Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 66

  • 20 815
  • 761
# 60
Вместо да ме обвинявате бъдете благодарна, че не са се гаврили и с Вас. Лесно е така безсърдечно да обвиняваш хората от собствената си камбанария
Виж целия пост
# 61
Айде без драматизиране. Хората ти обясниха съвсем нормално как стоят нещата. Нищо не те е спряло да потърсиш второ, трето, десето мнение от друг лекар, вместо упорито да обясняваш как щом ти си попаднала на полу-идиот, то всички са като него.
Виж целия пост
# 62
Няма смисъл да спорите. Лекарите са различни. Всеки пациент има своята история.
Факт е , че всяка майка има нужда от лекар, който да ѝ вдъхва спокойствие и да е компетентен. Аз държах да съм при лекари, с които мога да обсъждам всичко! Задавам си въпросите , знам че ако има нещо ще ми го кажат и съм спокойна.
Виж целия пост
# 63
На БХСто винаги ли мерят шийката и как? Че да знам как да се "подготвя". Ако има значение, в Щерев ще ходя.
Виж целия пост
# 64
Здравейте! Някой има ли представа за ФМ в Щерев трябва ли предварително запазен час и ако да колко време преди това? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 65
Трябва запазен час задължително. Прави се по телефона. За времето - зависи при кой специалист.
Виж целия пост
# 66
Здравейте. Препоръчайте ми добър аг в майчин дом. Бременна съм в 33 седмица
Виж целия пост
# 67
В кой Майчин дом?
Виж целия пост
# 68
Майчин дом София. Много съм притеснена и забравих да напиша. Оказа се че има проблем с кръвоотока към бебето и затова търси второ мнение
Виж целия пост
# 69
Здравейте! Бременна съм в 20 г.с. и ми предстои втора фетална морфология. Тази седмица имам записан час при проф. Д. Марков, МЦ "Марковс". Някой има ли впечатления от прегледа при него и експертизата му като специалист по ФМ? Първата ФМ правих при д-р Чавеева, клиника "Щерев".
Виж целия пост
# 70
Е_Т_Р, чувала съм, че Дяволов е добър. Със сигурност има и други много там. Пиши в актуалната тема за раждане в МД и питай там: https://www.bg-mamma.com/?topic=1213395

Мога ли да попитам как установихте лош кръвоток към бебето? На трета фетална морфология или?
Виж целия пост
# 71
На мен всеки път ми следят кръвотока. Не само на ФМ
Виж целия пост
# 72
Здравейте! Бременна съм в 20 г.с. и ми предстои втора фетална морфология. Тази седмица имам записан час при проф. Д. Марков, МЦ "Марковс". Някой има ли впечатления от прегледа при него и експертизата му като специалист по ФМ? Първата ФМ правих при д-р Чавеева, клиника "Щерев".

Аз бях и на 1ФМ и на 2ФМ при него. Мисля, че е доста в час. Добър е.
Виж целия пост
# 73
Записах се за допълнителна ФМ /по препоръка/ в 16 г.с и за II ФМ в 23 г.с.
Така дали е ок според вас?
Виж целия пост
# 74
Каква е препоръката за допълнителната  ФМ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия