🍀 КСК 2020 - July morning! 🍀

  • 350 175
  • 725
# 645
Свободни места в ТУ София
Виж целия пост
# 646
Само че не се знае колко места има.
Но това е без значение.
Специалността на щерката не е обявена, там се влиза с изпити по рисуване.
И компютърните специалности ги няма.
Все пак е възможност за някой, останал извън класиранията.
Виж целия пост
# 647
Снощи сънувах даже, че са ме приели в книгоиздаването, даже първоначално нещо се беше бъгнала системата и ми пишеше 'комуникационен мениджмънт' и си викам 'Ама аз тази специалност не съм я писала, защо в нея са ме приели' 😂
Виж целия пост
# 648
Само че не се знае колко места има.
Но това е без значение.
Специалността на щерката не е обявена, там се влиза с изпити по рисуване.
И компютърните специалности ги няма.
Все пак е възможност за някой, останал извън класиранията.
И други специалности липсват в списъка. според мен това значи, че са се запълнили местата и няма свободни.
Виж целия пост
# 649
Те сега тепърва ще записват след второ класиране, явно си знаят за кои специалности принципно им липсват кандидати и си ги обявяват.

Иси, на мен ми звучи добре това книгоиздаване. Примерно в Пловдив има доста издателски къщи и печатници, но наистина не знам какви биха били възможностите за реализация.
Аз съм работила в библиотека и много съжалявам за тази работа, за контактите с хората. Но финансовата страна на въпроса и неразбирателството с шефката ме накараха да сменя работата.
Виж целия пост
# 650
When you try your best and don't succeed...
Ей тая песен описва отлично живота ми в последните 2 месеца :')
Виж целия пост
# 651
Ние сме в дилема. В ТУ е приета КСИ и в СУ компютърни науки.
Виж целия пост
# 652
Иси, какво стана с второто класиране? Heart
Виж целия пост
# 653
Иси, какво стана с второто класиране? <3
Нищо Simple Smile
Виж целия пост
# 654
Приет на второ класиране фармация. И при нас почва чуденето.
Виж целия пост
# 655
When you try your best and don't succeed...
Ей тая песен описва отлично живота ми в последните 2 месеца :')
Без пораженчески мисли.
Не знаеш кое е за добро. Има и следващи класирания, има и следващи КСК. Няма да се отказваш.
Виж целия пост
# 656
Ако имате достъп до минималните балове на второ класиране, може ли да ги споделите!
Виж целия пост
# 657

               №   Специалност   Форма на обучение      мин.Бал   
Минимални балове второ класиране- мъже
Журналистика, Редовно , мин. бал 22.56            
Връзки с обществеността, Редовно, мин. бал22.20   
Туризъм, Редовно, мин. бал 22.29   

Виж целия пост
# 658
Ако имате достъп до минималните балове на второ класиране, може ли да ги споделите!
Фармация първо класиране мъже беше 29,8. Сега е 29,16
Химия   Редовно                 24.00   13   16.35   
4   Археология   Редовно   21.47   15   17.28   
5   Право   Редовно          21.91   156   21.72   
6   Геология   Редовно   20.00   7   13.68   
7   Теология   Редовно   18.00   15   15.63   
8   Журналистика   Редовно21.91   20   22.56   
9   Теология   Задочно   18.00   15   15.03   
10   Журналистика   Задочно21.91   6   22.34
Виж целия пост
# 659
Ако някой знае, може ли да сподели как се участва в трето класиране в  СУ . Синът е приет не по първо желание, на второ класиране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия