🍀КСК 2020🍀 - тема 83

  • 92 126
  • 786
# 30
Уж исках да съм полезна, пък то какво стана Joy
Виж целия пост
# 31
Иси, никой не те вини, тези балове не си ги издирвала ти, че вината да се търси у теб. Просто понякога се получава разминаване между писанията и действителността, затова дадох пример с моята специалност и сгрешения минимален бал, представен от кандидатстваща. Не се притеснявай, не приемай всичко толкова навътре, просто тук сме се събрали, за да сме си полезни взаимно и затова си казваме истината. На някои хора, които чакат трето класиране, им е важно да добият представа горе-долу как стоят нещата. Ще е полезно, ако някой има информация за баловете от второ класиране, да я публикува тук, за справка. Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Сигурно за МВР Академията става дума. Не знам да има наплив за там обаче.
Виж целия пост
# 33
На позната дъщеря ѝ е приета на първо класиране "Комуникационен мениджмънт" в СУ с матура по БЕЛ (5,38) и АЕ (5,89). Това е бал 22,03, как тогава мин.бал е бил 24?

24 е редовно държавна поръчка.
Нейното 22,03 сигурно е редовно платено.
Виж целия пост
# 34
Има ли някой наблюдения с колко единици обичайно пада балът за медицина от първо до последно класиране, по-конкретно ме интересува МУ Плевен, не намирам много информация от предходни години, а наличната е доста разпокъсана и оскъдна
Виж целия пост
# 35
При жените последните години от 33 на последни класиране пада до 32.
При мъже от 30 на 26.

Говорим за 2017,2018,2019 год.
Виж целия пост
# 36
Дъщерята се записа днес в СУ компютърни науки.
Официално си имам студентка.
Следващия етап ще е общежитието.
Виж целия пост
# 37
tanq_mt Честито и успех с общежитието! И нашият студент се записа днес. Bowtie
Виж целия пост
# 38
За специалността "Комуникационен мениджмънт" местата са само 10, а много са го писали, така че е напълно възможно приетите държавна поръчка да са с максимален / минимален бал 24. И моята го мислеше тоя "Комуникационен мениджмънт" като вариант Б, но после го писа след "Книгоиздаване". Едва ли на някой ще е нужно, но припомням, че след второ класиране "Психология" за жени е 29.41

...И ще ни върнат парите от УНСС! Много "смешно" - питали я "Искате ли си парите?". Странно, излиза все едно е въпрос на желание.
Виж целия пост
# 39
Привет на всички, много съм щастлива, девойката е приета където искаше, и бала е минал снощи без проблеми Hug
Какви прекрасни емоции Hug
Виж целия пост
# 40
Ей, най-накрая, поздравления! А снимки?
Сега чакаме и в понеделник да се похвалиш Wink
Виж целия пост
# 41
Да! Дай Боже! Благодаря ти!  Снимки засега не ми се ще да качвам, ако имам разрешение по-късно Hug
Виж целия пост
# 42
🍀HAPPY 🍀, честито! Само хубави новини от тук нататаък!:-)
Да са живи и здрави всички!

И у дома КСК завърши.
Имам си студентка в University of Bath.
Наздраве за една шантава година!
Виж целия пост
# 43
Честито на HAPPY и Flash! Много се радвам!
Виж целия пост
# 44
За кратко,  без разрешение.
Моят младеж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия