На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 30

  • 62 875
  • 736
# 60
Може ли адрес на този склад?
АСЕНОВГРАД кв. Долни воден, ул. Вежен №7

Имам нужда от помощ. Не знам към кого да се обърна и затова питам тук. Търся лекарство, което в Бг е спряно от продажба, има го в Турция. Как мога да се сдобия с него, имате ли идея? Всички мои познати, които планираха почивки в Турция се отказаха, заради вируса, а ми трябва наистина... Sad
на мен ми помогна тази жена
Скрит текст:
Виж целия пост
# 61
Ей, досега не се бях сещала за тази тема. Открай време се чудя има ли трафик между България и Турция, понеже по новините не споменават. Ама като гледам, че темата е замряла явно има ограничения. Ограниченията само за български туристи ли са? Дали има ограничения за влизащи от Турция в България?
Виж целия пост
# 62
Ей, досега не се бях сещала за тази тема. Открай време се чудя има ли трафик между България и Турция, понеже по новините не споменават. Ама като гледам, че темата е замряла явно има ограничения. Ограниченията само за български туристи ли са? Дали има ограничения за влизащи от Турция в България?
Именно там са ограниченията. Да влезеш в Турция няма проблем, проблема е като се прибираш. Или представяш негативен PCR тест или караш 14-дневна карантина.
Виж целия пост
# 63
За Пастане и аз потвърждавам! Вече няколко пъти по килограм антеп си взимаме, че не се трае! Grinning
Виж целия пост
# 64
И аз съм си купувала баклава от Пастане, много сладка, прясна, ароматна, хрупкаво-сочна.
Виж целия пост
# 65
Айде, спрете се, де! Wink Ние, дето си нямаме турски сладкарници, само да се облизваме ли? Joy
Добре, че след 10 дена отиваме на почивка в Дидим. Ще си отям на всякакви турски вкусотии. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 66
Специално Пастане доставя до цялата страна с Еконт. Аз си купих от тях баклава миналата седмица. Купих и кори за гюлляч, но все още не съм направила, чакам да се съберем с нашите, че само за нас четиримата ще е много цяла тава.
Виж целия пост
# 67
А цените на място същите ли са като при поръчка?  За баклавата с шам фъстък гледах:
12,50 - малка кутия 500г
25лв - голяма кутия - 1 кг
Виж целия пост
# 68
Айде, спрете се, де! Wink Ние, дето си нямаме турски сладкарници, само да се облизваме ли? Joy
Добре, че след 10 дена отиваме на почивка в Дидим. Ще си отям на всякакви турски вкусотии. Stuck Out Tongue
Завиждам тииии, къде в Дидим ще сте?
Виж целия пост
# 69
Айде, спрете се, де! Wink Ние, дето си нямаме турски сладкарници, само да се облизваме ли? Joy
Добре, че след 10 дена отиваме на почивка в Дидим. Ще си отям на всякакви турски вкусотии. Stuck Out Tongue
Завиждам тииии, къде в Дидим ще сте?
Aquasis delux resort&spa Swimmer
Виж целия пост
# 70
Момичета, да Ви попитам сега може ли да се отиде да се пазарува в Одрин? Да се направи сутринта ПСР тест и той да стане готов до вечерта, за да се прибереш обратно в БГ? Някой чул ли е нещо? Вече всички запаси от хубави турски продукти свършиха и е голяма мъка ....Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 71
Момичета, да Ви попитам сега може ли да се отиде да се пазарува в Одрин? Да се направи сутринта ПСР тест и той да стане готов до вечерта, за да се прибереш обратно в БГ? Някой чул ли е нещо? Вече всички запаси от хубави турски продукти свършиха и е голяма мъка ....Благодаря Ви!

Не става за един ден,ПСР-теста е готов не по-рано от 24ч(направен в Турция,както иска РЗИ).
Виж целия пост
# 72
От вчера апаратурата в Одрин е повредена, и изпращат тестовете в Истанбул. Така се бавят около 3 дни
Скрит текст:
Виж целия пост
# 73
Лирата е почти 0.24лв, а ние не можем да се възползваме...Тъжна работа! Ходи ми се на пазар вече.
Виж целия пост
# 74
Лирата е почти 0.24лв, а ние не можем да се възползваме...Тъжна работа! Ходи ми се на пазар вече.
Леелееее! 😯😯😯
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия