Секс без презерватив

  • 35 211
  • 407
# 300
Е нищо, важното е да сме живи и относително здрави да си изгледали децата.
Васко, щом не знаеш за овулацията, нямаш деца, иначе щеше да си разбрал. Ти от жените не се впечатлявай, те се държат много по-лошо една с друга отколкото с мъжете. Така, че си привилигерования пол. 
Виж целия пост
# 301
Всички тези промени си ги обяснявам с настъпващата менопауза..
Не предричат това, Рози. Дишай, има време.
Виж целия пост
# 302

"Според национално проучване* повече от 80% от жените в България във фертилна възраст не са наясно какво представлява овулацията. Над 40% пък от тях вярват в схващането, че имат шанс да забременеят извън този период."

Пак от там.

Вяско,жена,която иска дете е наясно с всичко. Още повече,кога е овулациятаи  и кое ,кога е възможно.
Виж целия пост
# 303
Всички тези промени си ги обяснявам с настъпващата менопауза..
Не предричат това, Рози. Дишай, има време.

Моята е все шах и мат..
Ако не дойде скоро ще ме изтърбушат и пак съм там Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Какво пък не ти се вярва Simple Smile

Гугълнах и чета:
Обикновено овулацията настъпва 12 до 16 дни преди началото на следващата ви менструация.

Затова се чудих каква е тази овулация точно след цикъл.
Противоречията .. не ми се вярват.
Цикълът се брои от първия ден, а не след като е свършил. Седмица след това е овулацията, но преди нея има също благоприятни дни, в които също секретите стават .. по-така до пълно втечняване.
Вярно ли трябва да ви се обяснява А-Б-В?

Кристина, има жени от кихане хващат. Ин витрото са за хора за проблеми обикновено.
И аз се чудя как има жени, които не си познават физиологията, но са наясно с мъжката. Изглежда има...
Виж целия пост
# 305
Всички тези промени си ги обяснявам с настъпващата менопауза..
Не предричат това, Рози. Дишай, има време.

Моята е все шах и мат..
Ако не дойде скоро ще ме изтърбушат и пак съм там Simple Smile
Рози,съжалявам,кофти ситуация.
Виж целия пост
# 306
Овулацията може да се следи с най-обикновен овулационен тест, но пак не е гаранция, ако на това се разчита като бариерен метод.
Откакто имам спирала се родих, чудя се защо трябваше да чакам толкова време, за да сложа и всички притеснения да изчезнат.
Виж целия пост
# 307
Аз пък се предпазвам с прекъснат полов акт и до сега не съм имала фал. Две деца имам и двете планирани и правени точно на овулацията.
 
Виж целия пост
# 308
Сега се замислих, вие чували ли сте за много бременности след такова 'пазене' - с ппа? Аз, честно си признавам, нито една.
Виж целия пост
# 309
Въпросът не е дали ще има фал или не при прекъснат коитус (не че и това не е важно), а защото това дебнене (нищо, че не съм мъж) е меко казано неприятно.
Случвало се е да ми закъснее и червеят на съмнението е почвал да ме яде.
Всеки си знае, разбира се.
Виж целия пост
# 310
По време на цикъл лесно се намират алтернативи. Не винаги е нужно да има проникване и лизане, за да получавате оргазми.
Какви? Я сподели, че няма заспя днес. Как се получава оргазъм по друг начин? Време е и аз нещо ново да науча.
Виж целия пост
# 311
моят мъж така иска, не е фен на презервативи, аз противозачатъчни няма да пия, дори аналгин не пия. Спирала нямам поради здравословни проблеми, но честно казано не съм се интересувала даже от тази възможност.
Виж целия пост
# 312
Не съм чувал, значи няма, тъй ли? Има и то не са малко. И аз така се "пазя", но на практика съм наясно, че това не е никакво пазене, а и съм в сериозна връзка, в която евентуална бременност няма да е нежелана. Но "фалове" не е имало досега де.
Близките ми приятелки, които са раждали, все са забременявали планувано, така че не са пазели никак.
Виж целия пост
# 313
Сега се замислих, вие чували ли сте за много бременности след такова 'пазене' - с ппа? Аз, честно си признавам, нито една.

И аз не съм чувала, но и аз като waterproof се стряскам, ако закъснее след ппа.  Затова - противозачатъчни. Спокойствие. Без дебнене за вадене, без притеснение после. Чу-до.
Виж целия пост
# 314
Кристина поинтересувай се. Има защо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия