"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 41 983
  • 739
# 315
Лошото е , че и при бременност и при липса на такава гърди болят. Това не може да ти е показател Cry
Виж целия пост
# 316
Здравейте, бъдещи и настоящи майки! Имам няколко въпроса. 2ри месец се опитваме да си направим бебенце с мъжа ми, първия месец не хванах, а този месец ми закъснява М (датата ми беше на 17.08-вчера), а О беше на 3ти. Знам, че все още е рано, но вече седмица имам симптоми като-много болезнени гърди и зърна, боли ме главата всеки ден(от самосебе си започва и спира), болки ниско долу в коремната област, смяна на настроенията, нямам почти никакъв апетит, а когато огладнея хапвам съвсем малко и ми става тежко и сънливо, понякога ми се гади от кафето и повечето пъти изобщо не ми се пие, няколко дни подред поддържам температура 37,37.1, доста често след обед ми става шеметно. Направих си 2 теста и двата са отрицателни. Въпросите ми са: дали да изчакам още няколко дни и тогава да си направя отново тест, дали да посетя гинеколог или още е рано, дали изобщо има вариант да съм бременна? Много ще се радвам да чуя съветите и отговорите ви! Хубав и усмихнат ден! 😊
Виж целия пост
# 317
Здравейте, бъдещи и настоящи майки! Имам няколко въпроса.  2ри месец се опитваме да си направим бебенце с мъжа ми, първия месец не хванах, а този месец ми закъснява М (датата ми беше на 17.08-вчера), знам че все още е рано, но вече седмица имам симптоми като-много болезнени гърди и зърна, боли ме главата всеки ден(от самосебе си започва и спира), болки ниско долу в коремната област, смяна на настроенията, нямам почти никакъв апетит, а когато огладнея хапвам съвсем малко и ми става тежко и сънливо. Правих си 2 теста и двата са отрицателни. Въпросите ми са: дали да изчакам още няколко дни и тогава да си направя отново тест, дали да посетя гинеколог или още е рано, дали изобщо има вариант да съм бременна? Много ще се радвам да чуя съветите и отговорите ви! Хубав и усмихнат ден! 😊

Това със симптомите е много относителна величина. Може да си въобразяваш, а може и не. Факт е, че почти всички, които всеки месец очакват с трепет, седмица преди датата на М започват да си въобразяват всякакви симптоми и търсят всякакви сигнали за вероятна бременност. При всеки е индивидуално, така че едва ли някой във форума може да ти каже при тези симптоми има ли бременност.
Направи си нов тест според мен или кръвен.
Пожелавам ти най-искрено това да е твоят месец Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 318
Здравейте. Възможно ли е кръвен тест да отчете 10 дни след овулация? На някои места четох, че кръвния отчита даже 5 до 10 след имплантация, т.е. Като сложим и 10 дни за имплантация, то направо си идва време за предполагаемата менструация. Има ли някоя от вас опит с кръвен тест преди закъснение и на кой ден от овулацията ви го отчете?
Виж целия пост
# 319
Здравейте, бъдещи и настоящи майки! Имам няколко въпроса. 2ри месец се опитваме да си направим бебенце с мъжа ми, първия месец не хванах, а този месец ми закъснява М (датата ми беше на 17.08-вчера), а О беше на 3ти. Знам, че все още е рано, но вече седмица имам симптоми като-много болезнени гърди и зърна, боли ме главата всеки ден(от самосебе си започва и спира), болки ниско долу в коремната област, смяна на настроенията, нямам почти никакъв апетит, а когато огладнея хапвам съвсем малко и ми става тежко и сънливо, понякога ми се гади от кафето и повечето пъти изобщо не ми се пие, няколко дни подред поддържам температура 37,37.1, доста често след обед ми става шеметно. Направих си 2 теста и двата са отрицателни. Въпросите ми са: дали да изчакам още няколко дни и тогава да си направя отново тест, дали да посетя гинеколог или още е рано, дали изобщо има вариант да съм бременна? Много ще се радвам да чуя съветите и отговорите ви! Хубав и усмихнат ден! 😊
Няма как да имаш симптоми на бревенност без да има ЧХГ (което да се засече с тест). Още по-малко може да имаш симптоми седмица преди новия цикъл.
Виж целия пост
# 320
Здравейте. Възможно ли е кръвен тест да отчете 10 дни след овулация? На някои места четох, че кръвния отчита даже 5 до 10 след имплантация, т.е. Като сложим и 10 дни за имплантация, то направо си идва време за предполагаемата менструация. Има ли някоя от вас опит с кръвен тест преди закъснение и на кой ден от овулацията ви го отчете?

10-11 дни след овулация отчита кръвния тест. Има ли причина да правиш кръвен тест преди закъснение? Ако няма здравословна причина е излишно, по- добре да почакаш още 4 дни и да направиш пиклив. Успех Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 321
Ами има, но е дълго за обяснение. Имах вече две неуспешни бременности. И понеже по минала нощ няколко пъти се будех от много силни болки и по точно спазми, реших, че може да е станало и пак да има някакъв проблем. Затова вчера към обяд пуснах Чхг но е отрицателен. А болките кажи речи съвпадат с момента на имплантация (10 ден след О). Та се чудех дали не е прекалено рано и дали въпреки отрицателния тест все пак има някакъв шанс.
Виж целия пост
# 322
Здравейте, бъдещи и настоящи майки! Имам няколко въпроса. 2ри месец се опитваме да си направим бебенце с мъжа ми, първия месец не хванах, а този месец ми закъснява М (датата ми беше на 17.08-вчера), а О беше на 3ти. Знам, че все още е рано, но вече седмица имам симптоми като-много болезнени гърди и зърна, боли ме главата всеки ден(от самосебе си започва и спира), болки ниско долу в коремната област, смяна на настроенията, нямам почти никакъв апетит, а когато огладнея хапвам съвсем малко и ми става тежко и сънливо, понякога ми се гади от кафето и повечето пъти изобщо не ми се пие, няколко дни подред поддържам температура 37,37.1, доста често след обед ми става шеметно. Направих си 2 теста и двата са отрицателни. Въпросите ми са: дали да изчакам още няколко дни и тогава да си направя отново тест, дали да посетя гинеколог или още е рано, дали изобщо има вариант да съм бременна? Много ще се радвам да чуя съветите и отговорите ви! Хубав и усмихнат ден! 😊
Няма как да имаш симптоми на бревенност без да има ЧХГ (което да се засече с тест). Още по-малко може да имаш симптоми седмица преди новия цикъл.
Здравейте.Аз също имах симптоми седмица преди новия цикъл. Боляха ме гърдите и имах постоянна телесна температура над 37 .Незнаех кога ми е овулацията и помислих че е това. На 17 имах болката,която изпитвам преди да ми дойде цикъла,чаках чаках- не дойде. Направих тест престо положителен,не повярвах направих втория положителен. Вчера сутринта взех още два Shure check и лента за лев и нещо.shure chech отрицателен,лентата бледа втора линия.Побърках се . Реално даже май нямах закъснение.  Много вярвах на Shure check и едната му черта ме отчая.Направих кръяен- положителен.Чхг беше под 25, което отново ме притесни,но ми обясниха че щом няма реално закъснение още на цикъла е нормално и положителен. Днес може би е датата,на която трябва да ми дойде, направих тест(не ми се смейте)  по ясна втора линия. Ще си повторя кръвния, преди да ида на лекар,но ако познаваш тялото си можеш да разбереш и не е вярно според мен, че седмица преди цикъла няма как да има симптоми,тъй като много жени са ги усетили още тогава.
Виж целия пост
# 323
Ами има, но е дълго за обяснение. Имах вече две неуспешни бременности. И понеже по минала нощ няколко пъти се будех от много силни болки и по точно спазми, реших, че може да е станало и пак да има някакъв проблем. Затова вчера към обяд пуснах Чхг но е отрицателен. А болките кажи речи съвпадат с момента на имплантация (10 ден след О). Та се чудех дали не е прекалено рано и дали въпреки отрицателния тест все пак има някакъв шанс.

Не мога да кажа от опит, тъй като и при трите ми бременности съм пускала чхг след датата на М. След 3 дни ли трябва да ти дойде? Засичала ли си О? При последната ми бременност от тест лентичките я засече в датата на М, въпреки, че бях с късна О и много ниско ЧХГ. Аз също имам проблеми и трябва рано да се открие бременността, но АГ ми каза при закъснение да пусна кръвен.
Виж целия пост
# 324
М трябва да ми дойде на 22 или 23.08. О съм сиг че е била на 8.08. Засечена с тест, а и при мен всеки месец е страшно болезнена, така че със сигурност е била тогава.
Виж целия пост
# 325
Здравейте дами! Първо да вметна че съм със СПЯ, и опити за бебе от 3 години. Този месец правихме фоликулометрия и на 12 ден от цикъла се видя и в двата яйчника по един доминантен фоликул 1см и нещо, на 19 ден лекаря каза, че се вижда свободно течност зад матката което е признак, че е имало овулация и така до 22 ден като на мен ми почна едно ръждиво кафяво зацапване вече 3 дни...... Има ли някой с подобна ситуация? И според вас може ли да е бременност или по скоро просто пак някакво смущение в цикъла. А същото така да вметна че по принцип ми е на 30-35 дни
Виж целия пост
# 326
Здравейте.Аз също имах симптоми седмица преди новия цикъл. Боляха ме гърдите и имах постоянна телесна температура над 37 .Незнаех кога ми е овулацията и помислих че е това. На 17 имах болката,която изпитвам преди да ми дойде цикъла,чаках чаках- не дойде. Направих тест престо положителен,не повярвах направих втория положителен. Вчера сутринта взех още два Shure check и лента за лев и нещо.shure chech отрицателен,лентата бледа втора линия.Побърках се . Реално даже май нямах закъснение.  Много вярвах на Shure check и едната му черта ме отчая.Направих кръяен- положителен.Чхг беше под 25, което отново ме притесни,но ми обясниха че щом няма реално закъснение още на цикъла е нормално и положителен. Днес може би е датата,на която трябва да ми дойде, направих тест(не ми се смейте)  по ясна втора линия. Ще си повторя кръвния, преди да ида на лекар,но ако познаваш тялото си можеш да разбереш и не е вярно според мен, че седмица преди цикъла няма как да има симптоми,тъй като много жени са ги усетили още тогава.

Седмица пред цикъл още няма бременност, вие симптоми имате JoyJoy
Виж целия пост
# 327
Много пъти сме коментирали, че симптомите при бременност и ПМС са едни и същи. При отрицателен тест няма как да има симптоми на бременност.
Виж целия пост
# 328
Ами да имаме,не виждам кое ви е толкова смешно наистина?  Или вие смятате че не е възможно? При доста жени седмицата преди цикъл е седмицата след овулацията или пък вие смятате,че всички,които са усетили нещо тогава и са били бременни,са си въобразявали
Виж целия пост
# 329
Овулацията е поне 12-14 дена преди менструация. Седмица е много малко и ще е цяло чудо да забременееш с 7 дневна втора фаза.
Всички тези “ симптоми” за които говорите са плод на желанието за бременност Simple Smile.
Никой не се подиграва и постоянно се обяснява едно и също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия