Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да намеря бадемово брашно в Lidl и на каква цена е?
Как мога да търся в тема?
Как мога да върна артикули, закупени от Lidl?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да намеря бадемово брашно в Lidl и на каква цена е?
-
Как мога да търся в тема?
-
Как мога да върна артикули, закупени от Lidl?
Можете да върнете нехранителни стоки от асортимента на акциите в рамките на 90 дни след покупката срещу представяне на касов бон. Хранителните продукти също могат да бъдат върнати по всяко време срещу представяне на касов бон. За въпроси относно артикули под гаранция, моля, свържете се с безплатната линия за помощ на Lidl.
-
Как мога да върна продукт за ремонт или замяна?
-
Какви са препоръките за избор на сметана?

Но, затова пък , беше пълно с народ, основна част от които над 60( това към 1 на обяд). Не само че повечето хора бяха без маски , имаше един възрасттен мъж, който кашляше отвратително, докато опипва де що зеленчук има , и една дама , която почти си навря главата в отделението с някакви закуски, мачкаше ги, натискаше ги, че и въртре бъркаше да ги гледа. Та с Ковид-а може и да се разминете, но с хорската простотия - няма начин. Като цяло отвратително, неприятен пазар - персоналът, както винаги , не знае кое къде е или има ли го въобще, бабите и лелките се бутат и врат навсякъде без да им пука, не можеш да се разминеш спокойно , толкова много неща, че нищо не можах да намеря- и естествено времето ме притискаше . Отвикнала съм явно - в Лидъл всичко си го знам къде е ( горе долу) , конкретни неща си взимам , а рано сутрин е супер спокойно да се пазарува - явно ще трябва да преосмисля как може и за в бъдеще да се случват така нещата