Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 736
  • 2 647
# 2 520
Хед енд шолдърс имат публикувани печеливши.
Тези с ххх са ми най-сладурски
Виж целия пост
# 2 521
Метро кога ще обявят печелившите от второто теглене?
Виж целия пост
# 2 522
От утре почва играта на Морени миналата година според мен беше нагласена от начало защото на 1 август в 00.03ч вече имаше 32 победителя колкото бяха за ден и според мен няма как за 3 минути да се регистрират 5 кода и веднага да спечелиш но да видим тази година как ще е .
Виж целия пост
# 2 523
Имам един код за колата и се чудя дали да го регна дега. Довечера може и да съм заспала.
Виж целия пост
# 2 524
От утре почва играта на Морени миналата година според мен беше нагласена от начало защото на 1 август в 00.03ч вече имаше 32 победителя колкото бяха за ден и според мен няма как за 3 минути да се регистрират 5 кода и веднага да спечелиш но да видим тази година как ще е .
А дали ще стартира утре?Питам,понеже е събота,а знам че в неработните дни не стартират игри.
Виж целия пост
# 2 525
Имам един код за колата и се чудя дали да го регна дега. Довечера може и да съм заспала.
През деня, вечерта, през нощта... по всяко време пробвам и нищо не дава
Виж целия пост
# 2 526
    [/list][/video][/url]
    Хей, някой помни ли последната игра на Зора? Мисля, че беше до 20 и някой си като дата..
    Виж целия пост
    # 2 527
    Имам един код за колата и се чудя дали да го регна дега. Довечера може и да съм заспала.
    През деня, вечерта, през нощта... по всяко време пробвам и нищо не дава
    Преди малко и аз 2 кода и отново разбира се опитай пак.
    Виж целия пост
    # 2 528
    На някой да му е познат този номер: +359988150200?
    От сутринта два пъти звъни и двата пъти не можех да вдигна. Пробвах да върна обаждане, но дава само свободно
    Виж целия пост
    # 2 529
    На някой да му е познат този номер: +359988150200?
    От сутринта два пъти звъни и двата пъти не можех да вдигна. Пробвах да върна обаждане, но дава само свободно

    Излизат ми с този тел: CRC България - някаква фирма за химически продукти и Комисия за регулиране на съобщенията.
    Виж целия пост
    # 2 530
    За играта на Морени миналата година веднага след полунощ регистрирах кодовете за мен и ММ и двамата спечелихме слушалки. Не мисля, че е нагласена. Вероятно и други са регистрирали веднага.
    Виж целия пост
    # 2 531
    Регнах кода на колата и нищо. Мрън!
    Виж целия пост
    # 2 532
    Преди малко и аз получих продуктов пакет от Своге.Много са бързи,спечелих миналата седмица.
    Виж целия пост
    # 2 533
    Снощи по някое време още една раница от Туборг уцелих, надявах се на колонка, че у нас се ползват, да има резерви. Имам още кодове, разменям за такива на Каменица. За Емаг имам около 50 кода и тях разменям, че от там нямам особено желание да пазарувам, а и вече имам 2 ваучера. Тези, които искате ваучери, предполагам, че в края на играта ще започнат по-често да се падат. До сега беше така и за ФД и за СД и никога не са свършвали ваучерите много време преди да свърши играта. Има седмица до края.
    Във Фантастико има игри със скреч карти на карлсберг (не запомних наградите), нестии за калъфа и верея.
    При нас и в по-голямата Била нямаше кенове каменица с играта, от старите беше всичко. А във Фантастико има и от старата игра за телефоните, така, че внимавайте
    Виж целия пост
    # 2 534
    И моя пакет дойде, аз също за една седмица гхо получих
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия