Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LV

  • 72 252
  • 748
# 180
Препоръчвам един малко стар филм от 2010 - Temple Grandin по HBOGO.

https://www.imdb.com/title/tt1278469/
Виж целия пост
# 181
За любителите на жанрове като мистерия, трилър, криминале - препоръчвам сериала "Истински детектив", най-вече 1 и 3 сезон. Няма да съжалявате.
Виж целия пост
# 182
На мен не ми хареса.
Виж целия пост
# 183
За любителите на жанрове като мистерия, трилър, криминале - препоръчвам сериала "Истински детектив", най-вече 1 и 3 сезон. Няма да съжалявате.

Любимият ми сериал, но 1 и 2 сезон, 3-ти ми беше твърде бавен и протяжен, въпреки че ставаше за гледане също. Втори е малко сложен откъм сюжет и в първата серия нищо не разбрах, но после е супер Simple Smile
Виж целия пост
# 184
И аз съм фен само на1 и 2-ри сезон на True detective,в трети действието се развиваше много объркващо в различни интервали от време,дано не се бъркам от толкова много сериали,и ме подразни да го зарежа:)
Виж целия пост
# 185
За любителите на жанрове като мистерия, трилър, криминале - препоръчвам сериала "Истински детектив", най-вече 1 и 3 сезон. Няма да съжалявате.

Любимият ми сериал, но 1 и 2 сезон, 3-ти ми беше твърде бавен и протяжен, въпреки че ставаше за гледане също. Втори е малко сложен откъм сюжет и в първата серия нищо не разбрах, но после е супер Simple Smile
На мен като че ли 1 сезон ми беше най-любим. Персонажът (образът) на Матю Макконъхи вероятно е повече драматичен, но на мен на моменти ми беше забавен със своята поетично-философска песимистичност Grinning
Чудесно се допълваха с колегата му и отношенията между тях разведряваха сюжета.
Виж целия пост
# 186
True Detective първи сезон и на мен ми е най-любим. Втори и трети ги гледах с надеждата да са толкова добри колкото първи, но уви - поне на мен не ми допаднаха особено.
Виж целия пост
# 187

Мислех, че съм само аз, която не го е оценила Grinning
Виж целия пост
# 188
За любителите на жанрове като мистерия, трилър, криминале - препоръчвам сериала "Истински детектив", най-вече 1 и 3 сезон. Няма да съжалявате.

Любимият ми сериал, но 1 и 2 сезон, 3-ти ми беше твърде бавен и протяжен, въпреки че ставаше за гледане също. Втори е малко сложен откъм сюжет и в първата серия нищо не разбрах, но после е супер Simple Smile
На мен като че ли 1 сезон ми беше най-любим. Персонажът (образът) на Матю Макконъхи вероятно е повече драматичен, но на мен на моменти ми беше забавен със своята поетично-философска песимистичност Grinning
Чудесно се допълваха с колегата му и отношенията между тях разведряваха сюжета.

И за мен първи е върхът, а изпълнението на Матю Макконъхи мисля, че му е най-доброто изобщо. Просто толкова се впечатлих от начина, по който пресъздаваше депресията и образа си, че ми е останал като отпечатък.

***
Преди седмици някой препоръча "Бягство от Претория" - вчера го гледах, много е хубав и съспенза държи през цялото време, по истински случай, заслужава си.

Препоръчвам и "Мисия Европа" - https://www.imdb.com/title/tt2051879/?ref_=fn_al_tt_1 - хванах го по телевизията, тематиката ми е интересна по принцип и го загледах - останах много приятно изненадана от изпълнението - без излишни фантасмагории и апокалиптични сцени, много истински, реален с добра актьорска игра.
Виж целия пост
# 189
Гледах филма за Наим Сюлеймануглу много ми хареса. Докосна ме защото го помня, следях го и по принцип се интересувам от вдигане на тежести от дете.
Виж целия пост
# 190
Само първи сезон на Тру детектив ИМХО
Виж целия пост
# 191
Гледах филма за Наим Сюлеймануглу много ми хареса. Докосна ме защото го помня, следях го и по принцип се интересувам от вдигане на тежести от дете.
Може ли името на филма? Търсих в предните страници, но май съм го пропуснала ... Благодаря!
Виж целия пост
# 192
Гледах филма за Наим Сюлеймануглу много ми хареса. Докосна ме защото го помня, следях го и по принцип се интересувам от вдигане на тежести от дете.
Може ли името на филма? Търсих в предните страници, но май съм го пропуснала ... Благодаря!

Заповядайте Simple Smile

https://m.ok.ru/video/1872140634836
Виж целия пост
# 193
Гледах, хареса ми и препоръчвам "Гостът" - https://hbogo.bg/filmi/gostat
Винаги започвам италианските филми леко резервирана и рядко оставам разочарована. Човешка история, в която комедията и драмата се преплита.
Виж целия пост
# 194
AVA - голямо разочарование.
Харесвам Джесика Частейн и отново не ме разочарова откъм игра, но сюжета беше отчайващо зле. Нещо все ми липсваше в сцените и между тях... Не препоръчвам. Слаб филм с доста познати лица в каста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия