Гобленарска лятна Коледа - 144 тема

  • 50 537
  • 742
# 225
Е, дойдоха най-накрая тези мечовци, приятно боцкане Simple Smile
mibobo, много ми хареса семейното гнездо, а и оформлението! Дали ателието, което беше оформило и петлето на динков(дано не бъркам) не могат да направят нещо подобно с паспартутата? Аз съм оптимистично настроена, опитай
Виж целия пост
# 226
Ох, напредвам- остана само бяло в празните полета.
Виж целия пост
# 227
Здравейте, момичета! От известно време ви следя. Ще се радвам да ме приемете сред вас. Преди три години една приятелка ми подари за Коледа едно коледно мини. Много се учудих, защото не я бях виждала да шие гоблени. Уших си го и страшно ми хареса. След това с помоща на мъжа ми намерих много руски сайтове със схеми и се почувствах, като дете в сладкарница. Засега имам два започнати на Риолис и един купен на Мережка - лозята, които Зори показа готови ( прекрасни са). Последните година и половина не шия често, заради едно малко слънчице, което ми поглъща цялото време, но ви чета и ми е много приятно. Когато имам време, ще си снимам гоблените, за да бъде представянето ми пълно Simple Smile
Малко ме е срам, но искам да помоля st. Dobri за една от схемичките, които предложи и много ми хареса. Добри, понеже съм нова и не ме знаеш каква съм, що съм, ако не ти се занимава, ще те разбера напълно Simple Smile Ето това е гобленчето
Виж целия пост
# 228
Четвъртък, м? Не е, но днес сколасах да ви навестя... Първо да се отчета:
Преди:


Сега:


Направо ме е срам, то такъв смешен напредък, но все пак. Да не губя тренинг да показвам, че напоследък нямам никакво време да шия Confused

Sisa89 добре дошла в редиците! Hug

Зори ти си герой на труда! Невероятен е този гоблен. Цветовете греят, играта на контура и разнородните бодове си казва думата! Браво!

Прекрасни сте момичета! Радвам се при всеки нов коментар в темата, като дете в сладкарница!
Целувки!!!
Виж целия пост
# 229
Етап и от мен;
Виж целия пост
# 230
сиса, това гобленче вече замина, но някой в темата предложи да сканирам торбата на дядо Коледа и аз нали съм изпълнителна...
Simple Smile

с една дума - дай емейл адрес на лични и ще ти изпратя скан на всичко. Simple Smile
а някоя добра душа може да даде изпитан конвертор от номерата на дим към дмц Wink
Виж целия пост
# 231
Мале момичета, то бива красота, много красота. Зори, Мибобо, Коте, Цвете, Донси, ако пропусна някой извинете, ооо мама Яси и мила Мира. Направихте ми деня чудесен.
Сиси, добре дошла. Ще те уредим. Тук много си помагаме. Красиво и уютно е .
Виж целия пост
# 232
st. Dobri много благодаря!:tulip:
Благодаря, момичета, за топлия прием!:sunflower:
Виж целия пост
# 233
Привет на всички! Лятото за мен е сезона на лютеници, сладка и дърва и деца ,както беше през миналия век. Есенния гоблен чака търпеливо му дойде сезона. Сега бочкам по малките часове един мъник, за който бях чела преди години , че е чудодеен и носи желаната рожба на притежателите си. Е , сигурно са градски легенди, но пък ,ако не помогне, няма да навреди. Обичам да помагам и подарявам...
Суперлативи за лозето на Зори. mibobo бижутата ти са ювелирно чудо. Прекрасни етапи на всички момичета. Браво! Аз привършвам, защото ме дърпат да ходим на вън.
А, етапчето ми..
Виж целия пост
# 234
браво. останало ти е само непослушното ангелче. Simple Smile

моите са по-синички - мъжки. а твоите са златнички, явно за момиченце. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Виж целия пост
# 235
браво. останало ти е само непослушното ангелче. Simple Smile

моите са по-синички - мъжки. а твоите са златнички, явно за момиченце. Simple Smile Simple Smile Simple Smile


О, Добри твоите сигурно са на ДИМ. Много са красиви. Моите са на Повитруля. По простички са, но това намерих, готов комплект е.
Виж целия пост
# 236
моите са руски пренабор на Дим Wink. имаха и с розови ризки.
рускините съм ги признала и за плетки и за шев - майсторки са.
Виж целия пост
# 237

Минавам на бегом да се похваля. Хорът ми запя Wink Innocent Simple Smile!!!
Виж целия пост
# 238
от мен - поздравления за идеята и бързината.
от онзи горе - останалото. Simple Smile
целувки.
Виж целия пост
# 239
Браво тихерула
И аз ги ших преди 7 години, и...помогнаха Thinking Grinning Сега са закачени над леглото на People Girl Снимката е под всякаква критика, ама така е като накараш друг да ги снима Rage Поръчвах ги и имам спомен, че не нещо се мъчих с тия ореоли, ама какво беше Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия