Десетокласници 2020/2021

  • 38 760
  • 780
# 105
Благодаря за линка към изказването на Иво Христов.
Колко точно, ясно и спокойно казано е всичко. Съгласна съм.
Виж целия пост
# 106

    Добро утро!
   Почерпете се за здравето на маминия ми Убавец!Днес става на 16г - от 00.00ч започнаха хубавите изненади за него.
     ДНес от 10.00 е на изпит за дсд паралелка,стискайте палци!!!!Мълвата вече носи,че темата е вече изтеглена,и децата,които ходят при едната учителка на уроци я знаят.Сега,доколко е вярно,не е ясно.Но каквото и да е,ако е подготвен както трябва,това не би трябвало да го събори.
    Иначе ваканцува си наборът с пълна сила.Очертава се да има две партита за РД ,но хубавото е,че изобщо не ме занимава нито с организация, нито с финанси.В един миг ми изглежда толкова пораснал и поумнял и помъдрял,в следващия момент се дъни като дете в детската градина.
   Връщам се сега да изгледам клипчето и да се произнеса ,разбира се!
Виж целия пост
# 107
Марулета, да ти е жив и здрав. Според мен имаш отговорен син. Стискам палци за изпита. Дано се похвалиш с успех.
Виж целия пост
# 108
Марулетке, да е жив и здрав! Все такъв да ви е отговорен, да е щастлив и да сбъдва мечтите си!
Ще му стискаме палци днес.
Виж целия пост
# 109
Марулетка, да е жив и здрав наборът! Да е умен, разумен, все така отговорен и изпълнителен. И да има много късмет!
Стискам му палци, в момента "се пече" на бавния огън - дано му е леко и лесно Kissing Heart
Виж целия пост
# 110
Честит празник,Марулета.Да расте здраво,умно и работно момчето!
Виж целия пост
# 111
Марулетка, да ти е живо и здраво порасналото момче! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 112
Честит РД на наборчето, Марулета.
Да е здрав, да се сбъдват мечтите му и да ви радва!
Успех му желая днес!
Виж целия пост
# 113
Много здраве, късмет и стискаме палци днес за порасналото момче на Марулетка!
Виж целия пост
# 114
Благодаря ви!Обади се,свършили са-естествено темата за писане е била гадна.
Виж целия пост
# 115
Марулетка, честит да ти е рожденикът! Да е здрав и да сбъдне мечтите си! Стискам палци изпитът да е успешен! Hug
Виж целия пост
# 116
Марулетка, честит рожденик! Много късмет и здраве. Simple Smile Успех на изпита!

Мойта малката е приета 31во с Англ. и немски.
Традиционно, РУО София дремуцат със статистиката (освен, че и сайтът заби). Чакаме я да видим шансове за 35то немски/руски и за 133то комбинация руски/англ.
Не знам този руски дали не й повлиях аз да го пише...Rolling Eyes Малко съм разколебана...
Но и да остане на сегашното класирано място, сме доволни.
Виж целия пост
# 117
Марулетке, честит да е набора! Много щастие и късмет му пожелавам. И мечти, които да следва и постига!

Честито и на новата гимназистка на Free soul!
Виж целия пост
# 118
Марулетка, честито да ти е момчето. Все така упорит и успешен да е. Весел празник  и успешен днешен изпит!

Честито на приетите деца - нека сбъдват мечтите си!
Виж целия пост
# 119
Марулета, честит рожденик! Да е здрав и успешен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия