Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 54 554
  • 1 721
# 1 305
Ей... Тва мъжете, колко повече минават годините, толко повече тъпотии праат RageRageRage
Виж целия пост
# 1 306
БНД така ме нерви. Вчера хлапето пак падна с колелото, две порезни рани, отишъл при баща си. Тоя му казал" оправяй се". И това, защото много го е яд като кара  бясно и пада. Ей, полудях, иде ми да го тресна с нещо яко!
Виж целия пост
# 1 307
За кръщенето на племенника ми взехме такъв комплект:
https://valenty-gifts.com/подаръци/посребрени-албум-и-рамка-подарък-за-бе/
Виж целия пост
# 1 308
Едно от първите ми предложения беше ваучер. ММ не го одобри. Каза, че така сме щели са я ограничим в избора да купи нещо конкретно от конкретен магазин. Това ме дразни най-много. Не знае какво иска, ама не иска това, което предлагам.
Виж целия пост
# 1 309
Тогава пари в плик че с красива картичка. 🙂
Виж целия пост
# 1 310
Вече има толкова богат избор от стоки и се актуализират всеки ден, изобщо вече не мога да улуча вкусовете или желанията на близки и приятели 😒😒. Изобщо не се и замислям-давам пари в картичка и нещо дребничко (книжка, бонбони вино и тем подобни).
   Едно време всички почти бяхме ограничени в бюджет, имахме мн желания и тн и избира готини подаръци, а сега всеки си купува каквото поиска веднага ибез да се замисля, обикновено 🤪😁
Виж целия пост
# 1 311
Дрийм, тя агитацията с името отдавна е почнала и опитите с подкупи също, ама от типа за нероден петко сичко се дава Grinning Да се беше сетила на мен някакъв подкуп да даде можеше да нацели Grinning
Живи и здрави да сме, пък и отиваме на чист въздух и този път каквото не му хареса на ММ да се обръща към избралата хотела, няма да съм зла я, да отнемам такива хубави моменти от почивката на майка и син Grinning Sweat Smile
Оплаквам се, че днес имах час за маникюр и педикюр ама найсе, влезнах в салона и ми стана лошо от миризмата, посмя се маникюристка ми и се разбрахме да се видим като се роди чавето, а до тогава ще си ходя хипопотам с неподдържани нокти.
Виж целия пост
# 1 312
Ние се разходихме хубаво, доволна съм, малкото каталяса. Ще ходя да го приспивам и засядам с поредното кафе.
Виж целия пост
# 1 313
Ходих си да обядвам вкъщи в почивката. Преди да тръгна обратно към офиса издадох заповед щерката да си смени дрехите, че роклята, с която е в момента е за пране. Заинати се. Любима й била. Open Mouth Но бързо си спомни, че е с предупреждение за наказаание, ако не си прибере рогата  и мълчаливо хвърли роклята в коша за пране. Добре, че не продължи с ината, защото имах ужасна сутрин в офиса и малко ми трябваше, за да ми кипне.
Виж целия пост
# 1 314
Абе бонбончета,много сте тихи днес. Когато съм на работа пишете ли пишете като невиждали форум,та да не мога да ви насмогна с четенето, а като съм си вкъщи сте тихи. Ами не е честно така.Искам да се оплача от вас най-официално Angry
И да се отчета - проспах дообяда, пих кафе на терасата, поошетах вкъщи, скарах се на сестра ми, прослушах мама и ей ме на пак на терасата с капучино. Довечера ако ви се жаля, че не мога да заспя до късно да знаете, че е от това.
Виж целия пост
# 1 315
Дарииии, ми и аз съм на същото мнение, когато съм на работа, пишете по цели доклади, ни мо'а ви насмогна с четенето, а кат почивам... тишина, тишина.... ша й от ретроградния МерКУРий😀! Чакам ви тук, айде свиря СБОР!!! ТУ, ТУ, РУ, ТУУУ!! 😀😀😀😀
Виж целия пост
# 1 316
Тъкмо влизам, след 5 часа разходки, сладолед, мерене на улиците, и първата цаца за тази година.
Виж целия пост
# 1 317
Ние днес късно излязохме и се прибрахме късно , съответно детето в истерия, че не иска да спи ( уж). Сега не мога да го вдигна ...
Виж целия пост
# 1 318
И аз исках да спя,но уви...
Преваля и всичко е мокро,та не можем да седнем на двора. Омръзна ми.
Виж целия пост
# 1 319
Айде Веси, най-сериозната си, как бързо откри сбирката. Аз съм се паркирала с един швепс нар до мен и съм се излегнала. Нали знаете, че ме е страх и се вардя най-много от две неща - коронавирус и сакън да не се преуморя нещо. Та включих пак енергоспестяващи си режим и внимавам на максимум Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия