Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 10

  • 49 872
  • 736
# 330
Момичета, някоя която в момента е в Турция може ли да ми закупи 3 опаковки циклопрогинова.
Виж целия пост
# 331
Здравейте,момичета мималата година по това врема започнах инвитро процедура заради намилено АМH 0.99/под 30 години съм /,сега пуснах контролно изследване и резултата ми излезна 6.17.Да спомена,че изследванията са пускани в различни лаборатории, мислите ли, че можи да има такова отклонение в резултатите или е някаква грешка???🤨
Виж целия пост
# 332
Здравейте,момичета мималата година по това врема започнах инвитро процедура заради намилено АМH 0.99/под 30 години съм /,сега пуснах контролно изследване и резултата ми излезна 6.17.Да спомена,че изследванията са пускани в различни лаборатории, мислите ли, че можи да има такова отклонение в резултатите или е някаква грешка???🤨
И аз имах идентична ситуация. Имам АМХ 3 от Синево,  исках да го проверя след стимулациите, в Цибалаб ми изкараха АМХ - 10. Поисках писмено отговор,твърдяха че е вярно. Категорично отказах да повярвам, приех го за лабораторна грешка. Пуснете в същата лаборатория от предният път, за да разбере кой греши, може предният път да е бил грешен резултата.
Виж целия пост
# 333
Здравейте,момичета мималата година по това врема започнах инвитро процедура заради намилено АМH 0.99/под 30 години съм /,сега пуснах контролно изследване и резултата ми излезна 6.17.Да спомена,че изследванията са пускани в различни лаборатории, мислите ли, че можи да има такова отклонение в резултатите или е някаква грешка???🤨
И аз имах идентична ситуация. Имам АМХ 3 от Синево,  исках да го проверя след стимулациите, в Цибалаб ми изкараха АМХ - 10. Поисках писмено отговор,твърдяха че е вярно. Категорично отказах да повярвам, приех го за лабораторна грешка. Пуснете в същата лаборатория от предният път, за да разбере кой греши, може предният път да е бил грешен резултата.


Да аз също отказвам да повярвам ,че се е увеличил... останах изумена.При вас какво се оказа грешка или не?
Виж целия пост
# 334
Дидето, в коя лаборатория го пускате и какво беше обяснението за толкова ниска стойност на Вашите години първия път?
Също погледнете мернице единици. В пролабор са различни от повечето места.
Виж целия пост
# 335
Момичета, някой да летял скоро до Истанбул? Не знам къде да проверя какви са регулациите по отношение на декларации, евентуални тестове и т.н. в случаите на инвитро по летищата?
Виж целия пост
# 336
Дидето, в коя лаборатория го пускате и какво беше обяснението за толкова ниска стойност на Вашите години първия път?
Също погледнете мернице единици. В пролабор са различни от повечето места.

Не съм търсила обяснение от лабораторията .Др. Карликая  ми обясни,че това си е генетично заложено, но все пак ива връзка и с начина на живот.Пускала съм в Бодимед -0.99; Делпем - 6.17 🤭
Смятам другия месец да го изследвам отново , но незная къде и на кой да се доверя.
Виж целия пост
# 337
Дидето, в коя лаборатория го пускате и какво беше обяснението за толкова ниска стойност на Вашите години първия път?
Също погледнете мернице единици. В пролабор са различни от повечето места.

Не съм търсила обяснение от лабораторията .Др. Карликая  ми обясни,че това си е генетично заложено, но все пак ива връзка и с начина на живот.Пускала съм в Бодимед -0.99; Делпем - 6.17 🤭
Смятам другия месец да го изследвам отново , но незная къде и на кой да се доверя.
Най-добре в инвитро клиника
Виж целия пост
# 338
Дидето, в коя лаборатория го пускате и какво беше обяснението за толкова ниска стойност на Вашите години първия път?
Също погледнете мернице единици. В пролабор са различни от повечето места.

Не съм търсила обяснение от лабораторията .Др. Карликая  ми обясни,че това си е генетично заложено, но все пак ива връзка и с начина на живот.Пускала съм в Бодимед -0.99; Делпем - 6.17 🤭
Смятам другия месец да го изследвам отново , но незная къде и на кой да се доверя.
Ин витрото заради намаления резерв ли го правите?
Аз аъм правила в две бг лаборатории и минизлезе едбакъв резултат- едната е Бодимед.
Виж целия пост
# 339
Дидето, в коя лаборатория го пускате и какво беше обяснението за толкова ниска стойност на Вашите години първия път?
Също погледнете мернице единици. В пролабор са различни от повечето места.

Не съм търсила обяснение от лабораторията .Др. Карликая  ми обясни,че това си е генетично заложено, но все пак ива връзка и с начина на живот.Пускала съм в Бодимед -0.99; Делпем - 6.17 🤭
Смятам другия месец да го изследвам отново , но незная къде и на кой да се доверя.
Ин витрото заради намаления резерв ли го правите?
Аз аъм правила в две бг лаборатории и минизлезе едбакъв резултат- едната е Бодимед.


Като цяло да заради намаления резерв, но и дълго време правим опити за бебе и като не се случват нещата решихме да действаме.
Виж целия пост
# 340
Обърнете внимание на мерните единици!!!!
Със сигурност са различни.
Виж целия пост
# 341
Обърнете внимание на мерните единици!!!!
Със сигурност са различни.


Днес това гледах ,но изследванията са с еднаква мерна еденица ng/ml
Виж целия пост
# 342
alfietka, ние дойдохме до Истанбул миналата седмица с полет , другата живот и здраве се връщаме обратно у дома. Не живеем в България, на нас ще ни трябва пср тест за да се освободим от карантина на връщане. Мислим да го направим в някоя болница в Истанбул преди заминаване, не сме проучили до край въпроса, но следващите дни ще знаем. Ако имате конкретни въпроси, пишете.

 
Момичета, някой да летял скоро до Истанбул? Не знам къде да проверя какви са регулациите по отношение на декларации, евентуални тестове и т.н. в случаите на инвитро по летищата?
Виж целия пост
# 343
Амх от Цибалаб не го приех за вярно. Аз нямам поликистоза, че да е 10.
Не знам колко е в момента. Сигурно 1-2. Не ме и вълнува, според мен няма кой знае какво значение. Хора с ниско амх правят фоликули, също.
Идете или в Бодимед отново, или в репродуктивна клиника.
Виж целия пост
# 344
alfietka, ние дойдохме до Истанбул миналата седмица с полет , другата живот и здраве се връщаме обратно у дома. Не живеем в България, на нас ще ни трябва пср тест за да се освободим от карантина на връщане. Мислим да го направим в някоя болница в Истанбул преди заминаване, не сме проучили до край въпроса, но следващите дни ще знаем. Ако имате конкретни въпроси, пишете.

 
Момичета, някой да летял скоро до Истанбул? Не знам къде да проверя какви са регулациите по отношение на декларации, евентуални тестове и т.н. в случаите на инвитро по летищата?
Благодаря!  По-скоро питането беше, ако някой е летял от България ( София)...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия