Доходите на жената преди раждането

  • 20 120
  • 692
# 390
Сем. Макрон са ми гнусни. Тръмпови- класика. Имам чувството, че Мелания не го диша. Ама пуста пара...
Виж целия пост
# 391
Страхът да не се мине се е превърнал в обсесия, леко тъжно ми става дори... за части от секундата, след това ми минава
Виж целия пост
# 392
Куку, ама стиснат ли е този с младото гадже? Съмнявам се.
Така че това е – всеки трябва да е готов да си плаща цената.
Ако си стиснат сметкаджия дето ти свиди за всичко, няма как да се надяваш да получиш нещо повече отколкото можеш да дадеш.
https://nie-jenite.bg/2019/12/21/%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8- … 0%BB%D1%8F%D0%B3/
Беше стиснат за персонала си до безобразие. Той не пиел кафе и не купуваше за офиса, но на посетителите му правехме от нашето. И други такива изцепки.
За русенската принцеса, както наричаха гаджето му - не зная. Тя му родила дете, така прочетох.
Виж целия пост
# 393
Какъв е смисълът да обсъждаме милионери и световния политически елит? Там нещата стоят другояче.  С кого да се хване Ц.Бориславова? С Жребчо ли?
Виж целия пост
# 394
Ахаха Дачев ли бе? Този е такъв мошеник и въшкар. Знам, защото ми е съгражданин. А тази особа Цветелина има пари да го купи и продаде. Не я мисли. И е доста над 25 години. Или аз не схващам целта на линка. Simple Smile
Виж целия пост
# 395
На 40 години катър отива Joy

Какво жребче. Хахахаха Joy

ЕЙ такова- метър и сеемдесе. А, и 5 милиметра. Да не ги забрая.
Виж целия пост
# 396
Между забременяването и раждането на бебе в общия случай има едни 9 месеца, през които спокойно и двамата замесени могат да се сдобият с нужните пари за раждането и първите неща. Не е като изведнъж да трябва да се извадят хиляди, а дори изобщо не включвам планиране тук. Не знам Жребецът какви суми очаква да притежава бъдещата му евентуална половинка, но за бебе все ще се спести за една бременност време.
Виж целия пост
# 397
Повечето деца са планирани и хората си правят предварителна сметка дали са в състояние да посрещнат разходите по 1 бебе. И успяват без жената да има солидна банкова сметка.
Виж целия пост
# 398
Преди да е заченото, трябва да има пари за раждането му, оцеляването му, изхранването, обличането, количка за 5 бона, съответните принадлежности топ клас, за частна кухня, ясла, градина, училище, колеж, за брекети, колело, плейстейшън съответен модел, интерактивни занимания, школи, езици, екскурзии, автомоби, апартамент за самочувствие и депозит в сметка по случай пълнолетието му.

Едно бебе има нужда от едно чекмедже, една гръд и любов.
Виж целия пост
# 399
Жребче, трябва да търсиш богата дама, която да иска да и направиш дете, без да очаква от теб финансова ангажираност. Има такива случаи, но са рядкост.

Богатите жени рядко хлътват по престарели, бедни мъже с външност на чичко, че и деца да им раждат. Търсят или равен или по-богат или красив, танцьор, фитнес инструктор, нещо такова. Все пак това дете им е наследник, а ако нещо се случи с тях и после с детето, преди то самото да е имало деца.и бащата е наследник.
Има и донорска програми.

Тук осигурените жени на 35-45 си намират някой 25-30 годишен, висок, мускули, голям пенис, за оплождане, та поне да съчетаят полезното с приятното. Минала 40г богата рядко поглежда връстник или по-стар.

И в този форум пишат такива. Младите им съпрузи си ги биваше физически.

Сем. Макрон са ми гнусни. Тръмпови- класика. Имам чувството, че Мелания не го диша. Ама пуста пара...

Мелания живее отделно, с родителите си и детето и няма нужда да го диша. Само трябва да се нацупена два пъти седмично за някоя снимка с него, гледайки като теле.
Виж целия пост
# 400
Абсолютно, Горджъс. Ма тоя пусти страх така да ги тресе някои.
Виж целия пост
# 401
Абсолютно, Горджъс. Ма тоя пусти страх така да ги тресе някои.
Защото им липсва основната съставка, Бази.
Липсва любов!
Виж целия пост
# 402
Абсолютно, Горджъс. Ма тоя пусти страх така да ги тресе някои.

Тресе тези, които нямат и цял живот не са имали.
Виж целия пост
# 403
Абсолютно, Горджъс. Ма тоя пусти страх така да ги тресе някои.

Тресе тези, които нямат и цял живот не са имали.
Комплекс...ама не жилищен.
Виж целия пост
# 404
Липсва, да, но знаеш ли защо. Всичко си има ракет аи опашка.
Липсва, защото не всеки е готов да я понесе. Обикновено, когато човек съзнателно е подготвен за определени ключове в живота си, тогава му се случват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия