СЕДМИ клас 2019/2020 - Първо класиране - (13.07. - 19.07)

  • 112 522
  • 2 759
# 2 085
Сега ще седи така до понеделник...
Виж целия пост
# 2 086
Или ще ни изненадат рано рано.
Виж целия пост
# 2 087
Има много деца, които след СМГ са писали НЕГ..., по някаква странна логика.
А като разместят НЕГ, от там 73-то или испанската...
Не е толкова странна логиката. Три броя такива познавам. Просто, след 3 години в СМГ, не желаят да продължат в тази посока. За мен това е много информирано решение. Бил си там, видял си, решил си. МГ не е мечтата на всички деца, които са добри по математика. Някои предпочитат на този етап да научат два езика. Математиката като заложба не им се губи.
От нашия клас (33 деца) само 15 засега са записани в СМГ. На другите или не им стига бал или са се отказали да кандидатстват в СМГ.

Warwick, били незаписани въобще, а не подали за СМГ НЕ.

Ох, как ми се прииска да го пуснат сега това класиране!
Виж целия пост
# 2 088
Иска ни се Simple Smile
Виж целия пост
# 2 089
Може пък да ни изненадат приятно към 17.30ч. и да изкараме един спокоен уикенд Simple Smile
Виж целия пост
# 2 090
Възможно е. Цялата информация е в системата още от първо класиране. Предполагам, че всички училища са въвели записан, заявил участие и неявил се, тъй като е петък късен следобед...
Виж целия пост
# 2 091
И при нас изчезна класирането, в очакване на нова информация.
Виж целия пост
# 2 092
И аз влязох в Мон от любопитство.При мен липсва "Класиране",а е записан.Вероятно ще пуснат всеки момент 2-рото класиране.
Виж целия пост
# 2 093
А по-долните желания изчезват ли?
Виж целия пост
# 2 094
А по-долните желания изчезват ли?

При нас се виждат желанията
Виж целия пост
# 2 095
Е това вече ще е изненада ако стане днес.
Виж целия пост
# 2 096
Графата с желанията си седи така, както е подадена със заявлението първоначално. Цялата. При нас е така.
Виж целия пост
# 2 097
Попея, от години тази паралелка в 35-то е без квоти.

За ДСД в 35-то ти е малко стара информацията. Уж в 9 клас бъдещите единайсетокласници  по новата система държаха изпит за допускане до ДСД1 и се говореше, че  на база резултатите от него щели да разпределят за ДСД паралелка, после уж щеше да има друг изпит за селекция, който май не се проведе.. И  реалността е, че май всички като в НЕГ се готвят за ДСД2, а в даден момент вероятно ще спрат този или онзи, който не  работи в час, не предава домашни, не работи над папката, показва ниски резултати  на писмени работи и т.н. И съм сигурна , понеже познато дете не се яви на въпросния изпит в 9 клас, а вече мисли за тема за ДСД2. Даже имат задания от германката Михаела Фрьомер, бивш учител в 73-то,  в тази посока.
Виж целия пост
# 2 098
И аз влязох в Мон от любопитство.При мен липсва "Класиране",а е записан.Вероятно ще пуснат всеки момент 2-рото класиране.
И при нас така, и малко се стреснах
Виж целия пост
# 2 099
Има много деца, които след СМГ са писали НЕГ..., по някаква странна логика.
А като разместят НЕГ, от там 73-то или испанската...
Не е толкова странна логиката. Три броя такива познавам. Просто, след 3 години в СМГ, не желаят да продължат в тази посока. За мен това е много информирано решение. Бил си там, видял си, решил си. МГ не е мечтата на всички деца, които са добри по математика. Някои предпочитат на този етап да научат два езика. Математиката като заложба не им се губи.
От нашия клас (33 деца) само 15 засега са записани в СМГ. На другите или не им е стига бал или са се отказали да кандидатстват в СМГ.

Значи се запазва тенденцията - и преди 5 години беше така - след 7-клас част от децата избраха да учат в НЕГ или АК, на други не им стигна балът и не успяха да влязат в СМГ. Останаха около половината от два класа, предимно момчета, от тях направиха един нов клас от 32 деца, 25:7 Yum.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия