Лидл 140 - Здравей лято!

  • 119 387
  • 2 088
# 2 070
Качиха в приложението брошурата. Да видим ще има ли нещо интересно...
Гръцкият йогурт в кофа ще понамалят, направо ме подсещат, че е време да го пробвам. Нарине, клийн лейбъл намалени, има за какво да се разходя другата седмица.
Иначе са с био-веган насоченост този път в хранителния сектор, доста такива предложения имат. Както и доста алкохолени.
Чаршафи пак, но не са сатен. И ето ги и тук Миньоните (déjà vu), след Франция са ги пратили насам. Хайде спирам, че ви разказах цялата брошура почти.
Виж целия пост
# 2 071
Кажете ми ,че соления чийзкейк с карамел е бил гаден,да не ме е яд. Днес ходих за него но нямаше, питах една служителка, каза че се били разграбили още в понеделник 🙄😒
Гаден е, но следващия път върви и ти в понеделник да си вземеш. Wink
Виж целия пост
# 2 072
Новата брошура
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-06-07-do-12-07-broshura/view/flyer/page/1
Виж целия пост
# 2 073
Намаленото розе Зинфандел дали е прилично като за евтино купешко вино?
Виж целия пост
# 2 074
Направо съм смаяна от отзивите за детския слънцезащитен спрей. Ползвам само такъв и детето не е изгоряло нито веднъж. Супер доволна съм била винаги. Вчера мислех да взема, но се отказах, защото имам една нова туба от ДМ, а на новите лидълски не можеш да разбереш срока на годност, вече не го пишат, а слагат някакъв код, който не ми говори нищо. Нямам спомен обаче да е миришел на алкохол спреят...
Виж целия пост
# 2 075
Аз също съм ползвала 50 фактор сиен...не сме изгоряли.
Мажа често и дебело аз. Детето и себе си.
Виж целия пост
# 2 076
Джулая го посрещнахме кой където иска, така че да си ходим в юлската говорилня Wink
Виж целия пост
# 2 077
Био-Мио, Веган и пиячка Laughing  Това видях аз в новата брошура.
Виж целия пост
# 2 078
Аз говоря за спрей с фактор 20, че мирише на алкохол. Нито е мазно, нито се разнася хубаво и определено смърди много на спирт, не може да не се забележи. Не бих взела Сиен, ама в момента сме в малък град и в обедната почивка само той работеше. За детския 50 фактор не мога да коментирам, но не бих взела и да пробвам. Много е малък и бял моя мъник и го мажа само и единствено с 50 факор на минерална основа на Биодерма.
Виж целия пост
# 2 079
Днес се сдобих с чопъра, който е на промоция. Много съм впечатлена, надмина очакванията ми. Благодаря на всички, които дадохте положителни отзиви и ме навихте да си го взема 😍
Виж целия пост
# 2 080
За блендера - същата мощност 600 вата в К е на половин цена..къмто 20 лева тази седмица.
Виж целия пост
# 2 081
Тета, погледна ли килимчетата за кухня? Ония с лютите чушки? Simple Smile
Виж целия пост
# 2 082
Мистик, иди в новата тема (виж по-горе).
Виж целия пост
# 2 083
Тъкмо взех блендера от Лидл и се почувствах прецакана от към цена. Grinning та се рових да видя тоя в Кауфланд брошурата и на снимката изглежда с 2 ножчета. Докато лидълският е с 4 и изглежда по-здрави и надежден. Та се успокоих хаха
За блендера - същата мощност 600 вата в К е на половин цена..къмто 20 лева тази седмица.
Виж целия пост
# 2 084
А, може...аз само ватовете гледах. Зящото нали те се спрягаха нещо...В детайли не съм ги разучавала.
Па и лидлския е по-джиджан на вид ...😆☺ оня простее 😜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия