Доходите на жената преди раждането

  • 20 120
  • 692
# 450
А какво става,ако жената е имала спестявания,но ги е изхарчила,когато се е родило детето ,защото майчинските не са били достатъчни,а Мунчо не е бил в състояние сам да се справя.
А после Мунчо я зарязва и тя остава с издръжка 50-100лв. за детето и без спестявания?

Да уточня за тези,които нямат деца-1 пакет памперси струва 30-40лв.

Е ти пък, какви са тез' неудобни въпроси.


Женските спестявания са общи Trollface , мъжките са си само негови, все пак не трябва да сме такива използвачки. Трябва да се докажем, че можем да разчитаме само на себе си - износваме децата, раждаме ги, изцяло ние се грижим за тях + домакинството, на работа ходим, сами си плащаме абсолютно всичко. Да не сме някакви к$$ви, я, и златотърсачки. Трябва мъжът спокойно да се чувства, че не е излязъл с някоя използвачка.
Но естествено трябва и красота, целулитни домакини никой не обича, и чорлави без прическа...

Бе, живот ли е да го опишеш ...
Виж целия пост
# 451
А една кутия АМ е колкото един парфюм..
Виж целия пост
# 452
Става това, че в един момент се осъзнава, че е загубена патка.
А какво става,ако жената е имала спестявания,но ги е изхарчила,когато се е родило детето ,защото майчинските не са били достатъчни,а Мунчо не е бил в състояние сам да се справя.
А после Мунчо я зарязва и тя остава с издръжка 50-100лв. за детето и без спестявания?

Да уточня за тези,които нямат деца-1 пакет памперси струва 30-40лв.



Виж целия пост
# 453
Че и миньорка и заварчик не ще да бачка, пустата му и използвачка. Smile
Виж целия пост
# 454
А какво става,ако жената е имала спестявания,но ги е изхарчила,когато се е родило детето ,защото майчинските не са били достатъчни,а Мунчо не е бил в състояние сам да се справя.
А после Мунчо я зарязва и тя остава с издръжка 50-100лв. за детето и без спестявания?

Да уточня за тези,които нямат деца-1 пакет памперси струва 30-40лв.
Мисленето в обратен ред от векове се е доказало като вредно за ползвателите му. На първо място, човек трябва добре да подбере с кого да се събере, когато се касае за сериозни отношение с мисъл за в бъдеще да се прави и потомство. Задължително условие е да не се пренебрегват личностните качества на този мъж, когото жената очаква да стане баща на детето/децата ѝ: спокоен и уравновесен нрав, уважителен, способност за водене на диалог с изслушване и на двете страни (важи и за жената), добри хигиенни навици, грижовен и душевно подкрепящ, неподдаващ се на пристъпи на истеричност или грубо отношение от страна на жената (някои жени понякога избухват ненадейно по техни си причини* и мъжът в такива случаи трябва да устои), улегнал, широкоскроен. Сигурно изпускам нещо, но на пръв прочит се сещам за тези качества.

*Тези причини най-често са свързани с това, че жената има колебания относно някои неща, но вместо да сподели с мъжа до себе си (поради страх от реакцията му или от убеденост, че не е важно за момента), тя таи всичките си мисли дълбоко в себе си, и това натрупване с времето води до състояния на изнервеност и дори избухливост.

 В този ред на мисли, ако жената изначално си е избрала Мунчо, няма защо да се учудва, че от Мунчо ще си пати после.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 455
И как чалгата прави един мъж по-зрял и достоен за избор от дама с депозити и предимно класическа музика в листата? Пусни ѝ една Анелия, пък чакай да ти пусне аванта от депозита си преди бебето. Туш.

Виж целия пост
# 456
Скрит текст:
И как чалгата прави един мъж по-зрял и достоен за избор от дама с депозити и предимно класическа музика в листата? Пусни ѝ една Анелия, пък чакай да ти пусне аванта от депозита си преди бебето. Туш.
Зрелият мъж знае що е любовна балада и не си позволява да бърка жанровете. Наясно е и с българската дума влогове.

 Докато съществуват хора, подбиращи човека до себе си според жанр музика или изпълнител, а не заради неговите качества, ще има и задаване на въпроси "Къде сбърках?" и "Защо не забелязах това още в началото!?"
Виж целия пост
# 457
Вкусът казва много неща за 1 личност. Затова човек подбира покрай себе си хора със сходни вкусове, за да не си създава конфузи в бъдеще.
Виж целия пост
# 458
СорЕ, музикалните предпочитания говорят много за човека насреща. Сега разбирам, защо моделът ти за жени е така рамкиран.
Виж целия пост
# 459
Застреляйте го, да не се мъчи...
Виж целия пост
# 460
Вкусът казва много неща за 1 личност. Затова човек подбира покрай себе си хора със сходни вкусове, за да не си създава конфузи в бъдеще.
Напълно съгласен съм с това, Албенче. Нивото, на което сме, предопределя и с какви хора се събираме.

 
Скрит текст:
Друга моя любима любовна балада е "Ти ужасно закъсня" (и първообразът на Георги Станчев, и тази на Антибиотика). Това какво ти говори за една личност?
 Още една балада, която ми допада, но този път на "Металика", е "Turn the page".
 Песента от подписа ми също не е за изпускане.


Виж целия пост
# 461
Говори ми, че нямаш вкус. Simple Smile "Диана Експрес" са мега заспи, не ги харесвам. На "Металика" няколко парчета. Пак нямаш достъп до депозита, опитай пак.
Виж целия пост
# 462
Задължително условие е да не се пренебрегват личностните качества на този мъж, когото жената очаква да стане баща на детето/децата ѝ: спокоен и уравновесен нрав, уважителен, способност за водене на диалог с изслушване и на двете страни (важи и за жената), добри хигиенни навици, грижовен и душевно подкрепящ, неподдаващ се на пристъпи на истеричност или грубо отношение от страна на жената (някои жени понякога избухват ненадейно по техни си причини* и мъжът в такива случаи трябва да устои), улегнал, широкоскроен.
Имам чувствот, че чета "Мъжът  жената интимно" от 79г. Laughing  Имаше някаква измислена глава за подготовката за полов живот и брак.  Laughing
Жената очаква преди всичко, мъжът да осигури достатъчен ресурс, за да оцелее това потомство, всички други качества са на втори план. И това не е използвачество, защото първо - мисълта е преди всичко за продължението на рода, не толкова за жената и второ - вкоренено е на дълбоко, архетипно ниво. Та, не мога да повяярвам, че поне малко отстрани не виждаш, колко смешно звучи :"Къде са ви парите жени, като сте решили да раждате?"
Виж целия пост
# 463
Скрит текст:
Задължително условие е да не се пренебрегват личностните качества на този мъж, когото жената очаква да стане баща на детето/децата ѝ: спокоен и уравновесен нрав, уважителен, способност за водене на диалог с изслушване и на двете страни (важи и за жената), добри хигиенни навици, грижовен и душевно подкрепящ, неподдаващ се на пристъпи на истеричност или грубо отношение от страна на жената (някои жени понякога избухват ненадейно по техни си причини* и мъжът в такива случаи трябва да устои), улегнал, широкоскроен.
Имам чувствот, че чета "Мъжът  жената интимно" от 79г. Laughing  Имаше някаква измислена глава за подготовката за полов живот и брак.  Laughing
Жената очаква преди всичко, мъжът да осигури достатъчен ресурс, за да оцелее това потомство, всички други качества са на втори план. И това не е използвачество, защото първо - мисълта е преди всичко за продължението на рода, не толкова за жената и второ - вкоренено е на дълбоко, архетипно ниво. Та, не мога да повяярвам, че поне малко отстрани не виждаш, колко смешно звучи :"Къде са ви парите жени, като сте решили да раждате?"
Мнението ти чудесно обрисува причината, поради която някои жени, очакващи "преди всичко средства от мъжа", впоследствие си патят от неподходящия си избор, въз основа не на това какъв е човекът като личностно развитие.
 Както няколко жени в тази тема вече писаха на по-предни страници, те са оценили у мъжа, който в момента е до тях, неговата способност за развитие, а не какво е имал "на хартия" в началото. И двата варианта са добри, стига да има и какво да си казват двамата и да са щастливи заедно години наред. Simple Smile

Скрит текст:

Виж целия пост
# 464
В една връзка може всичко да е перфектно,но положението да се промени,когато се роди детето.
Защото раждането на детето променя  начина на живот и на двамата партньори.
И точно през първата година,която е най-трудна е възможно да се промени и отношението на Мунчо.Особено,ако е егоист.
Къде е гледала жената преди да се роди детето?
Някои жени си мислят,че при Мунчо ще настъпят положителни промени през този период.Обаче понякога се получава точно обратното.
По този въпрос също има няколко теми във форума.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия