Бавно ЯНУАРИ наближава, а в корема бебо шава.

  • 14 549
  • 304
# 285
много добра идея за раждането заедно ...после следва изписване заедно....заедно ваксини.....детси градини...абе изобщо много ме кефи идейката ти....


КОГА е въпроса? дайте да изберем дата............ hahaha
Виж целия пост
# 286
много добра идея за раждането заедно ...после следва изписване заедно....заедно ваксини.....детси градини...абе изобщо много ме кефи идейката ти....


КОГА е въпроса? дайте да изберем дата............ hahaha

Аз викам да е между 15 и 20, хем средата на месеца, хем няма пропуснем празниците Wink
Виж целия пост
# 287
помощ...как да си сложа един тикер с месеците моля!
Виж целия пост
# 288
става.....някои от нас ще постискаме, а другите ще се понааааааааааааааааапънат !!!!!!!!!!!
м/у другото къде да вляза в настройките и да си paste тикера?
Виж целия пост
# 289
Профил - профил - подпис
Виж целия пост
# 290
Моми4ета аз към средата на декември ще се местя в София, така 4е бройте ме и мен за  организираното раждане Laughing Аз и без това все още не съм проу4ила какво то4но ще трябва да направя и трябва да си сменя и лекаря, ама това по късно
Виж целия пост
# 291
Цвети много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 292
момичета кой от вас работи и докога смятате да ходите на работа? аз много се чудя, но не ми се седи в къщи.
Виж целия пост
# 293
като гледам календара с Tsveta разликата ни е 2 дни само
Виж целия пост
# 294
като гледам календара с Tsveta разликата ни е 2 дни само
мдам 2 дена Simple Smile Аз ходя на работа, не ми се ходи , но след болничен заплатата ми става фрапиращо малка. Та предпочитам да поседя тук, колкото и да е неприятно и изморително. От 11 една седмица отпуска обаче Mr. Green и смятам да  си работя до майчинството, което по мои сметки е някъде към 25.11
Виж целия пост
# 295
Аз съм от работните  Crazy
Живот и здраве смятам да си работя до края. В средата на декември се пада да изляза в болнични.
Виж целия пост
# 296
Аз на 10.12.06 излизам по майчинство. Ако родя на 25.01.07, мисля към май-юни да си тръгвам на работа, щото с тия 90% за никъде не сме newsm61 . Осигурявам се на мин. заплата и ще получавам 1/4 от парите си. С какво да гледаме бебе...... обстоятелствата ще ме притиснат #2gunfire. Иначе много искам поне 6-8 месеца да си остана в къщи, но няма как.
 smile3535 smile3535 smile3535
Виж целия пост
# 297
Моми4ета аз към средата на декември ще се местя в София, така 4е бройте ме и мен за  организираното раждане Laughing Аз и без това все още не съм проу4ила какво то4но ще трябва да направя и трябва да си сменя и лекаря, ама това по късно

не само лекаря, но и постоянното местожителство, за да не се наложи да ходиш за еднократната сума за дете, както и за всички останали документи на бебо до Пловдив.
Виж целия пост
# 298
по въпроса с килограмите аз съм ударник ( + 12 ),но аз така си и знаех,така че не съм учудена.
За бебка още нищо не съм купила не от суеверие а просто чакам да се появят повече есенно-зимни неща.А пък и сега пазарувам за каката ,нали отива на ясла.
Аз май се отказах да раждам в Шейново,май ще отида в частната клиника на Мазнейкова.Аз и без друго и първото си дете родих при нея,доволна съм и затова май пак при нея.А и като си направих сметка разликата в цената не е голяма.

А да ви се похваля,днес гледахме бебка,всичко е о.к.някъде около 620 гр.е.

Виж целия пост
# 299
 И аз съм от работещите, няма как... Мен лично не ми пречи толкова работата, колкото напрегнатата атмосфера и честите оставания след работно време... За това за сега, живот и здраве, смятам да работя до към средата или края на октомври...
 
 После имам да вземам отпуска и почти ще я докарам до болничния за бременност и раждане... Това са ми плановете  Blush Ако някой не ми ги обърка ...  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия