Любители на кучета - 106

  • 30 902
  • 727
# 285
О, Шошиииииииии! Честито първо море!
Сега освен отпред, може да очаквате и джрък отзад. Надявам се сте се заредили с пелени или постелки Wink
Солената вода бързо преминава през системата и на митницата положението се втечнява.
Виж целия пост
# 286


Ако аз съм хотелиер няма да допускам домашни любимци.Няма как да знам кое куче колко е научено и възпитано.Или правя хотел за хора с домашни любимци и приемам всички негативи,произтичащи от това.Също не бих отишла с нашата Айра на хотел,защото ще пречи на другите-лае,скача да играе,все още не е обуздана.
   Но това разделение според килограмите не го разбирам.
  Една сутрин,като извеждах Айра, както си вървим спокойно и някакъв човек се разхожда успоредно на нас.Изведнъж кучанка скочи върху него да му се радва,неочаквано и за мен и за него.Естествено,веднага я дръпнах,извиних се сто пъти.Рабоитм с нея,учим я,но има още много да се желае.
   Ако върху мен така скочи непознато куче,ще се скарам.
Виж целия пост
# 287
На Градина сме. Празничко е, тъкмо като за нас. Шошко от 1 час спи, само някви въртолети го събуждат.
Виж целия пост
# 288


Ох, ще го изям бееее😁😘😘
Как се наслаждава на слънцето, келеш ❤
Виж целия пост
# 289
Абсолютен дзен.
Швепса на плажа е като изтърван. Добре, че се занимава с пръчки, но да си лежи така спокойно на определената за него хавлия или чаршаф, няма никакъв шанс.
Виж целия пост
# 290
Бизу и Каду се държат като изтървани и са само на каишка. Миналата година 4 часов маратон на плажа и заспа чак в колата Бизу, а сега с това откаченото Каду ептен ще лудна.😂
Виж целия пост
# 291
Отлични летовници си имате!Сладури,как си лежат спокойни!
  Днес за малко,точно по обед си бях у дома.Докато обядвах,след команда легни ,Айре се паркира на дивана,и изобщо не ме закачи,докато се храня.А когато сме всички около масата настава едно просене,едно хленчене,но при мен не идва.не знам как да обясня на моите хора,че докато й дават храна по време на ядене,тя няма да спре да досажда?!И досажда само на тях и текат едни лиги....
   И овчарката навън е така-не е хранена от масата никога,заминавали сме храна без надзор - не пипа.Докато Айра ми изяде попивалките от мивката,не пробира.
  Явно,защото съм строга и непоклатима с нея,мен ме слуша.Лежи на килима до спалнята,качва се при мен само след позволение.
   Ама като не искат,нека не ме слушат,то си е за тях.
Виж целия пост
# 292
Относно местата, където допускат кучета. Ние бая се съобразяваме, въпреки, че Страк има право да ходи навсякъде.
Та миналата година(още бяхме с Рой) търсихме къща за гости за около 10тина човека в която да допускат кучета, намерихме. Но се оказа, че не може с малки деца. Което според мен е гениално.
Виж целия пост
# 293
Хахаха,децата по-опасни от кучетата!
Виж целия пост
# 294
Абсолютно подкрепям написаното.
Виж целия пост
# 295
Елислава, в кой хотел бяхте във Велинград?
Съображенията с килограмите според мен са, че по-големите кучета плашат хората.
Виж целия пост
# 296
То важи и за по-пълните жени.. ама чак пък 5кг/50кг Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 297
Зора,точно до табелата на града на изхода за Юндола.Идеята беше да проучим къмпинга,който е в близост,обаче на мен не ми хареса-за каравана и кемпер е супер,но не и за палатка(ние сме с такава).ММ ги намери през Букинг и ги попита за кучето.Както писах първо му казали някаква цена от порядъка на 5-10 лв,но накрая нищо не му взеха.Но нашето куче е още малко,не знам ако бе по-голямо...
Виж целия пост
# 298
Нашата 🌹 е уникално послуша. Това й желе първо пътуване и първо море. В колата бе гъкна, само излизаше да пишка. В мястото за настаняване беше образцова - нито гъкна, нито беля направи (за разлика от дребните изроди). На плажа я гонихме 1-2 пъти и край. Стои вързана и бе мърда. Пробвахме я отвързана, стои до нас. Страшно куче! Само я е страх от хората още.
Виж целия пост
# 299
zenata, не помня да си я показвала, покажи някоя фотка, може и да съм изпуснала де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия