Спам тема (Спам по детски!) - от 01. 06. до 30. 06. 20г.

  • 38 747
  • 3 519
# 3 495
Ми... има някои изключения, ма някои само Wink.
Тъй де, има досиета за попълване, архив за обогатяване Stuck Out Tongue Winking Eye.
Виж целия пост
# 3 496
noragami нали не забрави да ни изтриеш снимката. искам да не ми се подиграват извънземните като четат после че не съм се епилирвирал
Виж целия пост
# 3 497
Забравих. Ще казваш, че е Пънчи.
Виж целия пост
# 3 498
гадос и ужаст. тия гащи са ми от асеновград пазара никой у София нема такива. ще си изям некъде боя
Виж целия пост
# 3 499
noragami нали не забрави да ни изтриеш снимката. искам да не ми се подиграват извънземните като четат после че не съм се епилирвирал
Тва не бяха ли на Нора краката?
Виж целия пост
# 3 500
noragami нали не забрави да ни изтриеш снимката. искам да не ми се подиграват извънземните като четат после че не съм се епилирвирал
Тва не бяха ли на Нора краката?

точно така си беше но опитвам да я покрия от срамъ
Виж целия пост
# 3 501
Късно е, чадо, всичко вече е архивирано! Wink
Виж целия пост
# 3 502
Норе, да се епилираш и другия път да не пускате Холдъна по рокля. Ще го краднат.
Виж целия пост
# 3 503
Ще се поправя Blush
Виж целия пост
# 3 504
един господин ни каза че ще настинем с тия рокли
Виж целия пост
# 3 505
Човекът тактично намекна, че няма нужда да ми лазите в краката Grinning
Виж целия пост
# 3 506
притесняваше се за нас. тебе изобщо не те отрази че съществуваш. сигурно с неепилирани не общува
Виж целия пост
# 3 507
Много сте забавни днес, чета и си се хиля
Виж целия пост
# 3 508
Оф, отидох да си храня котките и някакъв глупав мопс ги гонеше. Сипах храна и клекнах да ги вардя от мопса да ядат спокойно. Собственикът му някакво момче на 20-25 само му шътка, ма не идва да го прибере. Разгеле прибра се кучето във входа, ма момчето седи и ме гледа. Седнах на бордюра, обърнах гръб и си галя котките, оня продължава да седи и зяпа. И накрая се провикна:
-Извинявайте, вижда ви се.
.. и се прибра. За фльонгите на гащите ми става дума Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3 509
Душичка. Ума му си взела, Норе.
Едно изречение не може да сглоби.

Аз наздраве казах ли ви?
Наздраве!

Иеейй, 1 от 2 спи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия