Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 105
добро утро от мен момичета и добре дошли на nelinna и Евгения
За коста... ъъ.. не невярвам. Всъщност не вярвам на такива които са лоши, на суеверията за късмет - вярвам Smile Wink

Кой ще се престраши първи за лентичка със due date в подписа? Revolving Hearts

Давам път на тези, минали преглед при лекар 😀 страх голям , пред себе си не признавам още 🤐

Чакам си и аз първо прегледа  ... другата седмица, може би Smiley
Виж целия пост
# 106
добро утро от мен момичета и добре дошли на nelinna и Евгения
За коста... ъъ.. не невярвам. Всъщност не вярвам на такива които са лоши, на суеверията за късмет - вярвам Smile Wink

Кой ще се престраши първи за лентичка със due date в подписа? Revolving Hearts

Давам път на тези, минали преглед при лекар 😀 страх голям , пред себе си не признавам още 🤐

Аз вече бях потвърди, че има бременност и ми даде снимчица, но е точка още края на месеца вече трябва да се види нещо People Baby
Виж целия пост
# 107
добро утро от мен момичета и добре дошли на nelinna и Евгения
За коста... ъъ.. не невярвам. Всъщност не вярвам на такива които са лоши, на суеверията за късмет - вярвам Smile Wink

Кой ще се престраши първи за лентичка със due date в подписа? Revolving Hearts

Давам път на тези, минали преглед при лекар 😀 страх голям , пред себе си не признавам още 🤐

Аз вече бях потвърди, че има бременност и ми даде снимчица, но е точка още края на месеца вече трябва да се види нещо People Baby
Честита точкааа ☺️☺️☺️
Хайде дано края на месеца чуеш пулсче и да сложиш лентичка 🌷
Виж целия пост
# 108
И аз бяхх ,успя да види сакче ,чхг-то ми беше 390 .Не знам как го видя ,но имам снимка.Ии също имам и една киста (9см.) .Той каза ,че е на жълтото тяло и с бременноста ще изчезне ,но на мен си ми е притеснено,защото все пак не е малка.В сряда се надявам да чуем сърчице и тогава вече ще се успокоя.
Виж целия пост
# 109
Няма проблем и според мен да се подстригваш , боядисваш (до 3 медец само с не амонячна ) след това и с нормална може , лакиране на ноктите също не е проблем . Спелацно за колата маска аз ходим именно онази ден на триъгалника , след като питах домторката и тя каза ,че няма никакъв проблем . За лазерна мисля ,че това не може по време на бременност .
А за страшните филми , по скоро е за да не се стресира жената ,другото е измислица 🤣🥴
Виж целия пост
# 110
добро утро от мен момичета и добре дошли на nelinna и Евгения
За коста... ъъ.. не невярвам. Всъщност не вярвам на такива които са лоши, на суеверията за късмет - вярвам Smile Wink

Кой ще се престраши първи за лентичка със due date в подписа? Revolving Hearts

Давам път на тези, минали преглед при лекар 😀 страх голям , пред себе си не признавам още 🤐

Аз вече бях потвърди, че има бременност и ми даде снимчица, но е точка още края на месеца вече трябва да се види нещо People Baby
Честита точкааа ☺☺☺
Хайде дано края на месеца чуеш пулсче и да сложиш лентичка 🌷

Абе малко тъпо, но съм нова в тези неща Joy как да я намеря тази лентичка
Виж целия пост
# 111
И аз бяхх ,успя да види сакче ,чхг-то ми беше 390 .Не знам как го видя ,но имам снимка.Ии също имам и една киста (9см.) .Той каза ,че е на жълтото тяло и с бременноста ще изчезне ,но на мен си ми е притеснено,защото все пак не е малка.В сряда се надявам да чуем сърчице и тогава вече ще се успокоя.
До колкото съм запозната такива кисти са често срещани и не създават проблеми. Изчезвали сами около 3 месец, но лекаря ще ти я наблюдава всеки път. Пази се щом е голяма, мене при такава киста ме посъветваха да съм внимателна с половите контакти, за да не се спука 🌹
Виж целия пост
# 112
Скрит текст:
добро утро от мен момичета и добре дошли на nelinna и Евгения
За коста... ъъ.. не невярвам. Всъщност не вярвам на такива които са лоши, на суеверията за късмет - вярвам Smile Wink

Кой ще се престраши първи за лентичка със due date в подписа? Revolving Hearts

Давам път на тези, минали преглед при лекар 😀 страх голям , пред себе си не признавам още 🤐

Аз вече бях потвърди, че има бременност и ми даде снимчица, но е точка още края на месеца вече трябва да се види нещо People Baby
Честита точкааа ☺☺☺
Хайде дано края на месеца чуеш пулсче и да сложиш лентичка 🌷
Абе малко тъпо, но съм нова в тези неща Joy как да я намеря тази лентичка
[/quote]

https://lilypie.com/myLogin.php

https://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php
Виж целия пост
# 113
Скрит текст:
добро утро от мен момичета и добре дошли на nelinna и Евгения
За коста... ъъ.. не невярвам. Всъщност не вярвам на такива които са лоши, на суеверията за късмет - вярвам Smile Wink

Кой ще се престраши първи за лентичка със due date в подписа? Revolving Hearts

Давам път на тези, минали преглед при лекар 😀 страх голям , пред себе си не признавам още 🤐

Аз вече бях потвърди, че има бременност и ми даде снимчица, но е точка още края на месеца вече трябва да се види нещо People Baby
Честита точкааа ☺☺☺
Хайде дано края на месеца чуеш пулсче и да сложиш лентичка 🌷
Абе малко тъпо, но съм нова в тези неща Joy как да я намеря тази лентичка

https://lilypie.com/myLogin.php

https://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php
[/quote]

Аа това е за термина ли? JoyJoy казаха ми го 14 февруари
Виж целия пост
# 114
То от тези лентички има смисъл ако сайта се ползва от компютър. При мобилната версия няма подпис и не се вижда нищо на мястото му.
Виж целия пост
# 115
Скрит текст:
добро утро от мен момичета и добре дошли на nelinna и Евгения
За коста... ъъ.. не невярвам. Всъщност не вярвам на такива които са лоши, на суеверията за късмет - вярвам Smile Wink

Кой ще се престраши първи за лентичка със due date в подписа? Revolving Hearts

Давам път на тези, минали преглед при лекар 😀 страх голям , пред себе си не признавам още 🤐


Аз вече бях потвърди, че има бременност и ми даде снимчица, но е точка още края на месеца вече трябва да се види нещо People Baby
Честита точкааа ☺☺☺
Хайде дано края на месеца чуеш пулсче и да сложиш лентичка 🌷
Абе малко тъпо, но съм нова в тези неща Joy как да я намеря тази лентичка

https://lilypie.com/myLogin.php

https://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php

Аа това е за термина ли? JoyJoy казаха ми го 14 февруари
[/quote]

Има за изчисляване на термина, има и най-различни лентички.

Да за компютър е. Даже може да си сложиш лентичката на монитора Relaxed
Виж целия пост
# 116
Аз не си падам по лентички, пък и не държа всеки да вижда и да знае. Отделно през телефона не се виждат никакви подписи и лентички.

Фотоепилация не трябва да се прави докато сте бременни, кола маска може, ако нямате контракции и не я правите за първи път по време на бременността.

При мен почнаха да се изострят гастритните проблеми, защото си спрях лекарствата и билките. Надявам се да намеря начин, с които да ги овладея и да не вредят на бременността.
Виж целия пост
# 117
Хора ,има едно мобилно приложение "Pregnancy+" .Ако ви е интересно може да го прегледате.Показва всичко,като влезете в него ,излиза една голяма 3Д снимка на това как би изглеждало бебето ви в дадената седмица в която сте ,а като натиснете на нея ,излиза анимация на биещо сърчице и тн.Изчислявате си първи ден от последната менструация и започвате да следите.Много е интересно.
Виж целия пост
# 118
Аз съм си свалила Flo и там също показва по този начин даже леко се мърдата 😅
Виж целия пост
# 119
Аз съм си свалила Flo и там също показва по този начин даже леко се мърдата 😅
И аз го имам ,защото си следях менструацията ,но казвам тиии,това е мноого по-интересно .😁😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия