Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 739
  • 2 647
# 1 200
Здравейте, къде се пишат тези отзиви за bosh?
Виж целия пост
# 1 201
https://www.moreni.bg/ Има вече информация за играта на Морени в сайта!
Виж целия пост
# 1 202
Утре ще обикалям, каменица нова не видях.Взех си пицата от зайците, Чичоне, никакъв проблем с кода и в заведението.За 10 мин стана и я взех и отпрашихме.Много вкусна!
Виж целия пост
# 1 203
Напоследък в заведение( малък град) виждам кола в стъклени бутилки, които имат етикет с кодове за игра в май спаркс/вайбър( не пише дати).Някой знае ли нещо? Струва ми се , че не са стари партиди- срок на годност септ/окт.
Големи коли без захар с бели капачки за Е-маг , взех от Лидъл /Дружба /София .След 5-6 неуспешни опита за ваучер , сега имам два кода , които се чудя дали /кога да регистрирам...
Честито на всички спечелили от Метро и КК !Със здраве да си използвате наградите !
Виж целия пост
# 1 204
Дени, от стъклените коли, кодовете бяха за очила, чанти май имаше също, но не съм сигурна, отдавна свърши играта. Колата има дълъг срок на годност, в момента ближа една бутилка 500мл. в срок до 01.01.21
Виж целия пост
# 1 205
Имам един код за Бургаско. За който ми пише пръв ЛС е.
Виж целия пост
# 1 206
Честито на всички за хубавите награди!
Днес в Кауфланд взех за последно 4 бири да се пробвам за чадър, като взех една повече, ако се падне кенче. Е познайте, паднаха ми се 4 кенчета. С тази игра приключвам така: от около 250 езичета, в семейството пием доста бира и като почудо на мъжете доста им харесва, от които около 60-70 са бири награда. Много исках някоя от големите награди, но не ми се паднаха. За утешителна награда съм с две чанти, сега ще се чудя за какво да ги разменя. То като цяло за последните 2-3 месеца освен футболната награда от прингълс само това ми е. А участвам и участвах почти навсякъде.
Виж целия пост
# 1 207
ма ко , благодаря ! Странно ми е , че пише вайбър - там дори не съм наясно как мога да прибавя контакт на спаркса...
Виж целия пост
# 1 208

Сори за гадната снимка.
Виж целия пост
# 1 209
Момичета пратих ви кодове за Бургаско на лични.
Виж целия пост
# 1 210
И аз моля за 2 кода бургаско, утре връщам кодове за Мy Sparx.
Виж целия пост
# 1 211
Бързо нападайте плажните кърпи на Бургаско има още 2 а има само 10 минути чантите и чадърите вече за изчерпани!!!
Моите кодове се изчерпаха и не мога повече но вие давайте.
Виж целия пост
# 1 212
А за камерите и лодките как минава тегленето? И то ли е на момента?
П.с. За бургаско питам
Виж целия пост
# 1 213
А за камерите и лодките как минава тегленето? И то ли е на момента?
П.с. За бургаско питам
Утре е последното теглене на 2 броя надуваема лодка и 5 броя екшън камера.
Виж целия пост
# 1 214
Имам регистрирани сигурно вече двеайсетина кода в Спаркса и нито един ваучер за Емаг......
Ще се включа в играта за робота на Лидл.За последно.......Те нещо не ме обичат Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия