Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LV

  • 72 254
  • 748
# 210
Изгледах Мики и мечката. Хареса ми. Сякаш очаквах продължение като свърши. Да видя как е продължил живота й.
Виж целия пост
# 211
“Ava” с Дж.Чъстейн/е,нагледах се на красиви червени устни и равни бели зъби,чаровница си е тя:))/...общо взето слабичък “екшън” с мижава,второстепенна роля на Колин Фарел,явно и в Холивуд е криза,щом приемат оферти за такива роли.
Виж целия пост
# 212
American woman
Хареса ми.  Драматична, мрачна и тежка история. Изненадах се от играта на Сиена Милър, която не харесвам особено като актриса.
Виж целия пост
# 213
Лошо образование/Bad education - https://www.imdb.com/title/tt8206668/?ref_=tt_sims_tt

По истински случай за една огромна измама с пари в едно от най-добрите училища в Америка. В главната роля е Хю Джакман, който е неразпознаваем почти, но пък страхотно пресъздаде образа си. Главната героиня не ми беше позната като име - Алисън Джани, но и тя играе много добре - като цяло беше ми интересен и си заслужава да се гледа.
Виж целия пост
# 214
Големия Лебовски, ама като ви чета тука кви ги гледате, няма да ви хареса. Твърдо.
Виж целия пост
# 215
Лошо образование/Bad education - https://www.imdb.com/title/tt8206668/?ref_=tt_sims_tt

По истински случай за една огромна измама с пари в едно от най-добрите училища в Америка. В главната роля е Хю Джакман, който е неразпознаваем почти, но пък страхотно пресъздаде образа си. Главната героиня не ми беше позната като име - Алисън Джани, но и тя играе много добре - като цяло беше ми интересен и си заслужава да се гледа.
Вчера го гледах никак не ми хареса. Муден, предвидим, обикновен.
Виж целия пост
# 216
Вчера гледах Crazy rich Asians https://m.imdb.com/title/tt3104988/ по HBO.
Става за убиване на времето, лукс и красота в Сингапур.
Виж целия пост
# 217
Лошо образование/Bad education - https://www.imdb.com/title/tt8206668/?ref_=tt_sims_tt

По истински случай за една огромна измама с пари в едно от най-добрите училища в Америка. В главната роля е Хю Джакман, който е неразпознаваем почти, но пък страхотно пресъздаде образа си. Главната героиня не ми беше позната като име - Алисън Джани, но и тя играе много добре - като цяло беше ми интересен и си заслужава да се гледа.
Вчера го гледах никак не ми хареса. Муден, предвидим, обикновен.

За мен не беше муден, особено след първите 20 минути, когато се разбра за какво ще бъде историята всъщност. Темпото ми беше добре и изпълненията ми харесаха, без да е нещо особено и велико, абсолютно бях удовлетворена, че го гледах. Особено имайки предвид, че не го бях сваляла, ами просто попаднах на него по телевизията - толкова рядко се случва нещо да става за гледане, ако не си го изтегля, че като все пак се случи и се радвам Simple Smile Бих казала обикновен, но приятен за вечер, в която нищо друго не става за гледане Simple Smile
Ако все пак държите да гледате само супер силни филми, НЕ го теглете този...
Виж целия пост
# 218
И на мен ми беше муден и обикновен. Дори го зарязах, при появата на гейската нишка, но на следващия ден го върнах и догледах. Не съжалявам- става за едно гледане и мога да намеря положителни причини за това Sunglasses
Виж целия пост
# 219
Препоръчвам мини сериала на HBO 2014
  https://www.imdb.com/title/tt3012698/.   
Виж целия пост
# 220
А аз препоръчвам "Град на хълма" НВО.
Виж целия пост
# 221
На любителите на холивудските мюзикъли, класическите, препоръчвам Цигуларят на Покрива - забавна, арзтоварваща история за баща с 5 дъщери, който е беден, би искал да ги ожени за богаташи, но да са учени и в същото време иска да спази всички традиции на рода си. Семейството са евреи. Интересен е филмът, със сина ми го гледаме, смеем се, радваме са на хубавата музика и пъстрите цветове. Много обичаи и традиции са показани, забавно е. Разбрахме и какво е мезуза. Simple Smile

После филмът става сериозен, малко тъжен, малко тежък.
Виж целия пост
# 222
Здравейте,
Снощи гледах The postcard killings и много се изкефих https://www.imdb.com/title/tt4106514/

Препоръчвам !
Виж целия пост
# 223
Здравейте,
Снощи гледах The postcard killings и много се изкефих https://www.imdb.com/title/tt4106514/

Препоръчвам !
Привлича интереса. Единственото което ми беше неприятно е,че действието се развиваше бавно.
Виж целия пост
# 224
Гледам в момента по HBOGO "Кажи, че ме обичаш" и не знам какво да мисля. Все още съм по средата и ще го догледам. Играта със сигурност е фантастична.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия