Относно детските обувки

  • 3 843
  • 29
# 15
Днес харесах едни пантофки на фирма Беко, казаха ми в магазина че е пловдивска. Цена 7.50 лв. Довечера мога да пусна снимка.
Пиша, защото за пръв път я виждам в магазините тази марка, а пантофките са много хубави. Уви, модели на обувки не можаха да ми предложат в конкретния магазин.
Виж целия пост
# 16
Гласувам за обувките на Чипо! Денди също не са с лошо качестов но само по скъпите модели.
Момичета ,не забравяйте че всички обувчици от марките Денди,Чипо и Капчица имат 1 месец гаранционен срок. На Сандик също.

от изброените на денди нямат гаранция
Виж целия пост
# 17
Имам син на 7 години, оказа се проблем да му намеря обувки. Моля кажете ми магазини в София, където предлагат що годе качествени обувки на нормални цени до 50лв. Ако някой има информация къде се предлагат обувки на "Кенгуру", произведени в БГ, пишете ми. Страхотни са ,когато синът ми бе по-малък случайно ги купих от изложението "Произведено в БГ"
Виж целия пост
# 18
Днес харесах едни пантофки на фирма Беко, казаха ми в магазина че е пловдивска. Цена 7.50 лв. Довечера мога да пусна снимка.
Пиша, защото за пръв път я виждам в магазините тази марка, а пантофките са много хубави. Уви, модели на обувки не можаха да ми предложат в конкретния магазин.
Произвеждат се в Китай.Фирмата е пловдивска,която ги поръчва.В един завод са с Денди и Барт.Половината им модели са супер некачествени.
Виж целия пост
# 19
А за качеството,според мен най-качествени са гуменките на Сандик.Прала съм ги н-броя пъти и не им личи.
Виж целия пост
# 20
"Беко" се произвеждат в Пловдив. Нямат кой знае какъв външен вид, но са здрави. До миналата година произвеждаха само пантофи, но от тази пробват и бебешки сандали. Цената им беше 10лв. За тази цена-стават. В Пловдив имат няколко фирмени магазини, в които продават и китайски обувки за разнообразие, може би за това chocha се бърка,че са китайски.
На дъщеря ми купувам такива пантофи за градинта и до сега няма скъсани, а само умалели, за разлика от тези на Денди и Сандик и други, които не могат да изкарат и месец.
Виж целия пост
# 21
Имам син на 7 години, оказа се проблем да му намеря обувки. Моля кажете ми магазини в София, където предлагат що годе качествени обувки на нормални цени до 50лв. Ако някой има информация къде се предлагат обувки на "Кенгуру", произведени в БГ, пишете ми. Страхотни са ,когато синът ми бе по-малък случайно ги купих от изложението "Произведено в БГ"
На Борово на пазара  PeaceА пък имали магазин в подлеза на Ндк откъм музея Земята и хората.Там била старата колекция на ниски цени.Това го нау4их в4ера.Който ходи натам да провери.На мен ми трябва ботуши 36н за каката.А Кенгуру    е мн.хубава марка.  bouquet
Виж целия пост
# 22
Гласувам за обувките на Чипо! Денди също не са с лошо качестов но само по скъпите модели.
Момичета ,не забравяйте че всички обувчици от марките Денди,Чипо и Капчица имат 1 месец гаранционен срок. На Сандик също.

от изброените на денди нямат гаранция
Не, напротив имат точно 1 месец ганационен срок. От 2 години продавам обувки на Денди и всичките им модели, дори най евтините си имат гаранция. Друг е въпросът дали за това ти казват в магазина. Иначе ми се е случвало с топлинките им от тази зима да сменят на един и същи клиент в рамките на 1 месец два чифта топлинки с чисто нови.А  и сега с влезлият закон за защита на потребителят мисля че няма начин да не дават гаранция!
Виж целия пост
# 23
Имам син на 7 години, оказа се проблем да му намеря обувки. Моля кажете ми магазини в София, където предлагат що годе качествени обувки на нормални цени до 50лв. Ако някой има информация къде се предлагат обувки на "Кенгуру", произведени в БГ, пишете ми. Страхотни са ,когато синът ми бе по-малък случайно ги купих от изложението "Произведено в БГ"
На Борово на пазара  PeaceА пък имали магазин в подлеза на Ндк откъм музея Земята и хората.Там била старата колекция на ниски цени.Това го нау4их в4ера.Който ходи натам да провери.На мен ми трябва ботуши 36н за каката.А Кенгуру    е мн.хубава марка.  bouquet

Пазара на Борово къде е , аз знам този на Красно село, къде има друг?
И къде точно е магазина и каква марка обувки предлагат?
Виж целия пост
# 24
На Кенгуру.Последната спирка на тролея ,преси4аш улицата има нов базар до една автомивка,и там на самата улица в редицата е магазина  bouquet
Виж целия пост
# 25
На Кенгуру.Последната спирка на тролея ,преси4аш улицата има нов базар до една автомивка,и там на самата улица в редицата е магазина  bouquet

Мерси  bouquet, ама пак да питам:
Тролей 2 и 9 ли?На Тодор Каблешков  и Дойран ли?
Виж целия пост
# 26
На Кенгуру.Последната спирка на тролея ,преси4аш улицата има нов базар до една автомивка,и там на самата улица в редицата е магазина  bouquet

Мерси  bouquet, ама пак да питам:
Тролей 2 и 9 ли?На Тодор Каблешков  и Дойран ли?
Да.Ако не те мързи отиди до НДК да видиш старата колекция на по ниски цени.И след това да споделиш. Laughing
Виж целия пост
# 27
Ще споделя , ще споделя, с най-голямо удоволствие  bouquet
Виж целия пост
# 28
Не си прави труда да ходиш.Днес минах през НДК,но нямаше нищо.Имаше 2 модела,които висят от миналата година и сандали.Може би още не са докарали есенни обувки
Виж целия пост
# 29
Не си прави труда да ходиш.Днес минах през НДК,но нямаше нищо.Имаше 2 модела,които висят от миналата година и сандали.Може би още не са докарали есенни обувки

Мерси, че ми спести разкарването до НДК, така ще ходя само до пазара на Борово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия