Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 50

  • 50 148
  • 732
# 270
Джан ги реди думите като картечница Grinning това му е една от хилядите сладки специфични черти на характера Grinning темпераментно и енергично ни е момчето : )) Начинът по който говори, тембърът, погледът, очите... усмивката, трапчинките.. няма да изреждам повече (да не съм досадна)!
Всичко му е много сладко и изкусително, в същото време секси и съблазнително! Как ги съчетава нещата .. истински фокустник!

Ето ги трапчинките Grinning

И топлия поглед Innocent


Лека нощ!

Цитат
Грозде, гледах, гледах тоя гиф, па си рекох „що не съм на мястото на Тесла” Grinning
 
Ели снимката за лека нощ е специално за теб! Grinning
Виж целия пост
# 271
Добро утро!
Изгледах преведената серия.На екипа преводачи-благодаря.За мен си беше лека и забавна. Дано така продължават,но съм сигурна че в даден момент ще ни поднесат и горчива чаша.Но и нея ще изпием.SatisfiedSatisfied

И за усмивки през деня-трапчинките на Джан.

Виж целия пост
# 272
Добро утрооо! WinkHugTwo Hearts

Станахте ли? Кафето е готово! Simple SmileCoffee



...гифчета за да видим погледите,които си разменят ЕзГюр и как мама храни Йози...




.....и ОзДен....




отново сме първи по обсъждане в социалните медии с голяма преднина....



и ново с Демет,Саадет и Руткай....от Бодрум...


Приятен ден на всички! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 273
Привет!🤗
Позволих си да взема това от една фен страница или когато Йози мълчи,дрехите му говорят ...😉

Всъщност това трябва да са посланията на самия Джан Яман и дали Йозгюр е Джан,а Джан -Йозгюр...???-това е въпроса или вече не е !😊


И Демет ...а Руткай голям щастливец все е обграден от красиви жени.🤭

Много ми допада стайлинга в МГ, ще ви хвърля малко щрихи.


Мисля,да присвоя цикламеното крънчи от децата.😄


Слънчев ден!🌅
Виж целия пост
# 274
Роклята от Зара изключително много ми хареса на мен!
Виж целия пост
# 275
Привет!🤗
Позволих си да взема това от една фен страница или когато Йози мълчи,дрехите му говорят ...😉

Всъщност това трябва да са посланията на самия Джан Яман и дали Йозгюр е Джан,а Джан -Йозгюр...???-това е въпроса или вече не е !😊


И Демет ...а Руткай голям щастливец все е обграден от красиви жени.🤭

Много ми допада стайлинга в МГ, ще ви хвърля малко щрихи.


Мисля,да присвоя цикламеното крънчи от децата.😄


Слънчев ден!🌅

Момичета, марката на чантата не мога да я намеря в интернет или нямат сайт?
Виж целия пост
# 276
Почнах я аз серията, ама до никъде не съм още. Но ще го изкоментирам сега, че да не забравя после. За барманечто Емре ми е думата. Само на мен ли ми се струва не на място? Особено в началото на серията, когато Озан говореше с двете грации за Езги и Йози. Включваше се с едни странни и уж смешни реплики, а аз през цялото време си мислех  WTF?!? Като някаква кръпка ми стои присъствието му, поне за сега. Взели са го там, защото е Анъл Челик. От него се очаква да е забавен, но трябва да избяга от образа на ДжейДжей, но и сценаристите  не знаят как да стане това... Малко ми е разочароващ този образ, дано да има подобрение в бъдеще.
Виж целия пост
# 277
AA  че се включва не на място - така е, ама мен ме кефи : ))))) барманчето.

ето чантите
https://ciconia.org/product-category/canta/

моделът на Езги
https://ciconia.org/product/pitta-black/
Виж целия пост
# 278
И на мен Анъл ми се губи като образ,дали ще го развият или ще се появява като кукувичка? 😊

Да това е сайта,ето я и в розов модел,супер лятно и кокетно!
Виж целия пост
# 279
Ели, той си "заплю" Джансу и през цялото време се опитваше да ѝ привлече вниманието. Затова беше цялата работа.
Виж целия пост
# 280
И на мен Анъл ми се губи като образ,дали ще го развият или ще се появява като кукувичка? 😊

Да това е сайта,ето я и в розов модел,супер лятно и кокетно!

Благодаря! И аз преди малко я гледах. А случайно да знаете марката на очилата им?
Виж целия пост
# 281
"Larisaaa
Благодаря! И аз преди малко я гледах. А случайно да знаете марката на очилата им?"
На Джан Simple Smile
https://instagram.com/sauren_eyewear?igshid=191vdew8nibh5

Дано не досадя,но в страниците изключитилно хвалят работата на Парлак по styling's -Джан и Йозге,определят я като"невероятна",креативна"...а това е не малка част от страхотния облик на МГ.🤩

Пишат,че "Специалните щрихи имат значение"

Виж целия пост
# 282
Здравейте! Hug

Публикация от продуцентската компания "GOLD FILM"
-Започваме седмицата с Езги, зареждайки се с положителна енергия.
Надпис на снимката:
Съвет на деня: Усмихни се на слънцето.



гледаемостта на епизодите....



...още от стилът на Езги може да видите на линка ....

https://vk.com/feed?q=%23BayYanlis&section=search&w=wall-60100797_830544

...оригиналната песен,която ще звучи на сватбата-''Aç Kapıyı''/''Отвори вратата'' в изпълнение
 на Elif Turan/Елиф Туран...,а там ще се изпълнява от Ханде Еверест.


https://youtu.be/XC3MH59Prts

превод на песента на руски ез.

"ОТКРОЙ ДВЕРЬ, ЗАХОДИ."
Почему что-то происходит со мной в наши дни Одиночество проходит через мокрые улицы в моем сердце Если вы посмотрите на мое туманное окно Если бы ты знал, почему мой мир темный Открой дверь, войди, мое сердце ждет тебя. Открой дверь, войди, мое сердце ждет тебя. Что делать, если ты не будешь рядом со мной из этого мира лжи Если я не закрою глаза и не заставлю тебя спать в синеме Когда мне это не нравится, я сказал, что жизнь пуста Ты научил меня Жить Открой дверь, войди, мое сердце ждет тебя. Открой дверь, заходи, мое сердце ждет тебя. Я нахожусь на длинном тонком пути Я иду день и ночь Я не знаю, в каком состоянии я Я иду день и ночь, день и ночь, день и ночь. Открой дверь, войди, мое сердце ждет тебя. Открой дверь, заходи, мое сердце ждет тебя. Открой дверь, войди, мое сердце ждет тебя. Открой дверь, заходи, мое сердце ждет тебя.
Виж целия пост
# 283
Привет момичета! Heart

По едно следобедно кафе от Йози Coffee


Нова от Джано с надпис
BayYanlış 🖖🏿 5. Bölüm 🦾 Cuma ⛓ 20:00 🍾
Виж целия пост
# 284
Привет!

Той идва... Петък 20 часа.
С тоя поглед, какво ли ни готви?          

              

Р.Р. С Гроздето сме публикували буквално в един и същи момент, ама колкото повече, толкова повече, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия