Разлика между ПМС и ранна бременост.

  • 67 804
  • 194
# 135
Не съм запозната, но мисля, че с някакво лечение може да се удължи малко. Най-добре обсъдете с лекаря си дали се касае за това и какво може да се предприеме.
Виж целия пост
# 136
Благодаря Ви много. Бъдете здрава
Виж целия пост
# 137
Може ли да попитам на тая снимка дали са близнаци доктора каза че не е сигорно 
Виж целия пост
# 138
Може и сянка да е
Виж целия пост
# 139
Здравейте, от 3/4 дена ме болят гърдите и имам леки болки в кръста а днес забелязах, че имам леко не много червено зацапване, дължи ли се на бременност. Някоя мама да сподели.
Виж целия пост
# 140
При няколко отрицателни теста - не. Както ти се каза и в другите теми - намери си добър гинеколог, а не се занимавай с това как ти се движи пъпа, с тестове за сода и други щуротии.
Виж целия пост
# 141
Здравейте, от 3/4 дена ме болят гърдите и имам леки болки в кръста а днес забелязах, че имам леко не много червено зацапване, дължи ли се на бременност. Някоя мама да сподели.

Точно тъй съм и аз тези дни. А кой ден от цикъла ти е днес? Иии, каква е продължителността му?
Виж целия пост
# 142
Трябваше на 6 май да ми идва но от тогава само ме болят гърдите и кръста и вчера имах само зацапване.
Виж целия пост
# 143
Ами направи един тест.
Виж целия пост
# 144
Здравейте ! Нова съм тук 🙂
Имам болки в кръста и придърпване ниско в
корема ,гадене често ходене по малка нужда имам и закъснение на МЦ но несъм правила тест все още можели някъкъв съвет  може ли да е бременност 🙂🙂

Извинявам се ако съм объркала нещо !!
Виж целия пост
# 145
А защо не си направиш тест?
Виж целия пост
# 146
Да си направиш тест?
Виж целия пост
# 147
Мили дами и ние от доста време се опитваме с ММ за бебче. И в момента имам болки в кръста(до момента никога не съм имала преди цикъл) и от време навреме ме придърпва около левия яйчник. Има около седмица до МЦ, затова не съм си направила тест. Пиша само да споделя, а не да питам дали съм, защото е ясно, че вие няма как да знаете. Но някоя мама дали ѝ се е случвало това с кръста? Благодаря ви и успех на всички❤
Виж целия пост
# 148
Мен също много странно и доста ме боля кръста преди няколко дена. Прбождаше ме и спираше постоянно и продължи 2-3 дни. Мина ми през ума и бременност, и цистит, и още 10 неща. После спря, още не ми е дошло, но очаквам съвсем скоро и не мисля че болката и кръста беше свързана с това, въпреки че правим опити и преди не ме е боляло така. Независимо от моя личен опит, по принцип това си е един от честите симптоми при бременност. Дано при теб е това, стискам палци Simple Smile

Мили дами и ние от доста време се опитваме с ММ за бебче. И в момента имам болки в кръста(до момента никога не съм имала преди цикъл) и от време навреме ме придърпва около левия яйчник. Има около седмица до МЦ, затова не съм си направила тест. Пиша само да споделя, а не да питам дали съм, защото е ясно, че вие няма как да знаете. Но някоя мама дали ѝ се е случвало това с кръста? Благодаря ви и успех на всички❤
Виж целия пост
# 149
Благодаря, licorne, стискам палци и при теб да е товa🌝
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия