Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 28

  • 31 209
  • 747
# 165
От днес от кол центъра - Хрисопи Мачанева, Самолета Матова, Назмия Еминова, Руска Цигарова, Графиня Лекова, Реглена Жекова
Виж целия пост
# 166
Назмия Еминова са турски имена. Познавам Назмие.

Иначе Самолета Матова е върхът Simple Smile)
Виж целия пост
# 167
Графиня и аз познавам, много ми е претенциозно...
Виж целия пост
# 168
Назмия-на змия .Вероятно има хубаво значение,но в България звучи ужасно.Точно змия.

Хрисопи е гръцко.Зарадвали са някоя баба.
Назмия и Самолета са моите фаворити.

Кристинела
Майра
Флорика
Виж целия пост
# 169
Флорика пък може да е на баба от Румъния, звучи ми нежно като Анджелика/примерно/.
 Турското име ми е познато от турските филми - мъжкият му вариант е Назми - ударение на втора сричка.

От мен - Бояния.
Виж целия пост
# 170
Че какво му е на Бояна, та са развалили хубавото име в опит за оригиналничене Rolling Eyes
Виж целия пост
# 171
Тензилета
Виж целия пост
# 172
Ужас,що за име?!
Направо брутални са повечето от последните страници Scream
Виж целия пост
# 173
Христа   - от Фб
Предполагам, ударението е на първа сричка.
Виж целия пост
# 174
Една далечна познта от детските години беше кръстена Криста. Някак груба ми стои.
Виж целия пост
# 175
Христа   - от Фб
Предполагам, ударението е на първа сричка.

Познавам една Христа, точно на първата снимка е ударението. Досега не се бях замисляла колко е странно всъщност Simple Smile
Виж целия пост
# 176

Познавам туркиня Тензиле. Явно името е побългарено. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 177
Дева - момиченце на около годинка.

Кръстиян - новородено бебе.

Кирила - момиченце на 3-4г.
Виж целия пост
# 178
Баба ми беше Христа. И нейната баба се е казвала така...

Кирила и аз познавам - около 40-годишна.
Виж целия пост
# 179
И аз познавам Кирила, също и Кирилка.
Не звучи добре женската форма.
Като Бориса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия