Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 739
  • 2 647
# 2 460
Да рапортувам тук, че доста хора ме попитаха. Калъфче за чадъра на Бургаско намерих в Джъмбо в Джъмбо Плаза. 125 см. - 2.99лв бял на цвят от някакъв страшен изкуственяк като плат, но според мен ще върши работа. Още веднъж благодаря за бързата реакция!
Виж целия пост
# 2 461
Вижте как се дублират номерата.Или има бъг или и тука почнаха измамите.
Виж целия пост
# 2 462
1. Направете онлайн-поръчка от Хепи Доставка (за град Бургас) чрез сайта https://dostavka.happy.bg или мобилното приложение през периода на играта и може да спечелите ваучер на стойност  50лв. за Лазерен център Anitta:
https://dostavka.happy.bg/bg/terms_games/i/anitta

2. Направете онлайн-поръчка от Хепи Доставка чрез сайта https://dostavka.happy.bg или мобилното приложение през периода на играта и може да спечелите Протеинови барчета Nature Valley:
https://dostavka.happy.bg/bg/terms_games/i/protein
Виж целия пост
# 2 463
Нов ваучер от зайците.
Твърде много условия има обаче, лично няма да се възползвам. Погледнете ако искате (за София е).

Виж целия пост
# 2 464
Да, на Каменицата доста номера са дублирани.
Виж целия пост
# 2 465
Хей, кажете някакъв час на Каменица... вече над 60 кода и нямам 50 лв, направо срамота.
Виж целия пост
# 2 466
Докога е играта на нестий? В Лидл е на промо цена от 07.08 а си мисля че играта е до по-рано.
Виж целия пост
# 2 467
skk007, до 16.08.
Виж целия пост
# 2 468
Имам бележка, на която има и Старопрамен, и Емека. Сега се чудя на коя от двете игри да я регистрирам, на Емека по - хубави награди, но и много по - малък шанс. Как процедирате в такива случаи?
Виж целия пост
# 2 469
Имам бележка, на която има и Старопрамен, и Емека. Сега се чудя на коя от двете игри да я регистрирам, на Емека по - хубави награди, но и много по - малък шанс. Как процедирате в такива случаи?
Регистрираш и на двете. Ако спечелиш, даваш копие и оригинал за сравнение. Успех !
Виж целия пост
# 2 470
Вижте как се дублират номерата.Или има бъг или и тука почнаха измамите.
Аз пък сега гледам, че от твоята снимка до моята са раздали само 5 награди за 3 часа :/ Надявам се да е бъг, няма как да има толкова повтарящи номера
Виж целия пост
# 2 471
За какви чаши на Мики Маус стана дума по-рано?
Продават ли се или се печелят по някакъв начин?
Виж целия пост
# 2 472
За какви чаши на Мики Маус стана дума по-рано?
Продават ли се или се печелят по някакъв начин?
Продават се по 3 лева, ако си пазарувала над определена сума, иначе може и на по-висока цена да се вземат без условия за покупка. Пропуснах да купя, защото имам мания за чаши и купя ли една ще искам още 5, а комплекта излиза 18 лева.Преди, когато бяха подарък или за левче доста пазарувах в Била, сега ходя с определена цел - примерно днес търсих Каменица, но нямаше и там с промо етикет.
Виж целия пост
# 2 473
Хей, кажете някакъв час на Каменица... вече над 60 кода и нямам 50 лв, направо срамота.
Както казах снощи пробвайте от 00.00ч до 00.04 ч всяка вечер дава тогава и след това също до и 00.30 ч на всеки 5 минути дава.
Пс. В 00.01.05 ч даде 50лв и снощи даде в 00.01.08ч
Виж целия пост
# 2 474
Сега в 0:01 регистирах и нищо Neutral Face
Явно съм голям карък. 😬
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия