Халит Ергенч и Бергюзар Корели - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина - 38 - тема

  • 40 321
  • 725
# 210
Усмихната неделя на всички! Flowers Hibiscus


Колко е слабичка Бергю на тази снимка!
Виж целия пост
# 211
Следобеден привет
с мирис на кафе




и вкус на лято... Icecream

Виж целия пост
# 212
Цитат
Колко е слабичка Бергю на тази снимка!



Всъщност тук си е излязла като истинската Берг, защото на живо е много по-слаба и крехка, отколкото обикновено снимките я показват.

След раждането на Али много бързо свали килограмите.
Сега май не бърза заникъде, което е много хубаво.
Нека си минават спокойно дните, а да не мисли и за тичане и тренировки, освен за всичко друго около бебчето. Grinning

4 месеца след раждането на Али.



Виж целия пост
# 213
Добро утро  Hug Heart Flowers Hibiscus

Heart Eyes

Виж целия пост
# 214
Здравейте и хубав Понеделник за всички вас!



Няма невъзможни неща. Самата дума "невъзможно" се състои от възклицанието "Не! Възможно е!"
Успешна седмица и покорете с лекота невъзможните уж неща, приятели!
Hug Flowers Four Leaf Clover

                                                               Blue Heart Blue Heart

              



Виж целия пост
# 215
Здравейте на 6 юли - Световен ден на целувката !





Виж целия пост
# 216
Хубава седмица на всички!
И по-прохладна, ако може.

Прочетох книгата, по която е направен "Истанбулска невеста".
Знаете, че не съм гледала сериала, но от това, което съм чувала за сюжета, мисля, че са взели само някои идеи от книгата.
Определено не е дословно повторение на сериала, което много ми хареса.
Книгата много ми допадна.
Препоръчвам я на тези, които се интересуват от теми, свързани с психологията и психоанализата.
Хубавият превод на български е допълнителен плюс.

Ако някой има предложения за хубава лятна книга, ще се радвам.


Снимките на "Позвънете на мениджъра ми" са започнали.
Ето ги мениджърите.
Всяка серия ще се занимават с някой известен актьор или актриса.
Вече знам кой на кого от героите в оригиналния сериал отговаря.
Едната мениджърка е лесбийка, това предполагам е първото, което турците са преправили. Joy

Фатих Артман го харесвам от времето на ТМР. (Якуб)
В Джанан не знам дали някога ще престана да виждам Еда от ББГ. Grinning



Виж целия пост
# 217
Няма да снимат скоро Вавилон, щом сем. Ергенч са наели яхта Simple Smile








И Керпедена от Езел е в каста на "Позвънете на мениджъра ми " Simple Smile
Само "дамата с кученцето" не ми е позната.

Ще гледаме серията с Халит и с други любими артисти. Simple Smile







Последно прочетох "Хляб по водите" на Шоу.
Ъруин Шоу е сладкодумен разказвач, имам три от книгите му, но тази не бях чела. Хареса ми.
Виж целия пост
# 218
Берг пак си е направила закачка с журналистите.

Берг:  За да не се мъчите, нaписах сама текста към снимките.

Бергюзар Корел беше ХВАНАТА по бански.
Известната актриса Бергюзар Корел направи впечатление с излишните си килограми.

Преди 4 месеца известната актриса роди второто си дете.
Наедрялата й фигура не остана незабелязана.
Бергюзар Корел все още не се е отървала от натрупаните килограми, но опитите й да ги прикрие останаха неуспешни.
Качените килограми и покритото й с целулит тяло предизвикаха изумление.
По време на ваканцията си Бергюзар Корел беше съпровождана от смаяните погледи на хората, които си казваха "Боже, нищо не е останало от предишната й хубава фигура".
По-долу може да видите снимките с шокиращо променената Бергюзар Корел, които предизвикаха много критики и коментари в социалните медии.


.....................

Хахахаха

Идеално ги е имитирала.
Точно това бяха написали в текста към снимките с Хан, които излязоха.

"Натрупаните oт Бергюзар Корел килограми не останаха незабелязани". Joy

HeartHeartHeart






Виж целия пост
# 219




Виж целия пост
# 220
Варна   Flowers Hibiscus  благодаря за превода!
Аз се възхищавам на Берг, че е толкова естествена, "без маска  грим"  , чужда е на суетата, че не и пука какво ще напишат.
Не е първа младост,  преди месеци роди, нормално е. Тя има опит с бързото сваляне на килограми, но предполагам, че не бърза, защото кърми...
Виж целия пост
# 221
Цитат
Няма да снимат скоро Вавилон, щом сем. Ергенч са наели яхта


Все някога ще почнат снимките.
Аз се радвам, че са отишли на почивка.
Първо морско лято четиримата заедно.
Али ще се радва да попътешества из морето.
Ханчик едва ли ще разбере нещо, но поне ще подиша морски въздух, ще има свеж бриз и слънце около него.
Виж целия пост
# 222
Привет и хубава нова седмица!
Берг добре се е пошегувала с медиите и мераклиите да обсъждат фигурата и.
Доста вода изтече от времето, когато роди Али и бързаше да се върне на снимачната площадка. Сега се наслаждава на майчинството, на двете си деца и на радостта да бъдат заедно.
Едва ли в друго време щеше да им се отдаде тази възможност.
Тази ситуация с вируса е много неприятна, но пък даде възможност на много хора да прекарат време на заедност, което лично аз приех като подарък от живота.
Натрупани кг трудно се свалят, след определена възраст още повече, определено я чакат усилия  в тази посока, но тя е упорита и съм сигурна, че знае какво прави.
Най-важното сега е да са здрави и да се насладят на лятото.
Благодаря за снимките! Heart
Толкова се радвам, че се прости с онзи момчешки вид. Много и отива тази дължина.
Виж целия пост
# 223
Берг е спортна натура и ако си постави за цел ще свали килограмите бързо.
Но явно не иска.
А и закъде да бърза.
Много хора са й писали хубави неща в ИГ.

Една жена е писала: "Ухаеш на мляко", на което Берг е отговорила: "Само да ми кажат, че нещо увеличава кърмата, и маса да е,  го изяждам." Grinning

Явно и заради кърменето не бърза с диетите и спорта.

Навсякъде има много хубави коментари и поздравления за Берг от обикновени хора.
Това е и малко тъжно, показва как нормалното се приема за нещо изключително.
Толкова голям е натискът върху днешната жена за това как трябва да изглежда, че един да покаже снимка, с която казва "Не ми пука какво мислите" и това предизвиква фурор.

....................

Джансу Дере е получила предложение за ролята на д-р Фостър.
Римейк на едноименния английски сериал.

Точно за нея си мислих като прехвърлях наум актрисите.
Тя ми се стори подходяща.
Ще видим дали ще приеме.



Виж целия пост
# 224
Да се запиша и аз с целувка Kissing Heart


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия