Топло лято идва вече, расте ДЕКЕМВРИйското човече ! {тема 4/2020}

  • 28 221
  • 768
# 150
Здравейте, момичета. Имам леки притеснения, относно моите нови приятели-гъбичките. Grinning 🙉 Вчера хофих при докито, изписа ми крем, глобули и отделно 2 пъти по 2 хапчета. А пстанах с впечатлението, че вие само глобули слагате и ми се стори леко драстично моето. Утре съм на преглед при втория, при когото ходя на часно,мисля да се консултирам и с него, но не знам сега да изчакам или да ги започн, и после ако се наложи да ги спра...
Виж целия пост
# 151
Какви са прахчетата, може да е нещо за микрофлората и да е полезно.Иначе глобули и крем не е драстично. Аз преди да се лекувам с глобули на своя глава се мажех с крем,че не издържах. А сега лечението ми е вече 15 ти ден......с глобули. Не е драстично твоето.
Виж целия пост
# 152
И моята АГ изписва по принцип повече неща  .  Сега , ако отида и имам , вероятно ще съм същата като теб . Какво ти изписа твоя док ?
Виж целия пост
# 153
Хапчетата са Макмирор, а крема и глобулите са Клотримазол

 
Какви са прахчетата, може да е нещо за микрофлората и да е полезно.Иначе глобули и крем не е драстично. Аз преди да се лекувам с глобули на своя глава се мажех с крем,че не издържах. А сега лечението ми е вече 15 ти ден......с глобули. Не е драстично твоето.
[video][/video]
Виж целия пост
# 154
Макмирор са глобули,вагинално се слагат...едни жълти на цвят са. Аз слагам такива 12 дни. Трябваше да попиташ кои глобули да слагаш първо,явно ти е изписал два вида.Аз слагах преди макмирора еднократна глобула Залаин,и след три дни почнах Макмирор.
Виж целия пост
# 155
Не., това са Макмирор таблетки 2 таблетки по 200 мг

 
Макмирор са глобули,вагинално се слагат...едни жълти на цвят са. Аз слагам такива 12 дни. Трябваше да попиташ кои глобули да слагаш първо,явно ти е изписал два вида.Аз слагах преди макмирора еднократна глобула Залаин,и след три дни почнах Макмирор.
Виж целия пост
# 156
Лали, а твоето детенце на колко е ?
Харесва ми идеята за породени деца, или на близка възраст... Трудно е за майката, но пък те растат заедно и са на една вълна. Blush
Ава, какви са тия снимки бе момиче, още първата ме впечатли как беше замъглила всичко, а сега това... твоето дете май постоянно ще е с някакви професионални фотосесии. Grinning
милитта, браво на теб, напълно си заслужи първата покупка след толкова притеснения... Two Hearts
Да покажа и аз нашата. Blush
Изпълнили сме поверието, а дано да проработи ! Joy

Виж целия пост
# 157
Мария89Не знаех,може и да има на таблетки. В такъв случай си слушай доктора или ако се притесняваш го питай пак не е ли много Виж какво ще кажат и утре
Аз така от сто мнения сега не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 158
Rave, много обичам да снимам и дори сега съм се кротнала малко...все по-рядко го правя, но ако нямате нищо против, мога да ви споделям от време на време снимчици...Имам огромна поредица на изгревите от времето, когато бягах сутрин и живот и здраве, ако се чувствам добре есента, ще си ходя на разходки с цел заснемане на изгрева. Simple Smile))) Heart Eyes
Виж целия пост
# 159
Здравейте отново, мамиии,

Благодаря ви за прекрасните съвети, вашите мнения, това значи много за мен. Страхотни сте!!
Първо - не трябваше всичко да споделя на моят мъж, прави сте - така ще го настроя срещу нея, а той толкова я уважава. Сега е бясен за налагането й, а тя не знае, че му споделих за разговора ни. Вече ще си подбирам думите пред него.

Второ - кумовете си остават. Кръстниците ще бъдат сестра ми и приятеля й.

Трето - нямам търпение да дойде прегледа, който е на 02 юли, нямамммм търпениеее, че съм в 4 - ртия месец и искам да видя порасналото бебче. Нямам търпение да разбера най - накрая пола, че ми казват предполагаем пол: първо момче, след това момиче. Усещам леки придръпвания от време на време, много ми е хубаво. На 16 юли съм на скрийнинг и фетална, тук мъжа ми ще дойде и за първи път ще го види.

Поздрави Heart
Виж целия пост
# 160
Форевър, страхотно, че сте се разбрали , важното е да има положителна развръзка! Успокой се сега и си гали коремчето, ще дойде и прегледа!
Виж целия пост
# 161
rave на 10 месеца е бъдещата кака. Живот и здраве година и четири месеца ще им е разликата.
С мъжът ми решихме, че сега сме на "др*сливата вълна" Joy, а след някоя и друга годинка не знам дали ще ми/ни се минава отново през това. В момента съм на 31, той на 37, а бременностите ми не са леки.
За покупките - нищо не съм взела все още, тъй като, ако бебока се окаже момиче ще има да износва от каката, а и честно казано същата участ го чака и ако е момченце хахаха
Виж целия пост
# 162
rave на 10 месеца е бъдещата кака. Живот и здраве година и четири месеца ще им е разликата.
С мъжът ми решихме, че сега сме на "др*сливата вълна" Joy, а след някоя и друга годинка не знам дали ще ми/ни се минава отново през това. В момента съм на 31, той на 37, а бременностите ми не са леки.
За покупките - нищо не съм взела все още, тъй като, ако бебока се окаже момиче ще има да износва от каката, а и честно казано същата участ го чака и ако е момченце хахаха
Лали обнадеждаваш ме,те ще растат заедно!Синът ни е на 1г. и 10 месеца и излизането с него е трудна работа...тича,излиза от триколката,плаче,вече и удря за всичко е "не",налага се и да го нося.Изпитвам чувство за вина,че понякога забравям за бебето.Страх ме е как ще се справям с двете деца.Оплаках ви се,извинявайте!Покупки никакви не правя ще ползва всичко от бате.А като знам как обикалях магазините със списък в ръка предишния път...
Ава страхона снимка!
Виж целия пост
# 163
Да се похваля, купих първото нещо за бебето оо
Боровинка, при кой лекар ще раждаш?
Форевър, стягай си хората, че започнат ли от сега лошо Sad
При д-р Борислав Иванов
Виж целия пост
# 164
Здравейте. Днес ми е едно хубавооооо. Добре ми се отрази морето.
И аз ще съм много постна в покупките. Аз дрехи не съм запазила, но на племенницата,  която е на 2,5 ще ги износваме, но имам всякаква "техника", като колички, шезлонг, проходилка, стол за хранене, помпа, бебефон и матрак.
Много започнах да раста.....не знам какво ще стане след 2-3 месеца, като кораба майка ще бъда. Следващата седмица съм на фетална. Все още не усещам беба, но и тя на прегледите е все една спокойна. Първото винаги на прегледите много подскачаше и се въртеше, та и от 15-16 седмица започнах да я усещам. Тази фъстъчка е пълна нирвана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия