Топло лято идва вече, расте ДЕКЕМВРИйското човече ! {тема 4/2020}

  • 28 220
  • 768
# 180
Страхотни коремчета и мами! Infinity , много добре ти стои ! Аз си имам апетит, направо не знам как ще я карам до края, като вече почти 2 кг ми тежат.... коремчето последните две седмици започна да личи, а  гърдите ми ще се пръснат
Виж целия пост
# 181
Оххх, да - апетитът ми е също огромен. Бах писала, но си е напрсво мъчение да не ям на всеки 30 мин.
Спирам се, но постоянно съм гладнааа. 🤪
Виж целия пост
# 182
Нормално е да ни понатежава вече. В момента всичко в нас /бебе, плацента, околоплодни течности, матка и т.н./
е около 1 кг. Flushed

Сийлов, както си решиш.
Аз сега ще правя ранна ФМ в 18г.с.+0 и после в 21г.с.+3 ще правя втора ФМ.
еллина, защо не си го ползваш, стои ти супер.
Сега ме подсещаш, че трябва да го пробвам моя, не знам дали горнището ще ми стане... Гърдите ми нямат спирачки - онзи ден взех новия сутиен чашка С /а попринцип съм В/. Flushed

От 2 дни пускам музика на беб. В ютуб има страхотни сетове. BlushNotes
Виж целия пост
# 183
Рейвче, в коя седмица си?
Моята ФМ е чак за 27.07, а сега съм 17+6, та се чудя да не е прекалено късно, въпреки че вчера бях на ЖК и ми казаха да е след 25.07.
Виж целия пост
# 184
Силвия, в 17г.с.+5 съм.
Точно на 27.07 съм и аз на
втората ФМ. Blush
Забравих да ти честитя синичкото. Blue Heart
Виж целия пост
# 185
Мале чувствам се толкова изостанала, вие вече на 2ра ФМ ще ходите, а моята ще е чак началото на август към 19 г.с. Sweat Smile
Инфинити, ролкята ти е супер, Елина твоя бански също, стои ти идеално. Аз мислих за цял бански това лято, ама съм по-висока и никога не са ми били удобни и не са ми стояли добре.. сега гледам, че са модерни по-ретро долнища с висока талия, мисля такъв да пробвам.
Виж целия пост
# 186
Джена, и аз имам същи проблем с целите бански, за да ми е ок на дължина, трябва да взема L размер, а дори и сега ми хлопа навсякъде. Не че не съм си купила два цели М размер 😂 Когато работиш в магазин за бельо и бански, малко се пристрастяваш. Сега обаче вече почти нищо не ми става 😂
Виж целия пост
# 187
Какви са тия ретро долнища, няма ли да стяга на тумбака баш Thinking
Виж целия пост
# 188
ellina90, момиче изглеждаш перфектно 😍
ПП: Имаме същите тапети на едната стена в хола Sunglasses

Относно апетита, момичета вниманавайте Heart
Миналата година, с първата ми бременност, първият триместър ми се падаше декември-март. По това време спрях да ходя на работа и си останах в нас да "мътя". Работата ми е изключително стресова и напрегната - юрист съм и АГ ми предложи да се скрия от грипа.
Тааааа, помня как пекох по 4-5 сандвича с масло, козе кашкавал и шарена сол на ядене (и в момента даже ми се пълни устата със слюнка). Следях се във Щерев и никой и не коментираше килограмите ми до началото на май месец. Тогава направиха промени и стана така, че не можех да продължа да се следя при моята АГ, защото за напред тя ще извършва само арт процедури и няма да следи бременност Astonished
Така, в пети месец се разтърсих за нов доктор, който да ме следи. И попадам аз (с връзки) при шефа на патологията в Шейново. Никога няма да забравя първото нещо което ми каза, защото страшно ме афектира "Как може да си качила 10 кг до 5 месец, ти добре ли си, толкова се качва за цялата бременност!? Ти до края ще се търкаляш, да не говорим за здравето на детето."
Тогава само си мислех как да изляза от кабинета на този грубянин час по-скоро. Да, обаче малко след това ми сложиха диагнозата гестационет диабет и започнах стриктно да следя какво ям.
И да знаете, че най-много кг се качват накрая в последния триместър.
В крайна сметка се оплътних с едни 20 кг, висока съм 180 и преди да забременея бях 71. Влязах да раждам с визията на млад тюлен и да ви кажа много трудно се свалят килограми.
Супер разочарована бях и когато след всички приказки на приятелки как още в болницата се сваляли едни 10кг, се меря на кантара и установявам, че съм свалила едва 4 JoyJoyJoy
Още, докато се кърми, заради завишения пролактин е по-скоро изключение да се отслабне, качват се още кг.
Така че, момичета, моят изстрадал съвет е да наблягаме повече на месо и зеленчуци Heart
Виж целия пост
# 189
Аз съм съм с половинки и ми е супер удобно, че през половин час ходя до WC и ако трябва всеки път да свалям всичко...., но пък коремчето не е на слънце с цял бански, което май е по-добре. Моето го крия и маца постоянно с фактор 50ц но слънцето тази година е ужасно коварно, всички около мен са като раци
Виж целия пост
# 190
Момичета, как сте? Голямо затишие настана в нашата тема, почти не пишем.
При мен няма нищо вълнуващо, след точно 1 седмица съм на преглед. Сега в 14 г.с. като че ли мааааалко ми се подава коремчето, ама към следобяд чак, а на сутринта се е прибрало Grinning в тази жега пуснах климатиците на студено и не спирам да кихам, обаче при всяко кихане такова опъване усещам долу в корема, направо все едно нож ми забиват.
Аз като усетя че ще кихам се свивам на топка, така не боли, иначе наистина как реже понякога...
Виж целия пост
# 191
Ето един калкулатор за теглото.
Виж целия пост
# 192

Ето това е моят калкулатор, супер либерален JoyStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 193
Рейв, ето за такъв бански говоря като модел.
Относно килограмите аз доста ги следя, за сега съм +/- 500 гр до 1 кг, всеки ден е различно. Във втория триместър е нормално да започне да се качва, но по малко. Като си помисля, че като съм накрая ще има толкова празници и поводи за ядене... ужас направо Sweat Smile
Виж целия пост
# 194
Рейв, мерси за калкулатора! Сега съм 66кг. Поуспокоих се, че не съм прекалила с килограмите за седмицата, в която съм 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия