Керамична преса за коса! - 8

  • 76 197
  • 765
# 585
Мерси, просто разбрах, че има някои от вас, които са ползвали и двете, та за това си питам. Това най- вероятно ще е единствената преса, която ще купя за следващите 10 години и предпочитам да разпитвам. Не съм фен на такива покупки и предпочитам фризьор. Иначе ми стана ясно, че в темата единственото определящо е цената, колкото е по-скъпа, толкова е по-хубава. Ясно.
Виж целия пост
# 586
Мерси, просто разбрах, че има някои от вас, които са ползвали и двете, та за това си питам. Това най- вероятно ще е единствената преса, която ще купя за следващите 10 години и предпочитам да разпитвам. Не съм фен на такива покупки и предпочитам фризьор. Иначе ми стана ясно, че в темата единственото определящо е цената, колкото е по-скъпа, толкова е по-хубава. Ясно.
Май не ти е съвсем ясно. Прочети хубаво поста на Кристал и ще разбереш, че разликата не е в цената, а че едната е професионално преса, а другата не.
Елипсис 3000 е от професионалната серия на Бейбилис, така че е класи над Ремингтон ...
Изобщо не става въпрос само за скъпо и евтино.
Виж целия пост
# 587
Не е цената определяща, едната е професионална, другата е за домашно ползване. Ако така става по-ясно.
В салоните работят с първата /Бейбилис/, много пъти е писано и това.
След като предпочиташ услугата в салон не виждам как ще те задоволи резултат от непрофесионална преса!
В крайна сметка ти ще си прецениш коя да вземеш, но всеки ден да коментираме едни и същи модели ..
Виж целия пост
# 588
Благодаря ви момичета, доста теми назад прехвърлих и тези преси се обсъждат не от месеци, а от години, просто в моя частен случай се колебаех между двете. Това че едната е професионална не гарантира, че няма да гори (не виждам как нещо което загрява до 230 градуса няма да гори), възможно е да мисля грешно, както казах не разбирам и за това пиша тук. Така като гледам тази на Babyliss изглежда по - красива и здрава, но аз ще я включвам 5 пъти в месеца, а не както по салоните 5 пъти на ден и тази здравина не знам дали ме касае. Фризьорката ми ме изправя перфектно само със сешоар, преса не ползва за моята коса. Аз няма как да се справя със сешоара.
Виж целия пост
# 589
Няма да сгрешиш с Бейбилис Елипсис. А и за тази цена от 170лв хич не я мисли. Определено е много по-добър избор от Ремингтън и си заслужава всяка стотинка.
Виж целия пост
# 590
Буболита, допълвам и всичко остава в твоите ръце - описанието на косата ти клони към Бейбилис.
Виж целия пост
# 591
Тя ще е, тъй като наистина искам да взема нещо, което върши работа и да не се занимавам повече. Само това, че се нагрява и от външната страна се надявам да не ми е проблем, но видях, че в комплекта има подложка и ръкавичка.
Виж целия пост
# 592
Да, точно така, има аксесоари към нея, но аз се изправям с една ръка, рядко хващам пресата отпред, така че не е проблем.
Подложката е много хубава и удобна!
Виж целия пост
# 593
В кой сайт я има за 170лв Бейбилис Елипсис 3000?
Аз никъде не намирам такава цена ....
Виж целия пост
# 594
xpertbeauty, с нова регистрация дават 10% намаление и още някаква отстъпка.
Само че пише 3,1, а не 3000, но както писахме разликата не е голяма.
Виж целия пост
# 595
krystall, Благодаря!
Виж целия пост
# 596
Здравейте, а между Бейбилис Елипсис и кератиновата преса на Джойко какво бихте избрали?  За не много гъста химически третирана,  чуплива коса.
Благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 597
Лесно ли ти се изправя косата по принцип?
Аз моята на 230 най-много си я харесвам, Елипсиса загрява до 230, а Джойко до 210, но тя е терапевтична с този кератин и може би за това не са я направили до 230 .. така си мисля защото и Стиймпод е до 210.
На теб коя повече ти допада?
Виж целия пост
# 598
С тънък косъм съм и бързо се изправя на не много висока температура. Клоня към Джойко заради кератина.
Виж целия пост
# 599
Джойко можеш да си я използваш и без кератин, така че е добър вариант, особено сега и на промоция .. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия