Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 739
  • 2 647
# 1 230
Аз също си взех книгата от розали, но от пощата.
Виж целия пост
# 1 231
Своге са обявили победителите мрън мрън мен ме няма дано ме изберат за телевизора поне 😁😁
Виж целия пост
# 1 232
И при мен така стана.Променяш начина на плащане, не начислява 2лв.
Виж целия пост
# 1 233
Пристигнаха тигана и тендежарата- ей така се опакова,евала. Grinning
Виж целия пост
# 1 234
Пристигнаха тигана и тендежарата- ей така се опакова,евала. Grinning

Честито.А аз какво да кажа,че съм събрала сигурно 10кв м от найлона🙈.И не го изхвърлям,а го събирам,ако нося нещо чупливо нанякъде да ви влезе в употреба.
Виж целия пост
# 1 235
Ма ко аз какво пиша?
Виж целия пост
# 1 236
Да ви споделя как вдигнах Спиди и Рапидо под пара. В понеделник направих поръчка от Емаг до офис на Спиди, като преди това Рапидо трябва да я закарат до там. От вторник следобяд при проследяване ми изписва, че от Рапидо я подготвят за адрес. Викам си, добре. Отивам вчера в Спиди сутринта - няма пратка. Привечер им звъня - на вашия номер нямате регистрирано нищо. Сутринта пак звъня - същата работа. Обаждам се на Рапидо - пратката ви е в Спиди. Вече изнервена преди малко стигам в офиса и отново ми казват, че на този моб.номер няма пратка. Добре че служителят се сети да търси по имена - оказа се, че не знам по каква причина поръчката е на стария ми номер, който не ползвам от поне три години, съответно никога не съм поръчвала от Емаг с него. Как стана тая работа - не знам.

В Своге и мен ме няма. Надявам се на Глисс и Роден край, с по три бележки съм.
Виж целия пост
# 1 237
Снощи си направих първата си поръчка в ЕМАГ за 29,98 с наложен платеж и ваучер. Даже имам смс за - 0.01 дължим сума към Еконт 🤣

Виж целия пост
# 1 238
Ох ще пощурея с тоя Емаг.
Натъманих продукт + доставката за точно 30,00 лв.
Въведох ваучера и поръчката стана 0,00 лв.
Избрах си адрес, всичко точно.
После ме накара да платя с карта или наложен платеж.
Наложения платеж нали има такса и си викам айде с карта. Изписа, че е приета поръчката.

Преди малко ми звъни една госпожа да ми се кара, че не съм си била платила поръчката и няма да я изпратят ако до 24 часа не я платя и съответно ще анулират артикулите, които съм поръчала.
Хубаво де, аз й обяснявам, че няма какво да плащам, защото ползвам ваучер и съответно поръчката ми е 0 лева, как с карта да платя 0 лева?!?! И ми вика не ме интересува и ми затвори.
Просто съм потресена.
Сега да я чакам ли тая поръчка или съм изгоряла с ваучера....

И аз като теб 29.98лв( продукт + доставка), но дадох НП 2лв след като прочетох поста ти. На 20  - ти чакам доставката и има за доплащане 1.98лв.
Виж целия пост
# 1 239
Ох ще пощурея с тоя Емаг.
Натъманих продукт + доставката за точно 30,00 лв.
Въведох ваучера и поръчката стана 0,00 лв.
Избрах си адрес, всичко точно.
После ме накара да платя с карта или наложен платеж.
Наложения платеж нали има такса и си викам айде с карта. Изписа, че е приета поръчката.

Преди малко ми звъни една госпожа да ми се кара, че не съм си била платила поръчката и няма да я изпратят ако до 24 часа не я платя и съответно ще анулират артикулите, които съм поръчала.
Хубаво де, аз й обяснявам, че няма какво да плащам, защото ползвам ваучер и съответно поръчката ми е 0 лева, как с карта да платя 0 лева?!?! И ми вика не ме интересува и ми затвори.
Просто съм потресена.
Сега да я чакам ли тая поръчка или съм изгоряла с ваучера....

И аз като теб 29.98лв( продукт + доставка), но дадох НП 2лв след като прочетох поста ти. На 20  - ти чакам доставката и има за доплащане 1.98лв.
Ох ще пощурея с тоя Емаг.
Натъманих продукт + доставката за точно 30,00 лв.
Въведох ваучера и поръчката стана 0,00 лв.
Избрах си адрес, всичко точно.
После ме накара да платя с карта или наложен платеж.
Наложения платеж нали има такса и си викам айде с карта. Изписа, че е приета поръчката.

Преди малко ми звъни една госпожа да ми се кара, че не съм си била платила поръчката и няма да я изпратят ако до 24 часа не я платя и съответно ще анулират артикулите, които съм поръчала.
Хубаво де, аз й обяснявам, че няма какво да плащам, защото ползвам ваучер и съответно поръчката ми е 0 лева, как с карта да платя 0 лева?!?! И ми вика не ме интересува и ми затвори.
Просто съм потресена.
Сега да я чакам ли тая поръчка или съм изгоряла с ваучера....


Здравейте 😊 и при мен се получи така, но аз дадох плащане с карта и всичко е наред.
Виж целия пост
# 1 240
Аз съм леко разочарована от Емаг относно втората поръчка, храната за кучето ми...
Поръчах 6х800 гр консерва, но у дома гледам, че са 6х400....
И понеже на опаковката пише 6х800, а те видимо не са от големите, обаче нямаше как да сд убедя, ако не разкъсам опаковката и да извадя една...
Не ми се занимава с връщане, защото кучинка само като ги видя полудя и й дадох да си хапне Grinning
Обаче странното е, че тази пратка нямаше преглед, а вчерашната в Еконт имаше....
И да си знаете, искайте си опция преглед.
Виж целия пост
# 1 241
Жалко че не може да използваме ваучера за Емаг, за разопаковани продукти Sad
Виж целия пост
# 1 242
За мен най-големият минус на ваучерите, е че след като може по 3 бр. на човек, защо да не може в Емаг наведнъж да ги ползваш. Та всяко нещо да му плащаш доставка и 2 лв. такса обработка, аз не обичам да плащам с карта онлайн. Ок, направи ограничение, да не използваш 10 ваучера наведнъж, ама под 100 лв., за мен трябваше да може. Много ме разочароваха!
Виж целия пост
# 1 243
За мен най-големият минус на ваучерите, е че след като може по 3 бр. на човек, защо да не може в Емаг наведнъж да ги ползваш. Та всяко нещо да му плащаш доставка и 2 лв. такса обработка, аз не обичам да плащам с карта онлайн. Ок, направи ограничение, да не използваш 10 ваучера наведнъж, ама под 100 лв., за мен трябваше да може. Много ме разочароваха!
Аз им писах мнение относно обслужването и споменах за таксата при плащане в брой. Аз също не обичам да плащам с карта онлайн. Цитирам отговорът им:
Благодарим Ви за споделената обратна връзка, ние ценим изключително много мнението на клиентите ни.

Във връзка с Вашето запитване, бихме искали да Ви уведомим, че обработката на плащания в брой от куриерските компании изисква допълнителни разходи от страна на еМАГ. Това са разходи по обработка на плащания в брой, които дружеството заплаща на куриерските фирми срещу техните услуги по събиране и обработване на плащания в брой. За дълъг период от дейността си, еМАГ покриваше тези разходи за своя сметка, но от първата седмица на м. Февруари 2020 г., беше взето решение на групово ниво, и в България, по подобие на други страни, където групата на еМАГ оперира, да бъде въведена такса за обработка на плащания в брой.

 Напомняме Ви, че такава такса за обработка на плащане в брой не се дължи при заплащане на поръчките с банкова карта при момента на завършване на поръчката или при плащане чрез Ecredit.
Виж целия пост
# 1 244
Аз плащам де що може с карта. Не обичам да държа пари в брой и почти никога нямам повече от 50лв в себе си.
Моята поръчка вече е пристигнала в офиса на работа , само дето мен ме няма там. Утре ще видя какво съм си поръчала Joy Разликата от 6лв доплатих с карта. Очаквах и поръчката да пристигне утре, но изненада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия