Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 397

  • 42 999
  • 738
# 435


Дали Мелек като разбере за "братчето", ще подкрепи мама да избягат?

Аз мисля, да.Thinking

Лека.
Виж целия пост
# 436


Здравейте и добро утро в ден неделя.
Успешна да е!

https://twitter.com/hnoOo2012/status/1271935191955767297

Линк с кратко видео от вчерашния сет.

https://www.instagram.com/p/CBYWQkpAMkn/

Линк от инстаграма на Стар тв.
Много хубаво видео. Написа ли са:
Как ще реагира малката Мелек, която поставя баща си начело на всеки сън, на появата на брат си?
Виж целия пост
# 437


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!

Интересно наистина как ще реагира Мелек?
Зависи кой ще ѝ каже.
И как ще приеме поведението на майка си и баща си един спрямо друг.


Виж целия пост
# 438
Добро утро и хубава неделя!

 Мятам едно кафе и мятам списъка за деня 🙂



Черно и бяло, в нас се преплитат
Във неделим кръговрат
Черни и бели откъсват се дните
От календара живот...



И музикално поздравче - много ми е кеф да гледам това сериалче, някак ме връща назад в детството ☺️ А песничката много ми харесва - и като текст и като музика.

Виж целия пост
# 439


https://www.instagram.com/p/CBXxEAXBvmJ/

Едната ни сценаристка - Айше Ферда Ерйълмаз, вчера сложи в инстаграма си втория трейлър.
Дали е подсказка, дали в неин стил, но написа:

Не ми нанасяй удар с отсъствието на двете ви.
Моля те, не изгаряй трима ни.
Виж целия пост
# 440
Добро утро,





Здравейте и добро утро в ден неделя.
Успешна да е!

https://twitter.com/hnoOo2012/status/1271935191955767297

Линк с кратко видео от вчерашния сет.

https://www.instagram.com/p/CBYWQkpAMkn/

Линк от инстаграма на Стар тв.
Много хубаво видео. Написа ли са:
Как ще реагира малката Мелек, която поставя баща си начело на всеки сън, на появата на брат си?

Flowers Bouquet
Обикновено децата искат да са добре с мама и тате, според мен.Нооо в случая, Мелек ще предпочете мама.Предполагам обаче, че тя може да предупреди баща си, по техния си начин.Thinking

Момичета, Hug

Приятен ден.
Виж целия пост
# 441


Моето виждане е, че е правилно и полезно за възрастните да знаят как техните постъпки влияят върху душевното развитие на децата им.Тук при нас ще отчетем грешки и на двамата родители.
Виж целия пост
# 442
Здравейте, дами, аз може да не пиша, но Ви следя вече не знам коя страница 😅😅😅
Така относно трейлърите... Малко вече ми идват в повече... Съгласна съм, че майката си е майка ама малко насилват нещата от към Ефето... Той виновен за всичко....  Гедиз бей докато беше до Ефето сега е плътно зад Наре, която ей богу цял сезон не я разбирам.... Прекалено истерична роля май прави, а пък Мелек е само коз в нейните ръце и манипулация, към този когото уж обича...  Ама няма да има сериал иначе...
Чудя се дали ще съберат Наре и Гедиз, или всичко е със замисъл... Тази любов на Гедиз... И Наре както винаги нищо никога не разбрала... Падам Grinning
Все пак имаме 4 епизода, да видим какъв край на сезона ще му измислят.. Споменавах преди време не съм гледала 15 еп., няма и да го гледам, колкото до Мелек надявам се да не е в колата, а да е избягала, защото е научила, че ще има брат или сестра, макар че четох, че ще е братче някъде как са разбрали идея нямам 😅😅😅
И така цяла неделя ще го мислим и утре вечер на онлайна дано не прескачам сцени 😅😅😅
Хубава неделя на всички😇😇😇
Виж целия пост
# 443


https://www.startv.com.tr/dizi/sefirin-kizi/haber/buyuk-bulusma- … eri-sayim-basladi

От Стар тв:

Обратното броене за голямата среща започна!

Втората промоция на Стар тв, която прикова милиони на екран и която се продуцира заедно от NGM и O3 Medya, също се срещна със зрителите. Новото представяне на сериала, който ще се върне на екран в понеделник вечерта, 15 юни, привлече голямо внимание.

ВЪЛНЕНИЕТО Е НА МАКС!
 След като научава, че Санджар ще стане баща, Наре решава да напусне града с дъщеря си Мелек, но решението й получава неочакван ход. Мелек е изчезнала... Виковете на Наре, които поискаха сметка от семейството на "Eфеоглу", дълбоко развълнуваха всички, които гледаха презентацията. Ще могат ли Наре и Санджар, които воюват за попечителство, да намерят дъщеря си? На чия страна този път ще бъде Гедиз, който е между ядосания дует? Обратното броене започна за новия епизод на "Дъщерята на посланика", който спира дъха и в който ще се случат невероятни събития.

МОЩЕН АКТЬОРСКИ СЪСТАВ
"Дъщерята на посланика": Наре - това е Неслихан Атагюл Доулу, а Енгин Акюрек - изобразява в сериала богатия човек в региона, Санджар Ефеоглу;...


И изброяват имената на останалите актьори.
Виж целия пост
# 444


https://www.startv.com.tr/dizi/sefirin-kizi/haber/buyuk-bulusma- … eri-sayim-basladi

От Стар тв:

Обратното броене за голямата среща започна!

Скрит текст:
Втората промоция на Стар тв, която прикова милиони на екран и която се продуцира заедно от NGM и O3 Medya, също се срещна със зрителите. Новото представяне на сериала, който ще се върне на екран в понеделник вечерта, 15 юни, привлече голямо внимание.

ВЪЛНЕНИЕТО Е НА МАКС!
 След като научава, че Санджар ще стане баща, Наре решава да напусне града с дъщеря си Мелек, но решението й получава неочакван ход. Мелек е изчезнала... Виковете на Наре, които поискаха сметка от семейството на "Eфеоглу", дълбоко развълнуваха всички, които гледаха презентацията. Ще могат ли Наре и Санджар, които воюват за попечителство, да намерят дъщеря си? На чия страна този път ще бъде Гедиз, който е между ядосания дует? Обратното броене започна за новия епизод на "Дъщерята на посланика", който спира дъха и в който ще се случат невероятни събития.
МОЩЕН АКТЬОРСКИ СЪСТАВ
"Дъщерята на посланика": Наре - това е Неслихан Атагюл Доулу, а Енгин Акюрек - изобразява в сериала богатия човек в региона, Санджар Ефеоглу;...[/i][/color]

И изброяват имената на останалите актьори.[/b]
Flowers Bouquet

За актьорския състава са прави, но да видим дали е "мощен" и СЦ.Thinking

Виж целия пост
# 445
Определено постигат интерес сред зрителската аудитория.
На този етап представят едни абсолютно пълнокръвни и реални образи. Тези от екрана дали се различават много от реално съществуващи такива в живота.
Нима няма подобни ситуации в нашия или  в този на близки и познати...
Всеки е чувал за различни предателства, развалени приятелства и каквито се сетите житейски драми.
Благодарение на прекрасните ни актьори Енгин и Неслихан, и особено на малката Берен  забравихме, че гледаме просто една измислена филмова история. Приехме ги като реално съществуващи и затова са и хилядите различни мнения. Всеки пречупва историята им първо през своя мироглед, после идват етнос, бит, религия...
Дотук показаха Мелек като зряло и умно дете и дано нейното решение да е действително нейно, а не повлияно от нечие чуждо мнение.

И накрая да питам тези които имат по две деца, кое направихте първо - решихте да имате второ дете или първо питахте голямото за неговото мнение.
Аз понеже имам само едно, нямам наблюдение за реакциите на по- големите. Но мисля, че те са продиктувани и оттам управляеми от двамата родители.
Сега искам да видя доколко у нашите СЦ има такт, уважение и любов към децата. Начинът по който ще поднесат новината за бебето, което очакват Санджар и Менекшето.
Казвам поднесат, защото те двете са кукловодите. Те движат и карат да говорят своите герои.
Виж целия пост
# 446


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272107336426033152

От официалния акаунт на сериала:

В любовната епопея на Санджар, всичко стигна до задънена улица...

От мен: Кръгом и пак напред, докато намери изход.
Ще намери.
Виж целия пост
# 447


"Оцелях, защото огънят в мен гореше по-силно, от всички пожари около мен."
Джошуа Греам

Да се върна към Мустафа Булут.Heart

Имам надежда за Санджар.Heart

Той ще се бори за любовта си - Наре и Мелек.

Проблемът е, че Санджар и Наре не се разбират.Но Санджар и Мелек, много добре комуникират.
Виж целия пост
# 448


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272176320290738176

От официалния акаунт на сериала ни:
Каква ще е следващата стъпка за Менекше, която се приближава до Санджар с бебето си в корема?

Няма лесно да се даде Менекше. Разчитам на Локи и Гюлсие.
Забележете, как е написано: "с бебето си", а не с "бебето им"




https://www.instagram.com/p/CBaatABA0UA/

Тази снимка е направена от фотографа на сериала ни, Доукан Юксел.




https://www.instagram.com/p/CBabmiKJZKU/

И Берен ни радва с нова снимка днес.
Виж целия пост
# 449


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272176320290738176

От официалния акаунт на сериала ни:
Каква ще е следващата стъпка за Менекше, която се приближава до Санджар с бебето си в корема?

Няма лесно да се даде Менекше. Разчитам на Локи и Гюлсие.
Забележете, как е написано: "с бебето си", а не с "бебето им"




https://www.instagram.com/p/CBaatABA0UA/

Тази снимка е направена от фотографа на сериала ни, Доукан Юксел.

Flowers Bouquet

Оххх, Менекшето станала.Вече не е на легло.Значи бебето е добре....

Като я гледам как гледа, не мога да повярвам, че я интересува само конака.Тя наистина си харесва мъжа, по нейния си елементарен начин.Не дава Ефе на Наре, ревнува го.Изгубена битка, особено Санджар като разбере за новите и номера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия