коя марка?
Виж целия пост
# 88
Аз имам и съм много доволна. Не го слагам всеки ден, но го ползвам да ми държи кръста когато ходя прекалено много.
Виж целия пост
# 89
Аз знаех за желязото, че трябва да се приема с поне 2 часа интервал от млечните, както и от магнезия. Но за магнезия не бях чувала, че не трябва с млечни. Дори и тук в болницата съм денонощно на системи с магнезий и си хапвам кисело мляко.

Наистина ли Cybex е тежка? Не е ли около 13 кг. с коша за новородени?

Специално станах и отидох да я вдигна пак току що. Мнооого е тежка. Пак ще кажа,че моята е модел Priam. Даже E-Priam с батерия (но тя батерията не тежи). С две ръце я вдигам. МП, който е 185 висок, много трудно я сложи в багажника. Сега се притеснявам аз как ще се справям. Преди да я купим,докато я гледахме в мгазина, МП не ми даде да я вдигна, защото съм бременна. Един ден вкъщи я поразходих и я вдигнах. Е, ако я бях вдигнала в магазина, нямаше да я вземем. Иначе всичко друго и е прекрасно на количката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия