СЕДМИ клас 2019/2020 - Първо класиране - (13.07. - 19.07)

  • 112 556
  • 2 759
# 1 740

Ами моята госпожица е на 18 декември 2011 и си върви с набора, тоест най-малка е от всички. Има деца, по-големи с 11 месеца от нея в същия клас. Съжалявам, че не я пуснах със следващия набор, нямаше къде да й избяга училището.
                 Нашата дванайсетокласничка е на 1 декември и не виждам особена разлика от тия ,дето са през януари!Тръгна си с набора.Оказа се най-малката в класа.
                Внуците тръгнаха на ДГ на 2 и половина и.....повториха 4-та група,защото  искахме да тръгнат с набора си.
                Така,че твоята госпожица ще си е точно на мястото.
Виж целия пост
# 1 741
Наборът навремето много искаше да тръгне на 6г, за да не спи повече на обяд в детската. Връщайки се назад, с целия опит, който преживяхме, аз лично често съжалявам, че тръгна по-рано. Като ръст си е среден за възрастта: аверите, които са година по-големи, са колкото него.
Малкият тръгна по-рано заради учителката, която го пое. И при него е имало моменти, когато съм съжалявала, особено 2 клас, но като цяло добре се получиха нещата.
Виж целия пост
# 1 742
Мислиш ли? Бейби бумът големият беше 2006 г.....
Виж целия пост
# 1 743
Ами моята госпожица е на 18 декември 2011 и си върви с набора, тоест най-малка е от всички. Има деца, по-големи с 11 месеца от нея в същия клас. Съжалявам, че не я пуснах със следващия набор, нямаше къде да й избяга училището.
E, нищо де! Таман с чиста съвест можеш да я пуснеш да повтаря, в случай на необходимост. Joy И моят е в края на годината.
Виж целия пост
# 1 744
Виж целия пост
# 1 745
Алелуя!
Виж целия пост
# 1 746
Ох, дай друг източник на тази информация, за да мога да й повярвам! Joy
Виж целия пост
# 1 747
Аз не бих бързала да се радвам. Така прекъсват постоянните коментари относно това, как ще започне учебната година, но може на 14. септември министърът на здравеопазването да пусне една заповед с друго съдържание.
sanaka, по отношение на информацията от Отрасловия съвет, винаги е бил коректен. И бърз.
Виж целия пост
# 1 748
Даже 20-тина заповеди очаквам да пусне. Той на четно число издава заповед, на нечетно си я отменя. Laughing
Виж целия пост
# 1 749
Оказа се, че много далновидно съм изпратила номер 2, роден януари 2009г.  с  набор 2008г. Пък за третия 2014г. направо ще дойдат да ни молят да го запишат.
За ДО - не мога и не искам да си представям първа година нов език
Виж целия пост
# 1 750
При нас бяха много фактори, които предопределиха това решение.
Чисто физически е доста развит в момента и даже ми се струва като деветокласник, а не като бъдещ осмокласник. Но в първи клас си беше дребосък, имаше деца с близо година и половина по- големи.
А и постоянно общува с по- големи момчета и момичета, повечето му приятели и приятелки са девети- десети клас.
Малкото е родено през септември и си тръгна току- що навършил седем.2011 е.
Виж целия пост
# 1 751
Може би ще ви се стори странен въпроса, но кои училища включвате в първи и кои във втори ешелон?

На мен също ми е изключително интересно?
Виж целия пост
# 1 752
https://www.marica.bg/obrazovanie/ot-poslednite-minuti-uchebnata … risastveno-v-klas
Ето по-разширено инфо
Виж целия пост
# 1 753
Големият е в края на март и тръгна с предишния набор, така си вървеше в детската градина. Можех да изчакам, но той си искаше с приятелите. Справи се добре, но си давах сметка през цялото време колко по-зрял щеше да е, ако си е с набора. За добро се оказа обаче това решение, защото в 7 клас беше добър ученик и влезе в желаната Първа английска. После загуби интерес към ученето.  Малката е декември 2006, тя си е с набора, но е от най-малките. Пък и е дребна.
Виж целия пост
# 1 754
Аз не бих бързала да се радвам. Така прекъсват постоянните коментари относно това, как ще започне учебната година, но може на 14. септември министърът на здравеопазването да пусне една заповед с друго съдържание.
sanaka, по отношение на информацията от Отрасловия съвет, винаги е бил коректен. И бърз.
Така е Дидева. Всяка заповед е предпоследна. Но поне е лъч надежда.
За наборите - младежът от съвсем малък си върви някак изпреварващо с развитието - и на ръст, и на акъл. Затова направо след трета група го пуснахме в първи клас. Не сме съжалявали до момента. Ако не знаеш, че е следващия набор, по нищо не можеш да разбереш. Ако си вървеше с набора, щеше да му е скучно и да изгуби от това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия