Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 80

  • 88 753
  • 752
# 660
Ели  HugМного свежа реклама ,а Елчин е наистина като момиченце-сладка,жизнерадостна и красива Heart





и гифче с кадър от предишната и новата реклама за  мобилното приложение .



Доколкото разбирам в последния кадър от финала на 1 сезон на "Великите Селджуци"ни показват султан Алпарслан .Е в гръб е де ама е той. Simple Smile

https://twitter.com/ibrahimeren/status/1399424494461239296

Баръш е харесал тази снимка в инстаграма на режисъора.



Виж целия пост
# 661

Виж целия пост
# 662
   
Честит 1 юни на всички малки и големи деца !  



Виж целия пост
# 663
Баръш в подготовка за султан Алпарслан, какво име само

Barış Arduç yeni sezonda TRT1’de yayınlanacak olan ve Selçuklu Devleti’nin kuruluşunu konu alan dizide, devletin kurucusu Sultan Alparslan’a hayat verecek. Barış Arduç’un dizi için hazırlıkları devam ediyor.

Виж целия пост
# 664
   
Ели  мерси за новите снимки Flowers Hibiscus
Баръш се подготвя много сериозно за ролята на султан Алпарслан.
От спортния клуб.





И нещо красиво от Елчин  Simple Smile

Виж целия пост
# 665
Ени. Hug

Баръш освен, че се подготвя за участие в сериала сериозно, но е сключил договор за реклама. Ще му партнира Мелис Сезен.

От Бирсен е инфото:
Barış Arduç’un reklam yüzü olacağı Turkcell ile Melis Sezen de anlaşma imzaladı. Reklamlarda Barış Arduç’a Melis Sezen’in eşlik edeceği konuşuluyor.
Виж целия пост
# 666

Преди  6 години на тази дата се излъчва 1 епизод на "Любов под наем".Как върви времето само  . ЧРД  ЛН  





https://youtu.be/qBBIKdD2fo8

Тези дни в туитър се завъртя информация ,че интернет сериала на Баръш "Клуб" ще започне през септември месец по Нетфликс ,но доколко е достоверно  това  не знам.

Виж целия пост
# 667
Здравейте!
Ени, Ели, Данче,

Благодаря ви, ама много за това което сте публикували в темата.
Много се радвам за Баръш, че снима и реклама и нов сериал, освен "Клуб". Ще ги чакам и двата, защото както знаете той ми е любимец. Много му отива, яхнал белия кон. Ще бъде красив султан. Не знам какъв ще е сюжета, но нещо тези султански теми не ми допадат.
Дано и Елка започне да снима и тя ми е любимка и ще и гледам бъдещите проекти, дано да са по-скоро.
Чудесно е, че споменавате РД на сериала "Любов под наем". Любим сериал и още преглеждам някоя серия и клипчета с тях. Лично много ми действат емоционално и ми създават настроение.  Обичам двойката Йомер-Дафне.
https://youtu.be/DznEOSRD1w4?t=1

https://youtu.be/pFH5e-ohEvY
https://youtu.be/EZrSjccDXV4

Хубава и спокойна неделя ви пожелавам!
Виж целия пост
# 668
Двойката Йомер- Дафне си е класика за турското романтично дизи. Баръш обаче стои перфектно до всяка хубава жена.
Ето например една хубава двойка, тя нежна той я допълва с впечатляващия си тембър.
Новата романтична реклама с Мелис Сезен ми харесва, дано ги съберат в сериал или пък филм

Виж целия пост
# 669
Ели  мерси ,че си ни донесла новата рекламка  
Ох емииии определено много добре стоят Мелис и Баръш един до друг и хич не бих имала и аз  против ако играят във филм или сериал заедно .
А ако султана е с този външен вид ,в смисъл с такава коса и брада ,чалмата ще е  определено по-лесна за преглъщане










Виж целия пост
# 670
Ени, Hug

И какъв поглед праааави Баръш, абе запазена марка.
Точно такъв ми липсва да го гледам от екрана- загадъчен, влюбено отнесен, чаровен.

И вече релаксира

Виж целия пост
# 671
Ели  
Баръш се справя  добре с рекламите ,някоя модна марка за лятна мъжка мода може  да вземе да го наеме да им рекламира  шортите  



с екипа на рекламата

 

и още нещо ново

Виж целия пост
# 672
Не са се усетили за шортите  Stuck Out Tongue Winking Eye GrinningЕ феновете са решили въпроса веднага.
Виж целия пост
# 673
Ели 
Още една красота  от рекламата без надписи този път.

Виж целия пост
# 674
Супер са като двойка. Супер!!!
Би им се получил тандема за по дълго време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия