Къде в София - тема 3

  • 58 962
  • 740
# 720
Там е най-голямата, да. За четките не мига да кажа, но предполагам, че ще има избор.
Виж целия пост
# 721
Виждали ли сте някъде в София във физически магазин масажор от такъв тип? Конкретно този се е предлагал по някое време миналата година в Кауфланд и ме интересува конкретно физическо място, от където мога да закупя такъв. Знам, че ги има онлайн, но държа да не поръчвам. Горната граница за цената е 75 лв.
Виж целия пост
# 722
Виждали ли сте някъде в София във физически магазин масажор от такъв тип? Конкретно този се е предлагал по някое време миналата година в Кауфланд и ме интересува конкретно физическо място, от където мога да закупя такъв. Знам, че ги има онлайн, но държа да не поръчвам. Горната граница за цената е 75 лв.
https://technika.bg/form/3/kontakt-tehnika-bg-grup-eood.html Може там да го има на живо
Виж целия пост
# 723
Здравейте! Първо извинявайте, че така нахлувам в темата ви!
Търся сносен и по-евтин хотел в София да 1 нощувка.
Ще пътуваме, за да си вземем коте от града и ни трябва колкото да преспим 1 вечер и си тръгваме на следващия ден за това и не ми се плаща много, но и не искам някой мизерен.
Локацията няма значение.
Благодаря!
Виж целия пост
# 724
Търся сносен и по-евтин хотел в София да 1 нощувка.
Съветвам те да отвориш booking.com и да резервираш там - можеш да подредиш опциите по различни критерии.
В момента има и Black Friday отстъпки.
Ако имаш достатъчно място в телефона, съветвам да се свали и приложението, защото за някои опции се дава допълнителна отстъпка, само за резервации през него.
Виж целия пост
# 725
Има и доста апартаменти под наем. Последно гледах тристаен до ВМА за 52 лв.
Виж целия пост
# 726
Търся сносен и по-евтин хотел в София да 1 нощувка.
Ще пътуваме, за да си вземем коте от града и ни трябва колкото да преспим 1 вечер и си тръгваме на следващия ден за това и не ми се плаща много, но и не искам някой мизерен.

Този е до ТУ-София и Минногеоложкия Университет и е евтин и е средна работа. Вие си преценете и успех с котето. На нас ни донесоха миналата година много хубаво черно-бяло коте в клетка от Монтана Simple Smile)))

https://informaintellect.com/60/id=60.html
Виж целия пост
# 727
Благодаря! Нашето милото ще пътува от Видин, поемаме го ние в София и до Варна, но там е развъдника, а не искам на това бебе да му причинявам самолет София-Варна.
Виж целия пост
# 728
Каква порода е котето?
Виж целия пост
# 729
късокосместа британка.
Виж целия пост
# 730
Здравейте, къде има магазин от където да си купя формички за коледни сладки .
Виж целия пост
# 731
Здравейте, къде има магазин от където да си купя формички за коледни сладки .
В момента можете да намерите на доста места формички, има и в специализиран магазин Aromas house в центъра, иначе и в Джъмбо има много.
Виж целия пост
# 732
Здравейте, къде има магазин от където да си купя формички за коледни сладки .

Сега в Pepco има няколко вида, хубави са.
Виж целия пост
# 733
Формички за сладки се предлагат тази седмица в Кауфланд,25 броя за 15 лева.Но не ми се струват толкова коледни,само някои от тях са такива.Камбанка,звезда,ангел,сърце,кръг,листо,птица,полумесец и т.н.
Виж целия пост
# 734
Къде мога да намеря коледен чорап, от тези където се слагат подаръци вътре.?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия