Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако майсторите не завършат ремонта в срок?
Защо изпитвам усещането, че носът ми кърви по време на бременност?
Как да се справя с появата на стрии по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако майсторите не завършат ремонта в срок?
Ако майсторите не завършат ремонта в срок, трябва да говорите с тях и ясно да посочите крайния срок за завършване на работата. Ако те не реагират, можете да потърсите правна консултация или професионален съветник за намиране на решение. Важно е да се защитите от всякакви потенциални отрицателни последици, като например пропуснати крайни срокове за преместване или допълнителни разходи.
-
Защо изпитвам усещането, че носът ми кърви по време на бременност?
По време на бременност капсулите стават по-крехки поради хормонални промени и увеличен кръвен обем, което може да доведе до кръвотечения от носа. Това е често срещано явление и обикновено не е причина за безпокойство. Въпреки това, обадете се на вашия лекар за потвърждение и съвет как да управлявате ситуацията.
-
Как да се справя с появата на стрии по време на бременност?
Стриите са често срещани по време на бременност поради бързото разтягане на кожата. За да помогнете за възстановяване и предотвратяване, използвайте специални кремове като тези от Clinicians или Percutafa, които са доказано ефективни. Редовното и последователно приложение е от ключово значение за подобряване на външния вид на кожата и намаляване на появата им след раждането.
-
Какво да правя, ако усещам движенията на бебето?
-
Как мога да облекча киселините, които изпитвам по време на бременност?


Много се радвам, че се срещаме така - действа ми много ободряващо! Само на връщане в трамвая 2 спирки никой не ми отстъпи.
На третата се преместих, барем ме забележи някой по-снизходителен господин и ... една циганка ми стана. Носеше много торби, обаче настоя да седна. Иначе до който и да застанех, изведнъж си намираше нещо много интересно за гледане през прозореца!
Срамота!
И после тука ще трябва да си намерим нов доставчик на нет и така.
Хайде стига толкова- това е достатъчно, дано се навият повече варненки този път...

не ременните,а дебелте????В нашия град навсякъде има дрехи за анорексички или големи дрехи за лелки и бабички.
и ми са голям проблем дрехите....Тони ние явно ще трябва да показваме мръвка и да ходим голи,ама зимата ще ни е зор,че е бая студ