Вижте календара - СЕПТЕМВРИ наближава

  • 15 239
  • 295
# 270
мами, аз съм с термин 2ри 10 а доки все още ме кара да пия магнерот, това нормално ли е има ли някоя от вас която го взима?
искала да остискаме до 20 септември - а бебо вече е голям и на мен хич не ми се стиска вече Rolling Eyes
започвам да спя страшно много цял ден се прозявам , нищо немога да свърша нямам сили  Sad , само ме тегли към леглото  Rolling Eyes е и тоалетната ,
avana : знам че бебоците в края се укротяват и на тях им става тежичко и тясно- може би трябва да и прослушат тоновете за да си сигурна че е добре
Виж целия пост
# 271
Момичета , имаме си още един малък мъж  Mr. Green

Казва се  Константин ! 3100 гр/ 50 см.

Честит син на мама Леси !!!
Виж целия пост
# 272
Честито синче на Лесси,да расте много здрав,послушен и да радва всички около него.На Лесси желая бързо възстановяване и да е много горда и щастлива мама.
Виж целия пост
# 273
Честит син на мама Леси, да и е жив и здрав!Много да слушка мама и татко! И да е голям късметлия в живота!
На мама Леси скорошно възтановяване и много приятни емоции с нейните съкровища.   bouquet
Виж целия пост
# 274
Честито на мама Лесси!
Да е здрав, щастлив и с много къдмет за да радва мама и тати

Чакаме новини и от Мари анка.
Виж целия пост
# 275
Честито на Леси,да й е жив и здрав Константин,а на мама бързо възстановяване и много щастливи мигове заедно.
Виж целия пост
# 276
Честито на мама Леси! Да и е жив и здрав малкия Константин, да порасне голям и силен за радост на мама и тати. Леси - бързо възстановяване, и никакви проблеми!

Честит имен ден на Александър на мама Мерци и на всичките ви близки, които празнуват днес. Да са живи и здрави!
И аз стискам силно палци на Мари анка!
Как се радвам на всички малки бебоци... Почти завиждам на нетърпеливите майчета, които скоро чакат своите бомбони! Hug
Аз се надявам бебчо да не тръгва скоро да излиза, че имаме още много работа в къщи, а искам всичко аз да си пипна... нямам доверие на никого Praynig. А и мъника ми трябва още да расте! Ние сме сключили пакт двамата и той засега е мнго послушен, дано така си остане. Често ми се обажда и много ме радва, че по едно време в жегите го мързеше и едвам ме побутваше...
Утре сме на ЖК и ще го чуем малкия разбойник как е.
Желая на всички хубав ден и много късмет и успех...! Кой ли още ще ни изненада днес! baby_neutral
Виж целия пост
# 277

Честито бебе на мама Леси! Да е жив, здрав и винаги усмихнат!

Честит имен ден на бебе Александър на мама Мерци ! Както и на всички, които празнуват днес!
 newsm51
Виж целия пост
# 278
Честито мамо ЛЕССИ, да расте голям и здрав за гордост и радост на мама и тати   bouquet На мама - бързо възтановяване Heart Eyes

И да е честит именният ден на мъничкия Александър на мама Мерци  Heart Eyes

При нас нищо ново, само нервите ме тресат и чакам 8ми септември за да разбера, кога ще е секциото...
Виж целия пост
# 279
ЧЕСТИТ СИН НА МАМА ЛЕСИ!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ ЮНАК,ДА НОСИ САМО РАДОСТ НА СЕМЕЙСТВОТО СИ!

Чакаме и щъркелчето на Марианка да ни съобщи хубава новина!
Честит имен ден на макият Александър на мама Мерци и на всички,които празнуват днес с това прекрасно име!   bouquet
Ех,най-после и аз влязох в деветия месец!  Grinning Вчера на консултацията доки окончателно ми каза,че ще раждам със секцио поради изключително тесен таз. Не сме уточнили дата, но ще е около 20.09. и сега с татито бързаме да приключим с всички приготовления за бебо. Малко ми е тъжно,защото се надявах до последно да си родя нормално,но явно няма друг начин...
Хубав ден на всички! Целувки!  Hug
Виж целия пост
# 280
Честит син Константин на мама Лесси! Да й е жив и здрав, и много късмет да го спохожда през целия му живот!

Честит имен ден на Александър на мама Мерци! Да му е живо и здраво името!

Мари_анка, след малко ще е твоя ред да приемеш нашите поздравления!

Успех на всички нетърпеливки да станат майчета!
Май ще ни стане навик всяка нова темичка да започва с две новородени бебчета baby_neutral
Виж целия пост
# 281
Леси,честит син  Two Hearts  ylinfant Two HeartsКонстантин нека ви носи много радост и да се гордеете с малкото съкровище.Желая ти бързо възстановяване и бързичко да сте си вкъщи.На таткото много сила в този момент ,че ще му е нужна!Целувки и преградки за пълното ви вече тричленно семейство! dancing

И да е честит именният ден на мъничкия Александър smile3504 на мама Мерци ,с пожелания да папка,спинка и да плачи по мъничко   party002 Gift


Сега чакаме новини от Марианка!Толкова е вълнуващо като има подобни новини  Hug
assia всичко наред ли е с вас?Не се оставяй в лошо настроение.
Хехе за пъпчето ще помисля тогава какъв искам да бъде и къде да го хвърля.
Ирини много се смях на примера който си дала с пъпчето,защото ние цялото семейство сме много скарани с музикалният слух и помня как исках да пея в хор като малка ,а само грачех ,а учителката ме успокояваше ,че като порастна ще се науча  Joy  hahaha още чакам  Laughing
А отностно предчувствията аз смятам,че човек трябва да се вслушва,но често когато сме под напрежение и в очакване нервността идва малко по-рано от очакваното събитие.Много ви прегращам и Валентин и Ирини и заедно с вас съм в очакване и трепет кога ще се случи.Понеже не изживях тази изненада с моят мъник с вас пък истински го усещам.
Милаза мене няма никакво значение на кого прилича бебока, нито бих  се разсърдила от виждането на хората.Арен си е моето "най-хубавото гардже" и тази приказка важи за всички мами и техните бебчовци,но аз сега я разбирам.
Хайде стискам палци днес да има много добри новини  Peace
Виж целия пост
# 282
Честито на всички септемврийски мами сдобили се с бебоци досега и успех на останалите
Веси аз съм говорила с майки който са раждали нормално първото си дете а второто секцио - казват че секциото е за предпочитане - така че не се страхувай, найстина не е леко да си опериран но аз се замислям даже доброволно да родя секцио, особенно както ми е второ
Виж целия пост
# 283
Привет, мили мами!

Още една чудесна новина!

Добре дошла на ВАСИЛЕНА, на mari_anka - 3.200 и 50 см.

Пожелавам много здраве на малката принцеса, а на Мариянка - всички тревоги да са зад гърба й!

Виж целия пост
# 284
Честит син на мама Леси, да и е жив и здрав и много да я радва Hug

Честита дъщеричка на mari_anka да и е жива и здрава и много да я радва   Hug

Честит имен ден на мъничкия Александър  на мама Мерци  Hug

dennis  и аз още чакам да се науча  Joy Май ще си чакаме заедно hahaha Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия