Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 397

  • 42 997
  • 738
# 555


Вай, бе и новина. Много хубаво, нека да  влизат нови лица, защото от някои от старите вече ме хваща скомина /това като да ядеш кисел лимон/.
Понеже Гедиз хареса Наре - тя пък се оказа онази Наре на Санджар - от легендата.
Също му се искаше някак Мелек да била негова дъщеря - офф, ама тя пак на Санджар.
Човекът явно иска това, което има  приятеля му.

Ами дано се сбъднат мечтите на добрия човек / нали Гедиз бил най-доброто в сериала/.
Веднага спретнах подходящ сценарий - въпросната дама пристига на Марината, влиза в офиса и "Сюрприззз..."
Ама ще е хубаво да води и тя /като Наре/ едно 8 годишно детенце с нея. Такъв умен, добър и красив мъж да не е стоял самотен докато е учил в Америка... Все е имал връзки всякакви - дори в началото беше казал нещо на сестра си по този повод, когато тя го разконспирира за Наре.
Нищо сериозно не е имал... Той може да е нямал, но от другата страна може и да са имали.
Нямам претенции от къде точно ще дойде - от Америка или от Истанбул, или откъдето си иска.

Е, това ще бъде супер изненада.

 
Виж целия пост
# 556


https://twitter.com/TurkeyCelebs2/status/1273333223792222211

Ееее, то новини бол. Колко са верни... Ще разберем.
Пише, че актрисата Тюлин Язкан ще се раздели с екипа на "Дъщерята на посланика" в края на първия сезон. Нямали добра комуникация с Енгин...
Ако е така, значи ще стане ясно и с бременността. Но тогава много актьори също ще са излишни. Неждет, Локи...
Но пък втори сезон може да ни завее в друга посока.

И една снимка на Тюлин/Менекше в почивките с колеги:


Виж целия пост
# 557


Честно казано за Тюлин/Менекше не ми е мъчно толкова, че ще напусне сериала.
Но виж Неджет ще липсва със свежарските си изпълнения.
Такива бисери от него имаше, че като се сетя и ме избива на смях.
Когато се прави на папарак и дебнеше да направи снимка на Наре и Гедиз /по възможност компрометираща/ и Менекшето не беше доволна, а и се искаше да има снимка и да са в леглото... Е-е, направи ѝ такава снимка, ама на Наре, Санджар и Мелек...

Щом ще напуска сериала - ще ѝ направят СЦ достойно и подобаващо изпращане. Само се чудя какво...
Ненапразно последната серия направиха от героинята ѝ чудовище направо. Никой от зрителите не я харесва.
Дали  вбесеният Санджар няма ѝ проведе разпит на затворени врати - малеее, ще хвърчи пух и перушина...
Не зная дали Наре ще го възпре или и тя би се включила?
 
Това за комуникацията не ми се вярва много - Енгин винаги се е разбирал със всички с които е играл.
По-скоро ми се струва, че тя получи огромен негативен зрителски вот особено с последните серии. 
Виж целия пост
# 558





                                 
Ох, забавляват се сполучливо хората.Hands Plus1

Благодаря за новинките.Flowers Bouquet

Изгледах серийката и ми хареса.

Сложих си "стената", като Наре да не ме "боли" и се наслаждавах на играта на актьорите.

А от героите, прекалиха с Менекшето и дано е вярно, че си отива, по каквато и да е причина.

Силни сцени -Наре и Санджар-марината, Наре и Санджар-пред къщата на Ефе, Мелек и кученцето.

А, много ми хареса Елван, въпреки че не напълно я разбирам, но я уважавам за смирението.

Момичета, лека.Hug
Виж целия пост
# 559
Добро утро,дами!🥰
Много ми хареса епизода,всичко,диалози,погледи музика,всичко.Да,дълга беше серията,но пък,каква серия...Енгин и Неслехан бяха уникални,много добри актьори.На Неслихан участието в този сериал е шестица от тотото .
Менекше най-вероятно ще влезе в лудница,но няма да ми липсва,играе ужасно тази Тюлен.
Дано днес пуснат трейлър...,не искам да си представя какъв ще е края на сезона.
Виж целия пост
# 560
Добро утро,



"Предпразните средства" се пропукват от време на време.Wink

Добре са го измислили този момент, за "замазване" на очите ни.Hug

А докато мама и тате водят война, Гедиз да ги дебне, страдайки, Акън си кове "бъдещето" с Наре.

Така е и в живота и в случая, оставям настрана по какъв начин ни го показват.

Момичета, Hug

Лек и пирятен ден.
Виж целия пост
# 561

Добро утро момичета 💕
Хубав и успешен ден четвъртък!
Виж целия пост
# 562


Здравейте и добро утро момичета.
Днес ни е ред за трейлър...
Успешен четвъртък на всички.



На въпрос към Бирсен Алтунташ, дали 17 епизод е последен за сезона, тя отговаря:
Рейтингите от гледане нямат нищо общо с това, от самото начало беше решено, че те ще заснемат само два епизода, за да завършат първия сезон.

А относно влизането на  актрисата  Гьозде Чъгаджъ в сериала, че ще е силен персонаж, да си спомним.
Така беше анонсирана и актрисата за героинята Дуду. Е, и какво се случи - нищо особено.
Та, в този ред на мисли, да видим, пък после ще преценим. Просто прийом за новото попълнение...

Относно напускането на Тюлин/Менекше - не вярвам много.
Във ФБ прочетох, че акаунта написал това, често си измисля...
Но, също предстои да разберем.
Виж целия пост
# 563
Специално за Тюлин дали ще напусне сериала или не, няма значение - героинята й така или иначе я очакват лоши дни в конака.

Санджар като разбере какво точно е наговорила на Мелек и ако детето постъпи като майка си - хич няма да му е да  пази спокойствието й.
Той ще е загубил всичко което обича и въпреки че призна вината си спрямо Наре, наказанието от Мелек ще го убие психически съвсем.
Виж целия пост
# 564


https://twitter.com/startv/status/1273495702908305408

Стар тв написаха, че тази вечер отново ще излъчат епизода - от 20:00 ч.
Феновете под съобщението пишат, че чакат трейлър.
Може тогава да ни го пуснат...

16 епизод вече е гледан над 2 000 000 пъти: https://www.youtube.com/watch?v=c-n34mFTMOc
Виж целия пост
# 565


От италианките.За "пъстрите птички" ще е.Искат, не искат. Wink
Виж целия пост
# 566


Нашият оператор.
Да взема дрона и да ви потърся... Нерде сте???


Виж целия пост
# 567

Ето черният бус на Кахраман и най-вероятно Акън ще го скрият на тази яхта.
Дали няма и Наре да се озове там...




Виж целия пост
# 568


Днес си е ден и на Дахан.Heart
Виж целия пост
# 569






Защо мислите Гедиз предаде плана на Наре пред Санджар.
Ето какво мисля аз.
Просто се скри зад приятелството, зад гърба на Санджар.
Ако Наре замине, не само Санджар няма да я вижда, а и той.
Гедиз е убеден, познавайки Санджар, че той няма да позволи с цената на всичко да загуби Мелек. Няма да позволи и да загуби Наре, защото Гедиз вижда колко е силна любовта му. Така и Гедиз ще продължи хем да е до нея като "приятел", хем да си я обича.
Много мога да пиша за задкулисното му поведение, според мен - още от завръщането от Черна гора, но ще му дойде времето...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия