Доходите на жената преди раждането

  • 20 120
  • 692
# 315
Как не ти омръзна да пишеш едно и също, което е доста показателно за начина ти на общуване - всички извъртате, лъжете и не разбирате, само ти си най-хубав. Една жена трябва да е с наистина много ниска летва, за да ти се хване.
Не всички в темата изопачават написаното от мен и не всички боравят със забъркани в собствените им главици фантасмагории, които се опитват да представят като сякаш писани от мен. Не си мисли, че всички са като теб. Това ти е грешката - постоянно обобщаване, лъжене и набеждаване. В добавка на злобния ти тон и този на няколкото пригласящи ти.
 Изказаха се и немалко нормално изразяващи се и непредубедени жени и мъже, които писаха по поставената темата.
Виж целия пост
# 316
Жребчe, всеки е невинен до доказване на обратното. А ти напротив - тръгваш с обвиненията напред и чакаш обективни оценки и аргументи, и то в женски форум.
Все едно аз да вляза в мъжки и да се изцепя, че от повечето мъже чеп за зеле не става.
Въобще хората не обичат да ги обвиняват в очите, дори да са точно такива
Виж целия пост
# 317
Ти освен да обиждаш и сравняваш хората, друг начин на общуване не познаваш ли? Много знаеш аз каква съм.
Разсъждаваш и реагираш по детски и сигурно искрено си вярваш и радваш, че затапваш някакви жени в бг мамата. Абсурдно е.
Виж целия пост
# 318
Папи е пич и не е тук нито да се оплаква от жените, нито да си търси такива, за разлика от повечето форумни мъжове.
Ами за протокола - и аз не търся. Държа да се отбележи. Скъпа и ценна ми е повече от всичките жени на Земята.
Виж целия пост
# 319
Жребчe, всеки е невинен до доказване на обратното. А ти напротив - тръгваш с обвиненията напред и чакаш обективни оценки и аргументи, и то в женски форум.
Все едно аз да вляза в мъжки и да се изцепя, че от повечето мъже чеп за зеле не става.
Въобще хората не обичат да ги обвиняват в очите, дори да са точно такива
Първото ти изречение опровергава второто ти такова, тъй като и сама можеш да прочетеш (ако си непредубедена!) многократните опити за преиначаване на написаното от мен от страна на няколко съфорумки; на зле прикрити личностни нападки (най-вече Базила драпа да борави с тях); на постоянно бягане от поставената тема и на залитане от тяхна страна към вглъбяване и нищене на моята особа (и те са ми също толкова симпатични, колкото аз на тях, но по-добре да си направят своя тема и там да си фантазират и приписват на някого каквито пожелаят измишльотини).

 От техните думи разбрах, че съм: беден и безработен; с много пари, но стиснат; девствен; мързелив; заплашващ Базила и няколко други жени със саморазправа на ЛС (това беше най-големият майтап Simple Smile ); искащ жената да ме издържа; тичащ подир коври; дирещ жена сред мамите тук; и там каквото още измислиха в сценариите си. В Холивуд ще бъдат оценени по достойнство. В краен случай - в Боливуд. Smiley


Ти освен да обиждаш и сравняваш хората, друг начин на общуване не познаваш ли? Много знаеш аз каква съм.
Разсъждаваш и реагираш по детски и сигурно искрено си вярваш и радваш, че затапваш някакви жени в бг мамата. Абсурдно е.
Колкото аз те знам каква си, толкова и ти знаеш какъв съм. Мисля, че две мнения по този въпрос няма.
Виж целия пост
# 320
Дааа, вчера стана дума за един мъж ,дето си признава, че ако не е жената с който живее, не се вижда с минималната си заплата.Тя е отгледала децата си ,пълнолетни са, та си го е прибрала да има мъж край себе си.Не и трябва за друго явно.
Виж целия пост
# 321
Ако целтатти е просто да се дърлиш - добре си поставил темата.
Ако не е това - не влизай така с бутонките.
Да, жените по-често искат съчувствие, закрила, помощ. И не обичат да им се говори колко струва нещо. Но си има начини да се спори аргументирано, без обобщаващи обвинения. Аз винаги споря по същество, а не "знаеш ли какви мъже има"
За някои неща съм съгласна с теб и както виждаш - го пиша.
Виж целия пост
# 322
Аз като мъж се радвам, че болшинството от младите девойки, нямат един лев заделен, защото аз имам и съответно това ме прави по-привлекателен за тях. За протокола, ще кажа, че не разчитам само на това, но си е позитив, както за мен, така и за жените ми. Ако живеехме в свят където масово жените да имат много спестявания още преди да се запознаем, еми тогава щях да имам един позитив по-малко с който да допринеса във връзката.

За Жребчето,
Докато обядвах мислех по темата, защото много от жените в този форум се обиждат само от върпоса.
за да разбереш по-добре женската гледна точка, може да пренесеш въпроса си от финансов в сексуален аспект.

"Защото жените не се пипат сами и не свършват, докато ми правят свирка?"

Ако допуснеш, че са горе-долу еквиваленти ще разбереш две неща:
1. Защо се обиждат
2. Макар, че наистина има жени, които свършват докато правят свирки, те ще си останат голяма рядкост. Както са и голям рядкост, тия дето спестяват за бъдещо семейство, преди да се запознали с мъжа.
Виж целия пост
# 323
Жребчето утре,като хлътне по някоя мацка и много бързо ще забрави какво е писал тук...
Виж целия пост
# 324
Куко, напротив. В темата повечето жени говорят, именно кое колко струва, докато авторът изглежда няма никаква представа.
За какво си давате парите, че не спестявате за дете е супер грозен въпрос. Балкански абсолютно. Тук всеки втори брои чуждите пари и цъка с език, и ако не се разполагат както ни се харесва, се започва с обидите и заключенията. Ей такава е тази тема.
Виж целия пост
# 325
Куко, напротив. В темата повечето жени говорят, именно кое колко струва, докато авторът изглежда няма никаква представа.
За какво си давате парите, че не спестявате за дете е супер грозен въпрос. Балкански абсолютно. Тук всеки втори брои чуждите пари и цъка с език, и ако не се разполагат както ни се харесва, се започва с обидите и заключенията. Ей такава е тази тема.
Жените знаят кое колко струва, но това означава ли, че те сами го купуват? Далеч не.
Истина е, че не съм чула жена да каже: "Да, не изкарвам много по тези и тези причини и затова търся мъж с по-висок доход за семейство, иначе няма как да се справим". Някак не звучи добре, по-лесно е да се обвини само мъжа.
Виж целия пост
# 326
А аз никъде не прочетох подобно нещо.
И защо да не звучи добре? В повечето случаи е точно така, но ако тези жени са сами, най-вероятно ще могат да се самоиздържат, но не и да издържат мъж и дете. Много жени опъват каиша и търпят абсолютни льольовци - за тях какво да кажем? Да им връчим тиквен медал за морал и героизъм?
Виж целия пост
# 327
Да кажем, че мъж може да живее с родителите си, но само докато намери жената, с която би искал да се изнесе и т.н.
Ако е някакъв чиновник, държавен служител, няма как жената да очаква от него страшни доходи, освен ако се издигне до началник. Но ще работи 8 часа, не 12, събота и неделя ще си е вкъщи, няма да се преработва.
Същото се отнася и за жените.
Действително не от всяка професия човек (независимо мъж или жена) може да си позволи изведнъж да извади големите доходи след заживяване заедно като двойка. Има и изключения, но са редки и повече касаят частно занимаващите се с някаква доходоносна дейност. На държавна служба - трудно, освен ако не са замесени дълбоки връзки по високите етажи на властта или не става дума за хирург или друг високоплатен специалист с рядка професия и отлични умения.

 Бих могъл да дам пример за свободнопрактикуващ. Познавах един програмист, който имаше доход най-малко 5000 лева месечно (това още около 2010-2011 г.) и до към 38-мата си година живееше при майка си доста скромно и спестяваше в банката. След това си купи ново жилище и предпоследен модел S-класа втора ръка, а година-две по-късно купи и второ жилище за майка си. По-късно взе и още едно, което да отдават под наем.
Виж целия пост
# 328
[
 Бих могъл да дам пример за свободнопрактикуващ. Познавах един програмист, който имаше доход най-малко 5000 лева месечно (това още около 2010-2011 г.) и до към 38-мата си година живееше при майка си доста скромно и спестяваше в банката. След това си купи ново жилище и предпоследен модел S-класа втора ръка, а година-две по-късно купи и второ жилище за майка си. По-късно взе и още едно, което да отдават под наем.

Жената и децата кога се появиха ?
Виж целия пост
# 329
Скрит текст:
[
 Бих могъл да дам пример за свободнопрактикуващ. Познавах един програмист, който имаше доход най-малко 5000 лева месечно (това още около 2010-2011 г.) и до към 38-мата си година живееше при майка си доста скромно и спестяваше в банката. След това си купи ново жилище и предпоследен модел S-класа втора ръка, а година-две по-късно купи и второ жилище за майка си. По-късно взе и още едно, което да отдават под наем.

Жената и децата кога се появиха ?
Имаше си приятелка от същия град. Откакто си купи жилището, заживяха заедно в него. От няколко години не съм имал връзка с него, защото заминах за чужбина, така че не съм се осведомявал за сегашното му положение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия