Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 397

  • 42 999
  • 738
# 405


Добро утро момичета Two Hearts

Хубав и спокоен ден събота!
Виж целия пост
# 406


Здравейте и добро утро.
Чакаме днес втори трейлър. Да ни пуснат отново по пързалката...
И каквото да предполагаме - обикновено не познаваме.
Успешна събота на всички.




https://todotvnews.com/inter-medya-crece-en-produccion-y-suma-ve … -en-distribucion/

Една статия от вчера - Beatriz Cea Okan, вицепрезидент и директор "Продажби и придобиване на Интер Медия".
Това, което касае нас - превод ТеменужкаХристова:

НОВИ ПРОДАЖБИ ЗА ДРАМИТЕ ИМ
Въпреки пандемията, в отдела за дистрибуция, Интер Медия сключи договори за няколко от своите драми.
Последните обявени продажби са на сериалите “Пречупени криле” за Еквадор, Реп.Доминикана и Румъния, както и сериалите “Дъщерята на посланика”и “Bitter Lands” в Испания.
Точно  “Дъщерята на посланика” продължава да е основното предложение в каталога на компанията.
“В НАТПЕ(Маями), когато представихме драмата, имахме само един готов епизод. Сега вече със сигурност знаем, че сериалът е хит в момента. Дори  по време на принудителното прекъсване заради пандемията, сериалът заемаше първо място в рейтинга всеки понеделник. Понеделник е един от най-оспорваните дни. ”Вече имаме подписани договори с 8 Латиноамерикански държави и продължават преговорите с още доста страни.” , сподели тя
Планът на продуцентите е да се  снима през юни, юли и август”.




Относно снимките от катастрофата с Каврук, Мелек до главата му....
Знаем как се обичат Каврук и Наре. Възможно е той да се е съгласил отново да й помогне.
Но знаем, че Каврук обича и уважава Санджар. Да е предизвикал сам този инцидент, за да не замине Наре.
Той толкова иска Санджар и Наре да са заедно.... Вероятно и дано Наре и Мелек не са били с него в колата...
И аз какви ги мисля сабах, сабах...
Виж целия пост
# 407
Добро утро момичета. Честно казано искам да вярвам, че Енгин не би избрал толкова предвидим сюжет. Честно казано с всяко действие на Наре мисля, че не е достатъчно годна да гледа дете, та тя го побърка това дете какъв живот живее то. Първо с един насилник, после го запозна с баща й които се грижи за нея, а сега иска да отнеме почвата под краката й, и защо, защото не е незаменима и Санджар дори и на сила се опитва да продължи да живее.
Виж целия пост
# 408
Добро утро и хубава събота!



Благодаря за четивото към кафето 🙂
Ваня, много е вероятен твоя сценарий, но наистина е клише и аз като Василева си мисля, че Енгин не би се набутал в такова, ама вече нищо не ме учудва 😏

Марианче, ти от сутринта пък почна с тез отчаяни жертви, хайде стига невинни хора да страдат заради чужди грешки ✌️

Поздрав с една хубава песен - текста е като за нашия Санджар
Скрит текст:
I'm not a perfect person
There's many things I wish I didn't do
But I continue learning
I never meant to do those things to you
And so I have to say before I go
That I just want you to know

I've found a reason for me
To change who I used to be
A reason to start over new
And the reason is you

I'm sorry that I hurt you
It's something I must live with everyday
And all the pain I put you through
I wish that I could take it all away
And be the one who catches all your tears
That's why I need you to hear

 I've found a reason for me
To change who I used to be
A reason to start over new
And the reason is youtu.be

 

Виж целия пост
# 409


araselia, изпълнявам - само позитиви...
Не ми вярвай много, ако излезе нещо, няма да го спестя.
Визирам трейлъра, който очакваме днес.
Виж целия пост
# 410
Марианче ❤️, шегувам се 🙂, то да не зависи от тебе и мене.

Обаче как лошо гледа, мале, кой ли е насреща 🙄😂 Не му завиждам хич
Виж целия пост
# 411
Добро утро,



Грешките на родителите, в този момент на Наре.Тя чака обяснение в любов, на колене.Но едва ли си дава сметка за това.Говори едно, а върши друго, обсебена от ревност и гордост.

Момичета, Hug

Приятен ден.
Виж целия пост
# 412


Страхотно гифче - фенско е.





Утре, неделя, от 21:00 ч., ще има акция в туитър.
В подкрепа на Енгин и Неслихан - тагът ще е Engin ve Neslihan『 TT .
#EnginAkyürek • #NeslihanAtagül #SefirinKızı #NarSan
Първият туит ще се пусне и вземе от този акаунт: https://twitter.com/NarSanTT/status/1270696430395707394
Виж целия пост
# 413


Момичета 💕
Днес ще съм в групата на четящите, защото много трудно пиша от телефона.
Виж целия пост
# 414



https://www.youtube.com/watch?v=xMnywMuvkUg

Вторият трейлър към еп. 16.
Виж целия пост
# 415
Привет ,момичета Satisfied
Този сериал много ни напрегна, не знам трябва ли това да става, все пак уж гледаме за развлечение, това трябва да е главната му цел Smile
Сега като видях и фрага, много ми идват тези крясъци/ не знам какво си говорят, но....., ей, не могат да излязат от тез  ужасни драми турците, трябва вечно някой да се тръшка от екрана, иначе няма да върви работата/. Ще гледам какво да правя, ама се оливат тез СЦ Imp
Да не говоря пък за оплюването на Санджар от другия отбор, това с деленето на феновете и защитата на героите до последно не ми е по вкуса. Кой прав, кой крив нека си се изясняват на екрана, ама тез оплювки са адски неприятни и голямо изпростяване става Rage
Мисля, че умереността винаги трябва да е на почит, крайностите са неприемливи в която и посока да са Relaxed


стара ли е, нова ли е, не знам.... ама хората се забавляват Smile


Хубав уикенд на всички Two Hearts
Виж целия пост
# 416



https://www.youtube.com/watch?v=WHbiaepa5pE

Дъщерята на посланика - еп.16 трейлър 2 с бг превод.
Приятно гледане.
Виж целия пост
# 417



https://www.youtube.com/watch?v=WHbiaepa5pE

Дъщерята на посланика - еп.16 трейлър 2 с бг превод.
Приятно гледане.

Ама, че и трейлър...
Наистина серията ще е бомба.
Обаче черният ван като че ли участваше в катастрофата... А той е на Кахраман.
Виж целия пост
# 418

Ама, че и трейлър...
Наистина серията ще е бомба.
Обаче черният ван като че ли участваше в катастрофата... А той е на Кахраман.

Наистина няма как без отмъщение!
Жалко за Каврук!
И това какво ще изпита Мелек ако е отвлечена!
Виж целия пост
# 419



https://www.youtube.com/watch?v=WHbiaepa5pE

Дъщерята на посланика - еп.16 трейлър 2 с бг превод.
Приятно гледане.

Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet

Оххх, какви са тези закани...Thinking

Има си хора за всичко.Например, Акън.Нали заплаши Наре, че накрая ще останат той и Тя.Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия