Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 28

  • 64 325
  • 730
# 435

Хрупкавите тиквички/филийки на Лабрекс 😘
Пилешки и пуешки бутчета под формата на хапки ( снимката е ужасна , моля за извинение !)

Скрит текст:
Виж целия пост
# 436
Омлети

Скрит текст:

Пилешка супа

Салата спанак, гриловани домати, репички, лук, моцарела, сусам и медено горчичен дресинг

Пържени картофи и рибни пръчици


И пак чийзкейк

Скрит текст:

Виж целия пост
# 437
Едни банички за закуска, които така старателно навих, а те така старателно изтекоха...

Виж целия пост
# 438
за добро утро бутерки с шунка поръсени със черен сусам .
Виж целия пост
# 439
Много обичам, когато вкъщи задават менюто, че понякога се изчерпвам.
За закуска онзи ден малката щерка искаше "гладки" банички 😀, т.е. банички на тиган.

За вечеря пица. 🙂

Лаврак на фурна

Хубав ден! Поръчката за закуска е палачинка на фурна.
Виж целия пост
# 440
Сиренките на Люси . Направих ги със сирене и друга част с кашкавал

Тук са в процес на готвене
Виж целия пост
# 441
Щракнати манджи в движение. Забравила съм палачинките с пилешко и кашкавал Simple Smile
Джоланчета с вино и микс от подправки; Салата домати с краставици, лук, сирене и риган; Крокети с пилешко и крема сирене


Малинов чийзкейк в чаши; Отново джоланчета; Цезар салата с пилешко


Орео чийзкейк с шоколад


Скрит текст:

Приятни почивни дни Simple Smile
Виж целия пост
# 442
Тиганички
 Домашно пресносолно сирене
Виж целия пост
# 443
Зудълс (демек - спагети от тиквички) с песто от авокадо и орехи. Стомахът ми пее, а кожата блести. Имате нужда от тази рецепта в живота си, дори да мразите авокадо Joy Smiley
Виж целия пост
# 444
Домашно пресносолно сирене
Може ли рецепта?
Виж целия пост
# 445
Зудълс (демек - спагети от тиквички) с песто от авокадо и орехи. Стомахът ми пее, а кожата блести. Имате нужда от тази рецепта в живота си, дори да мразите авокадо Joy Smiley
Скрит текст:

Може ли рецепта? Purple Heart
Виж целия пост
# 446
DiscoBiscuit,може ли рецептата?Искам и аз да блестя GrinningNature Star
Виж целия пост
# 447
Спагетите от тиквички се правят със спиралайзер. Най-хубави стават с тъмните тиквички, но и другите са подходящи.
За пестото:
1 зряло авокадо
Една шепа сурови орехи
Малко люта чушка (това е по желание, но авокадото  обича лютичко)
Половин връзка магданоз
Половин връзка босилек
Малко копър
2 скилидки чесън
2 с. л. зехтин
Сокът на половин лимон
Сол и пипер на вкус
Малко вода се добавя, ако е прекалено гъсто.
Всичко се пасира и се разбърква хубаво със зудълсите. Отгоре се поръсва с пармезан.

P.s. Може да се добавят скариди, сушени домати, хрупкав бекон и т.н.
Виж целия пост
# 448
Виж целия пост
# 449
Обичам!!! Обаче не съм се сетила да ги пробвам с това песто, пък и авокадо обичам Blush ( меко казано). Heart
У нас - закуската

 

Влязох да си припомня рецептата на Labrex за пилешки дроб (ами много е вкусен Stuck Out Tongue Winking Eye) и попаднах на друга, пак при нея...
Картофено- гъбена запеканка. Реших, че ще се връзва с дробчетата и не сгреших.
Лабрекс, благодаря!



И дробчетата, разбира се

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия