Част от своето сърце, ще държим през Август в нашите ръце! Тема 7

  • 119 257
  • 784
# 555
Вече съм с насрочена дата за планово секцио и нищо не ме притеснява. Само се надявам да изкарам до деня на операцията и бебето да е готово да излиза.
И аз имам дата з но ми се струва след цял век Sad
Пропилях си бременността в тревоги.. 9 месеца само мисля... Това как е, онова как е. И от тревоги не успях да ѝ се насладя и да съм пълноценна със синът ми.. днес исках да изляза с тях вечерта.. абсурд! Навън мръсна жега, аз не мога дори обувките да си обуя, как да ида на разходка? И пак стоях като кукувица у дома.
Виж целия пост
# 556
И аз от няколко дни си мисля,че нещо не е наред... и сега като  прочетох и вашите притеснения.....
Мен ме боли кръста и усещам бодежи... все едно ще ми едва 😶 , отделно всяка сутрин като стана пак ме боде долу в ляво. В момента съм 31-32 г.с , имам време , но получавам паник атаки...
Виж целия пост
# 557
До август ще психясаме.
Виж целия пост
# 558
Пийк , стискам палци да се поуспокоят нещата при теб, да се отпуснеш малко, и да спрат болежките.

Аз все още ходя на работа и като ви чета колко сте подготвени..... И аз се чувствам изостанала от състезанието Joy Но съм спокойна, знам че имам повече от месец време , предишния път преносих, и сега отново сигурно ще е така....

Сутрин ставам рано, водя детето на градина, пътувам в трафика, качвам стълбите до офиса (на 5тия етаж). Работя , и после отново трафика, детето от ДГ, игра на детска площадка,готвене,чистене....И вечерта вече съм дроб, лягам и заспивам точно за 5 секунди Joy Не се будя през нощта. Значи, излиза че да се ходи на работа по време на бременност е полезно за хубав сън Stuck Out Tongue Winking Eye

Не съм мислила какво ще обличам, но мисля, че няма и такова значение. Предишния път изписването не беше нещо особено или тържествено, таткото и двете баби ни взеха, снимахме се за 10 мин, и после се качихме в колата , и се прибрахме.

Цитат
Момичета с по-малки деца, коите сте още в майчинство, имате ли представа какво се случва сега с 45 дневния отпуск по майчинство и изобщо след него какво следва? Уволнили са счетоводителката в работата ни, и HR нямаме от известно време, въобще не знам към кого да се обърна.
Спокойно, сега си вземи 45-дневния болничен и го дай на счетоводството. След това при раждането ще ти издадат нов болничен, и накрая още един,трети,изравнителен,който се издава от джипи-то ти.
Виж целия пост
# 559
И на мене още не ми беше хрумвало какво ще облека, но гардероба е пълен, като дойде момента ще каже на ММ какво да ми донесе.
Аз не ходя на работа от началото, но и работата ми беше на стол, така че и да ходих, реално щях да седя по цял ден на едно място. Но сутрин ставам 7:30 и 9 излизам, по цял ден обикалям или само разходки или си върша извън офисна работа и се прибирам 19:00. Та може би и на мене заобикалянето по цял ден ми помага за нощните тревоги. Лягам и до там Joy
Разликата между термините наистина вече се усеща много, аз сега влизам в 8 и се чувствам тромава, а като ви слушам вас, направо се плаша какво ме чака. Така бързо се изнизаха тези месеци, надявам се и останалите два бързо да минат
Виж целия пост
# 560
Аз на 2ри влизам в 9тия.. Направо полудявам колкото повече наближава. Сякаш до сега бях много спокойна, не го мислех толкова. Но с тия болежки ме сви под лъжичката..
Аз не работя от март и направо ви се възхищавам как издържате.. Всички грижи за детето ги е поел мъжът ми - той го води, той го взема, после излизат с тротинетката.
В понеделник трябва да правя един проблемен зъб... а тая мисъл как ме влудява не мога да ви опиша
Виж целия пост
# 561
Болежки и аз имам - едни бодежи и/или тъпи болки ниско долу. Стягания на корема имам от време на време. Притеснявам се, че нямам идея какво представлява истинската контракция и от там съм посноянно на тръни.
Аз никъде не излизам, страх ме е да не предизвикам раждането. АГ каза да лежа и да не го пускам навън още 2 седмици.
Онзи ден излязох да направя обиколка на блока, но веднага започна да ми се втвърдява коремът и хайде обратно и лягай пак.
Времето е разкошно, а аз седя вътре и гледам през прозореца. Но все пак знам, че е за добро и искам на дам време на бебка малко да наедрее и да е напълно готова за живота навън.
Виж целия пост
# 562
Peac, аз преди 1 месец счупих зъб и се наложи по спешност да ходя, че чак се стигна до ново изграждане и коронка. Не се притеснявай, оказа се че има упойки и за бременни.

Александрия, ние с теб вървим заедно като г.с и определено и аз се чувствам хипопотам, а не знам след още месец какво ще е положението и като гледам момичетата тук вече са готови със всичко, а ние тепърва има да купуваме още дрехи, да почна да пера, да гладя... Имам чувството, че последните месеци става все по-осезаема разликата между термин началото на август и края на август.

Аз във вторник съм на преглед и тръпна в очакване да видя какво се случва с моята шийка и дали няма да влезна в редиците на мамите, родили с месец по-рано.

Kitty, още малко и после живи и здрави с госпожицата ще се наслаждавате заедно на хубавото време, не се притеснявай, всичко ще е наред 😃
Виж целия пост
# 563
Момичета,аз почти не съм спала тази нощ,но ме боде десен бъбрек или е мускулно не мога да разбера,ходя до тоалетна не задържам вода,но или боде или е тъпа болка,болеше ме и преди няколко седмици,гледаха ме уж всичко е наред,аз на 3ти излизам в 45дневен,ще ми пускат пак изследвяния и ще ме преглеждат,от няколко нощи ми се втвърдява корема около 3 през ноща,досега не ми се беше случвало,майка ми ми подари една много готина рокля онзи ден,доста е широка,нея ще облека на изписването,не мисля да е ритуал някакъв,едва ли ще ми е до хора в този момент,дано с всички ни,всичко е наред,желая ви един прекрасен ден! ❤
А иначе,аз изграждах вече два зъба,не се наложи упойка,но венците последната седмица много ми се възпалиха и малко се притеснявам точно сега да отида на зъбен камък,почти нямам,но можеше да ми е от полза ако бях отишла по-рано,ще си карам така май..
Виж целия пост
# 564
Зъбът, който ще правя е пълен веднъж с вадени нерви, но падна частта, с която беше запълнен. Надявам се да го почисти и напълни отново, но като цяло имам страх от зъболекари.
Боже, то не се диша навън Sad едва ходя до магазина и се прибирам . А живеем само на 2рия етаж, без асансьор... Горките хора, които трябва да ходят повече Sad
Виж целия пост
# 565
Аз да се оплача от моя приятел ... 😔😔  от миналата седмица го карам да вземем кощарата от майка ми да си изчистим стаята и да почва да я сглобява. А той "Сега ли да било .... не знам си какво... " днес го мързи, та остана за утре последно.Като ви чета повечето сте си подредили нещата  а аз още се мотам😒😒
на 1ви си записах час за среща с доктора който си избрах да ме.види да обсъдим дати за секцио.
Виж целия пост
# 566
Не се припирай. Всичко ще стане на време. Мъжете са такива . Аз на моя колко му пилих , че друго не искам , само камерата ми е важна да купим. А днес, а утре... Та, едва миналата седмица я купихме. А говорим за нея от февруари.
Доволна съм, че детето бързо свикна на юношеското легло и лесно се раздели с кошарата си ( от трансформиращо легло) и тази потенциална драма да отметнем Wink!
Виж целия пост
# 567
Моят син е на 4г и половина и спи при нас на спалнята. Не виждам никаква опция скоро са си спи сам в леглото в неговата стая, защото много е страх от тъмното. Много ми е гадно! Май като се роди бебето, ще спят с баща му в детската Confused
Виж целия пост
# 568
Момичета и аз от скоро почнах да получавам стягане на корема, най вече като изляза от вкъщи и тръгна да ходя. В началото на разходката се стяга, после се отпуска. Чак тези дни ми хрумна, че може да са Бракстън-Хикс. Много съм залупена Joy
Изобщо не знам какво да взема да обличам за изписването, и без това трудно решавам какво да облека.. Вероятно някоя от роклите, които нося сега. А и като гледам обстановката, сигурно ще може само таткото да дойде да ни вземе.
Аз влизам след 2 седмици в 9ти м. Почнах да се притеснявам да не реши да излиза по-рано бебо, че не съм готова психически. Също така се притеснявам, дали ще разбера, ако ми изтекат водите, например, или почват контракциите.. Thinking
Виж целия пост
# 569
Привет,
Знам,че са обсъждани тези неща, но не помня точно в коя тема 😂
Имам няколко въпроса:
1. Памперсите-колко и какъв размер взехте за в болницата и  отново колко и какъв размер за вкъщи Simple Smile препоръчаха ми лидълските
2.Под "козметика за бебе" какво се разбира? Притеснявам се да не се презапася. Ясно е за душ гела и  крема за подсичане, но предполагам и ощи неща ще трябват, особено за летни бебоци като нашите 😂
3. Подплънките за зърна, колко броя взехте от тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия