Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако майсторите не завършат ремонта в срок?
Защо изпитвам усещането, че носът ми кърви по време на бременност?
Как да се справя с появата на стрии по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако майсторите не завършат ремонта в срок?
Ако майсторите не завършат ремонта в срок, трябва да говорите с тях и ясно да посочите крайния срок за завършване на работата. Ако те не реагират, можете да потърсите правна консултация или професионален съветник за намиране на решение. Важно е да се защитите от всякакви потенциални отрицателни последици, като например пропуснати крайни срокове за преместване или допълнителни разходи.
-
Защо изпитвам усещането, че носът ми кърви по време на бременност?
По време на бременност капсулите стават по-крехки поради хормонални промени и увеличен кръвен обем, което може да доведе до кръвотечения от носа. Това е често срещано явление и обикновено не е причина за безпокойство. Въпреки това, обадете се на вашия лекар за потвърждение и съвет как да управлявате ситуацията.
-
Как да се справя с появата на стрии по време на бременност?
Стриите са често срещани по време на бременност поради бързото разтягане на кожата. За да помогнете за възстановяване и предотвратяване, използвайте специални кремове като тези от Clinicians или Percutafa, които са доказано ефективни. Редовното и последователно приложение е от ключово значение за подобряване на външния вид на кожата и намаляване на появата им след раждането.
-
Какво да правя, ако усещам движенията на бебето?
-
Как мога да облекча киселините, които изпитвам по време на бременност?

Нищо не е готово, абсолютно нищо. Така се ядосах, че с най-ледения си тон му казах на моя любим мъж, че няма да мръдне от София, докато не довърши апартамента, ако ще да е 1.12 това, и няма да види малката до тогава, защото аз дете в тази кочина и този прах няма да вкарам. Да ме разбира както иска, ако може да издържи да не вижда дъщеря си толкова време, ок, нека си влачи тъпите майстори, докато си иска. Аз вече нямам нерви, вярвайте ми. То бива кротък човек, ама като моя мъж друг няма, не може една дума на криво да каже на някой. Сакън, да не се скара на някой майстор. Обаче наистина, по-добре да не отида аз на море, но докато не свърши тъпия ремонт няма да мръднем от тук. Това е, писна ми да кимам разбиращо, колко би тежъ ремонта и как бачкали по цял ден, като на ден слагат по 3 плочки на банята и са до там, все някакво оправдание има.
С първата бременност, не ми се е случвало такова нещо..... При някой от вас ,нещо подобно
снощи като застанах пред огледалото се оплаших от това което видях
имам стрии.до сега никога съм нямала а уж се мажа с крем който ми е препоръ4ан от аптеката.направо ще се побъркам.какво да правя
засега са само по дупето ама е много грозно.дали като родя и ще из4езнат при упорито мазане.снощи 4ак се разплаках а мъжо ми се смее 4е пла4а за глупости
знам 4е това е за сметка не бебо ама не се 4увствам добре
моля ви кажете какво да правя