
Вай, бе и новина. Много хубаво, нека да влизат нови лица, защото от някои от старите вече ме хваща скомина /това като да ядеш кисел лимон/.
Понеже Гедиз хареса Наре - тя пък се оказа онази Наре на Санджар - от легендата.
Също му се искаше някак Мелек да била негова дъщеря - офф, ама тя пак на Санджар.
Човекът явно иска това, което има приятеля му.
Ами дано се сбъднат мечтите на добрия човек / нали Гедиз бил най-доброто в сериала/.
Веднага спретнах подходящ сценарий - въпросната дама пристига на Марината, влиза в офиса и "Сюрприззз..."
Ама ще е хубаво да води и тя /като Наре/ едно 8 годишно детенце с нея. Такъв умен, добър и красив мъж да не е стоял самотен докато е учил в Америка... Все е имал връзки всякакви - дори в началото беше казал нещо на сестра си по този повод, когато тя го разконспирира за Наре.
Нищо сериозно не е имал... Той може да е нямал, но от другата страна може и да са имали.
Нямам претенции от къде точно ще дойде - от Америка или от Истанбул, или откъдето си иска.
Е, това ще бъде супер изненада.




















